Skocz do zawartości
Forum

Wasze plany na wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

My jeszcze nie mamy jakichś wielkich planów. Nie wiem, moze powoli trzeba się brać za planowanie? :D jak na razie pewna jest tylko jedna rzecz, bo obiecaliśmy dzieciom wizytę w rabkolandzie. a tak poza tym - wszystko jeszcze do zaplanowania

Odnośnik do komentarza
Gość santraska

Z rabkolandu na pewno będą bardzo zadowolone, my byliśmy jakiś czas temu, świetna sprawa. Wiele się tam dzieje i każdy coś dla siebie znajdzie. My w tym roku jak na razie jeszcze nie mamy planów, ale chyba powoli trzeba się za nie brać!

Odnośnik do komentarza
Gość tallinda

Oj bardzo chciałabym zobaczyć Szwajcarię.Jednak jedno tutaj mnie odrzuca. Jest bardzo droga ( najdroższy kraj w Europie) i jednak na taką wycieczke musiałabym wydać bardzo dużo pieniędzy :(

Dziewczyny jeśli planujecie wypad gdzięs w Polskę i zastanawiacie się gdzie zarezerwować sobie noclegi to zerknijcie sobie tutaj:
https://www.sunandsnow.pl/

Na stronie jest możliwość zabukowania sobie noclegów w dobrym standardzie w górach i nad morzem ( rezerwujecie tam własne mieszkania)

Odnośnik do komentarza

Ja i mój mąż zastanawialiśmy się gdzie w tym roku zaplanować wakacje. Ja myślałam że znowu pojedziemy gdzieś nad Polskie może, ale mnie zaskoczył :) Wybrał ofertę wczasów w Santo Domingo Dominikana. Nie sądziłam że kiedyś pojadę gdzieś dalej. I tym bardziej w ciepłe kraje gdzie są palmy :) Ktoś był może tam? Jak wspominacie tam pobyt? Jestem ciekawa waszych wrażeń.

Odnośnik do komentarza

w tym roku wybieram się na wakacje do Londynu, gdzie spędzę 10 dni, a także na Sycylię, gdzie spędzę 6 dni.

Mam nadzieję, że to będą wspaniałe wakacje, pełno atrakcji i mnóstwo wspomnień.

W Londynie zamierzam uczestniczyć w imprezie sportowej (turniej tenisowy), a na Sycylii spędzę rodzinne wczasy.

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

Odnośnik do komentarza
Gość Konwalia80

Moim tegorocznym wakacyjnym planem jest Gruzja. Zawsze chciałam zobaczyć Kościół Gergeti nieopodal Kazbegi, który jest fantastycznie usytuowany na tle gór jak również poznać gruzińską kuchnię. Aby zobaczyć tą i wiele innych zjawiskowych i pięknych miejsc w Gruzji i Armenii wybieram się na wycieczkę objazdową z wytwórnią [reklama usunięta]. Jest to warszawskie biuro podróży znane ze świetnej organizacji wycieczek jak i atrakcyjnych cen. Myślę, że urlop będzie w pełni udany i wkróce wypoczęta i zadowolona.

Odnośnik do komentarza

My w tym roku skończyliśmy remont, więc mamy raczej budżetowy wyjazd do Niemiec ze znajomymi w podobnej sytuacji. Znaleźliśmy firmę, która ma w ofercie busy do Niemiec i planujemy z nich skorzystać [reklama usunięta] upatrzyliśmy sobie też fajny hotel, więc będzie kilka dni zwiedzania :) Może to nie Majorka, ale w przyszłym roku może uda się bardziej zaszaleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...