Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna Łuczak

Produkt przyjazny dziecku to napewno owocowe batoniki w 100 procentach z owocow marki Frupp Moja córka Maja je uwielbia, a ja daje z czystym sercem bo wiem, że są zdrowe. Produkt przyjazny mamie to poduszka do karmienia, przy karmieniu napewno sie przydaje każdej młodej mamie, dzięki niej karmienie jest prostsze i wygodniejsze i dla mamy i dla dziecka. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nikusia20

PRODUKT PRZYJAZNY DZIECKU
- mój wybór to nr 22 - Kojec dla noworodka od Baby Nest. Myślę, że przyda się nie tylko do łóżeczka, ale i do łóżka rodziców, kanapie w salonie itp.
PRODUKT PRZYJAZNY MATCE - mój wybór to nr 9 - Poduszka typ 7 Super Mami. Super poduszka na czas, ciąży, na czas po ciąży- przydatna do karmienia i wypoczynku po ciężkim dniu dla mamy lub do wspólnego leniuchowania z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza

głos oddaje na produkt przyjazny dziecku nr 32
Butelka do karmienia MIMIJUMI

Karmienie piersią to wyjątkowy stan dla mamy i dziecka. Miłość, ciepło , bliskość to wszystko w takich momentach przekazujemy dziecku. Lecz są mamy które chchą jak najlepiej dla swoich pociech a niestety karmić nie mogą. Dlatego też taka butelka to świetne rozwiązanie dla dziecka i mamy. Mama jest spokojna o maluszka i zapewnia mu wszystko co najlepsze.

MULIFUNKCYJNE GNIAZDO NR 14 produkt przyjazny Matce

Świetne rozwiązanie. Mój głos wędruje właśnie na ten produkt. Kobiety będące w ciąży potrzebują relaxu , odpoczynku a to idealnie ich odpreży i zapewni bezpieczeństwo. Dla mam karmiocych piersią również super rozwiązanie , bardzo ułatwia ten proces. A gdy maluszek przyjdzie na świat takie gniazdo posłuży jako miejsce odpoczynku dla naszej pociechy. Według mnie niezbędnik i numer jeden!

Odnośnik do komentarza

Hit nad hity i prawdziwie z przyjazności dziecku słynie nic innego jak poduszka z gryką w środku dla maluszka, nr 10 Cocomilo i niech wygra jako żywo!

Dla mamusi rzecz być musi równie dobra co i smaczna Femaltiker nr 16 jest to suplement diety właśnie.

Odnośnik do komentarza

Dla dziecka nr 32 butelki mimijumi są cudowne jestem w nich zakochana i ten cycusiowy smoczek! <3 mężuś powiedział, że sam chętnie by z takiej zjadł :D<br /> Dla mamy nr 16 femaltiker :) uratował nasze cycowanie i to mój zdecydowany nr1! a jaki smaczny ;)

Odnośnik do komentarza

Jako produkt przyjazny dla dziecka wybieram butelkę Paulandstella (31) - butelka bardzo dobrze się sprawdza na wszelkich wyjściach z dzieckiem poza dom, kiedy zachodzi konieczność nakarmienia szkraba. Jako produkt przyjazny mamie wybieram suplement diety Femaltiker (16) - produkt bardzo dobry w smaku i działa. Stosowałam, więc mogę polecić go każdej karmiącej mamie.

Odnośnik do komentarza

16 Femaltiker produkt dla mam najlepszy na rynku skutecznie poprawia laktację i dziecko wspaniale przybiera na wadzę a o to przecież chodzi aby Nasza pociecha rozwijała się prawidłowo
nr 10 poduszka Cocomilo produkt dla dzieci przyjazny i miły w dotyku i w cudowne wzory i kolory

Odnośnik do komentarza

Bez cienia wątpliwości, z małą dozą nieśmiałości
głos oddaję w tym konkursie biorąc udział w tym dyskursie.. :)

