Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

głosowaliście intensywnie przez te 4 dni i mamy już zwycięzców zarówno w kategorii Produktu Przyjaznego dziecku, jak Produktu Przyjaznego Matce, ale wyniki głosowania podamy w przyszłym tygodniu. Jeśli zaś chodzi o zwycięzców konkursu... :-)

I miejsce:
elka070507

II miejsce:
mama28

Nagrody pocieszenia:
IlonaCz
Aneta1984
22alk22
moelmajy

Serdecznie gratulujemy! Na Wasze dane - imię, nazwisko, adres, telefon oraz oświadczenie z punktu 7.2 regulaminu czekamy pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu. Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za wyróżnienie :) biletu na targi niestety nie będę miała jak zrealizować także z przyjemnością oddam innej mamie albo tacie :) czy jest taka możliwość ?

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość profilactis

Ja poproszę bilet jeśli koleżanka nie może zrealizować plisssssss
mój e-mail:
profilactis@wp.pl

Kamila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję, że moja wypowiedź się spodobała, ale niestety nie jestem w stanie pojawić się w Warszawie :( Także chętnie oddam komuś bilet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kachula

Głosuję na nr 11 w kategorii Produkt Przyjazny Dziecku.
Wyjątkowy kształt oraz przepiękne wzornictwo to idealny produkt dla każdego dziecka i jestem przekonana, że lisek zaprzyjaźni się z niejednym maluchem ;) A ta malutka poduszeczka z napisem "lis" to wisienka na torcie, spełniająca dodatkowo funkcję edukacyjną!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcelina32

Głosuję na produkt przyjazny mamie - zestaw naklejek ciążowych Brzusiaczki.pl - Tygodnie ciąży. Takie naklejki na brzuszku pomagają uporządkować zdjęcia z okresu ciąży. Nie mogę się doczekać gdy wezmę te naklejki do ręki i zrobię sobie i brzuszkowi zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem mega szczęśliwa, że udało mi się zająć I miejsce, o wygranej dowiedziałam się w dniu moich 30 urodzin. co prawda do hotelu mamy 700km., ale wakacje zapowiadają się fantastycznie. dziękuje redakcjo za wyróżnienie i gratuluje pozostałym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Które produkty wygrały? Z pewnością mogliście już się dowiedzieć na Targach lub po obejrzeniu oddanych głosów :-)

Zdecydowaliście, że zwyciężyli:

Cocomilo - produkt przyjazny dziecku
Femaltiker - produkt przyjazny mamie

:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...