Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jagodowa78

Jak mamy oszczędzają pieniądze?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skupiam się na oszczędzaniu na domowych wydatkach. Dla mnie podstawa to racjonalne korzystanie z energii elektrycznej. Czytałam o tym świetny tekst http://doladowaniaenergetyczne.pl/aktualnosci/jak-zostac-panem-wlasnych-wydatkow-radzi-partner-energia-elektryczna-tauron i przyznaję, że u nas liczniki przedpłatowe zrobiły ogromną różnicę w domowych rachunkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja staram się odpowiednio planować wydatki i nie wydawać pieniędzy na bzdury ale wiadomo, zawsze coś wyskoczy i trzeba wyłożyć jakieś pieniążki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że samo oszczędzanie pieniędzy nie wystarczy, ważne jest, aby mieć dodatkowe źródło dochodów. To nie powinny być nawet duże pieniądze. Możesz spróbować handlu, to rodzaj pracy, którą możesz wykonać z domu. https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders są na przykład tutoriale i można pobrać wersję demonstracyjną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dużo dała rezygnacja z małych, impulsywnych zakupów. Do tego dołączyłam planowanie zakupów zarówno tych większych, jak i spożywczych. W ten sposób mocno ograniczałam ilość rzeczy które prędzej czy później lądowały w koszu. Gdy już odłożymy trochę to warto to zainwestować w przedmioty dobrej jakości. Można w ten sposób dużo zaoszczędzić, płacąc raz za porządny produkt, niż wymieniać co chwilę zepsute produkty marnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...