Dla dzidziusia rzecz przydatna już od bycia w brzuszku mamy, to numerek jest 30 - karuzela z melodyjkami. Gdy fasolka często słucha w ciemnej grocie zamieszkała, to gdy na świat przyjdzie w końcu to znów będzie jej słuchała i melodie będzie już znała :)

Dla mamusi rzecz potrzebna już od pierwszych dekagramów, to jet przecież numer 9 - poduszeczka super mami co wygodę nam zapewni do ostatnich kilogramów.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

16 Femaltiker produkt dla mam nie miałam wystarczająco dużo pokarmu ciągle się stresowałam że coś jest nie tak położna podpowiedziała że jest femaltiker spróbowałam antoś przybiera pieknie i nr 10 poduszka Cocomilo produkt dla dzieci bo jest po prostu cudna i milutka

Odnośnik do komentarza

1. Produkt przyjazny dziecku - nr 25 Juvit baby - witamina D3

Jak każdy rodzic wie, naszym dzieciom należy podawać witaminę D3, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju ich kości. Próbowałam wielu preparatów, jednak Juvit z pompką dozującą okazał się najwygodniejszym rozwiązaniem. Podczas podania witaminki dzidzia nie odczuwa żadnego dyskomfortu, więc codzienne stosowanie nie sprawia problemów. Środek ten polecam każdej młodej mamie :)

2. Produkt przyjazny matce - nr 8 Przybornik niemowlaka "Na niebie"

Pierwszą zaletą tego przybornika jest oczywiście ładny wygląd idealnie wpasowujący się w pokój maluszka :). Wiadomo, jak trudno zapanować jest nad ułożeniem rzeczy przydatnych do opieki nad naszą małą dzidzią. Przybornik idealnie się sprawdza, aby mieć zawsze pod ręką pieluszki, kremiki, smoczki, chusteczki, szczoteczki i oczywiście ulubioną zabawkę :). Jeden z moich ulubionych gadżetów, bez którego naprawdę ciężko byłoby się obejść.

Odnośnik do komentarza

Witam,

jeżeli z całej listy mam wybrać produkt przyjazny dziecku i mamie
to mam na myśli to, co jest najważniejsze i najpotrzebniejsze...
a więc wybieram ZDROWIE!

1. Produkt Przyjazny Dziecku 2015 - 25. Juvit baby - witamina D3.
2. Produkt Przyjazny Matce 2015 - 16. Suplement diety dla kobiet karmiących piersią Femaltiker.

Swój wybór uzasadniam tym, że zdrowie jest na pierwszym miejscu!
Matki chorych dzieci oddałyby wszystko aby ich dzieci odzyskały zdrowie...
W takich sytuacjach nic innego dla nich się nie liczy.
Mamusie, które mają zdrowe dzieciaczki, nie zdają sobie sprawy, że zdrowie jest aż tak ważne!
Czasami na chorobę nie mamy wpływu ale częściej tak i wtedy profilaktyka ma ogromne znaczenie!
Osobiście uważam, że jeśli jest zdrowie to możemy mieć wszystko i nawet najmniejsza rzecz nas cieszy...
Natomiast jeśli zdrowia brak, niestety nie zastąpi go najcenniejszy skarb.
O zdrowie powinny dbać również mamy, żeby były zdrowe i miały siłę opiekować się swoimi maluchami.
A więc DBAJMY, CHROŃMY, PIELĘGNUJMY nasze i naszych dzieci ZDROWIE!

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jak dla mnie jeśli chodzi o produkt przyjazny dziecku to zdecydowanie wygrywa Frupp-owoce w formie batonu.Po pierwsze są pyszne i zdrowe( próbowaliśmy ich całą rodziną i ubolewamy, że nie są dostępne w każdym sklepie).Po drugie mają bardzo mało kalorii. Po trzecie dzięki różnym smakom i atrakcyjnej formie batonika, dzieci mają okazję posmakować różnych owoców - nawet tych nielubianych.Poza tym nie zawierają ani soli ani tłuszczu.
Jeżeli chodzi o produkt przyjazny mamie to ja polecam Femaltiker, który sama wypróbowałam i mogę powiedzieć, że jest skuteczny szczególnie w tzw. kryzysach laktacyjnych.

