Skocz do zawartości
Forum

Wasze plany wakacyjne?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako mama nie pracująca zawodowo czasu mam dużo, mogłabym na wszystkie letnie miesiące gdzieś wyjechać, ale mąż standardowo 2 tygodnie wolnego i musi wracać do pracy.
Wakacje bez dzieci nie wchodzą w grę, więc wyjeżdżamy całą rodzinką nad Bałtyk. W sumie to dla dzieci jedziemy nad polskie morze, bo plany były by jechać do Chorwacji lub do Włoch, ale z tak małymi dziećmi to jednak za daleko. Już odliczam dni do wyjazdu.
Myślimy jeszcze o tym by pod koniec lata wyjechać na tygodniowy wypoczynek w Tatry.

Ulla, a jakie Ty masz plany na wakacje?

Odnośnik do komentarza

Kamila cudnie - Włochy - może Toskania - bo piękny rejon?
Adasga3 - dziękuję że pytasz - fajnie że wy nad morze - my też co roku staramy się tam dotrzeć i póki co nam się udaje od 3 lat
My w tym roku ogólnie Kaszuby ale stamtąd niedaleko do Bałtyku więc na pewno będziemy i oczywiście standardowo Bieszczady

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza
Gość salamnderka

Moją miłością są mazury, jest tam tyle pięknych miejsc do odkrycia...Teraz jedziemy do Mazurskiej Arkadii w miejscowości Orzechowo, mamy zarezerwowany śliczny apartament. Na pewno będzię super.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_LenyILuizy

U nas już po wakacjach można powiedzieć, bo obydowje z mężem pracujemy. Ja wzięłam urlop dwutygodniowy od razu po zakończeniu roku szkolnego i tydzień siedziałam z dziewczynkami w omu, a tydzien nad morzem.
Mąż bierze dwa tygodnie w sierpniu i ja jeszcze tydzien - razem jedziemy w Bieszczady a potem mąż tydzień z dziewczynami w domu. Trochę nam w wakacje pomagają babcie ale dziewczyny już są spore (11 i 8 lat) więc tragedii nie ma. Jeszcze mam pytanie a propo tych wakacyjnych wyjazdów: kupujecie jakieś polisy na takie wakacyjne wyjazdy? Dziewczyny są ubezpieczone w szkole i nie wiem czy warto inwestować czy to dodatkowy koszt. Prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza

~Mama_LenyILuizy
Jeszcze mam pytanie a propo tych wakacyjnych wyjazdów: kupujecie jakieś polisy na takie wakacyjne wyjazdy? Dziewczyny są ubezpieczone w szkole i nie wiem czy warto inwestować czy to dodatkowy koszt. Prosze o opinie.

Jak dzieci jaką na obóz, to w cenie jest zawarte ubezpieczenie.
Jak jedziemy na wakacje zagraniczne zorganizowane przez biuro podróży, to ubezpieczenie jest w cenie.
Jak sami jedziemy z nimi na wakacje w Polsce, to nie wykupuję dodatkowego ubezpieczenia.
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, lato coraz bliżej. Planujecie już tegoroczne wakacje? W Polsce czy za granicą? My się w tym roku coraz bardziej skłaniamy do wakacji nad polskim morzem. Możecie polecić jakies fajne miejscówki dla rodzin z dziećmi i z psem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...