Odnośnik do komentarza

W kategorii produkt przyjazny dziecku głosuję na numerek 15, czyli nosidełko ergonomiczne do noszenia. Fantastyczna sprawa- wygoda dla rodzica i dziecka, które ma blisko rodzica. Nas dorosłych nie boli kręgosłup, malec zadowolony. Bardzo popieram takie nosidełka w przeciwieństwie do wielu wisidełek, tutaj dziecko ma odpowiednie ułożenie w pozycji "żabki". Sama przyjemność z takiego noszenia!
W kategorii produkt przyjazny mamie głosuję na poduszkę numer 9! Niezastąpiona w ciąży a nawet w normalnym spaniu. :) Bez tej poduszki nie wyobrażam sobie końcówki mojej pierwszej ciąży. Plecy odpoczywały i wreszcie wygodnie można było ułożyć brzuch!

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku:
16. Nawilżacz powietrza
Nawilżacz powietrza uh 1070 od HB.
Mieszkamy w bloku, nasz synek urodził się zimą więc w trakcie okresu grzewczego, powietrze było bardzo suche, jednak nawilżacz zdziałał cuda. Mieliśmy go w sypialni, gdzie stoi również łóżeczko i było czuć ogromną różnicę w powietrzu po wejściu z innego pomieszczenia.
Produkt przyjazny mamie
11. Proszek do prania
Hipoalergiczny proszek do prania - Perlux. Dla mnie rewelacja, przede wszystkim, że nie uczula Antosia ;-) dodatkowo są to perły piorące które nie rozsypują się czy nie rozlewają po łazience wokół pralki. Trafiłam na nie jeszcze w ciąży i nie zrezygnuję już z nich, tylko w nich piorę rzeczy synka, a czasami dokładam również nasze

Odnośnik do komentarza

Produkt Przyjazny Matce 2015
22. Zawieszka do wózka
BenBat - Zawieszka do wózka G-Stroller.

Zawieszka BenBat Żyrafa, o słodkim pyszczku, ma na nóżkach haczyki.
Do nich doczepimy: smoczek, przytulankę i różne brzęczyki.
Spacerując z wózkiem ją polubisz!
Gdy maluch wyrzuci zabawkę, już jej nie zgubisz.
A tajemna kieszonka przed utratą uchroni Twoje domowe kluczyki.

Produkt Przyjazny Dziecku 2015
23. Kocyk od La Millou
Kocyk dzianinowy bawełniany z kapturkiem i zawadiackimi frędzelkami od La Millou.

Bawełnianemu kocykowi od La Millou daję uniesionego kciuka.
Ma certyfikat OEKO, jest mięsisty, dwustronna z niego sztuka.
Gdy się ochłodzi, na spacerze zastąpi czapeczkę.
Frędzelki ukoją ząbkującą córeczkę.
Jest tak trwały, że będę owijać nim jeszcze swojego wnuka.

monthly_2015_06/konkurs-hity-mother-baby-2015_31460.jpg

monthly_2015_06/konkurs-hity-mother-baby-2015_31461.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość gosiaczek73

Głosuje na produkt przyjazny dziecku z nr 12 klocki lego którymi dziecko nie tylko sie bawi lecz poznaje jednocześnie świat cyfr.
produkt przyjazny mamie - gniazdko multifunkcyjne nr 14; bardzo dobre rozwiazanie dla bolacych i zmeczonych plecow, nie tylko kobiet w ciazy; swietna poducha do zabawy i odpoczynku dla dzieciaków

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia920

Produkt przyjazny dziecku, który wybrałam to Fotelik do samochodu marki Recaro. Bezpieczeństwo dziecka jest podstawą, do tego stylowy design i wygoda podróżowania.
Produkt przyjazny matce to bio-oil. Bardzo pomógł mi gdy będąc w ciąży borykałam się ze swędzeniem i napięciem skóry na brzuchu. Preparat świetnie nawilża i pomaga uniknąć niechcianych rozstępów. Produkt godny polecenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...