Skocz do zawartości
Forum

Wasze plany na wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

U nas wszystko na wariackich papierach. Wszystko, jak zwykle na ostatni moment, bo mąż też w ostatnim momencie wie kiedy będzie mógł wziąć urlop (dopiero co zmienił pracę). Na szczęście jest wiele miejsc, gdzie można znaleźć nocleg na kilka dni przed wyjazdem. Tym razem jedziemy na Cypel Helski korzystając z promocji w Sun&Snow. Mam nadzieję, że mimo chaosu urlop się uda.
https://www.sunandsnow.pl/promotion/3

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/6/2020 o 6:04 PM, Gość andzia420 napisał:

To moze poradzicie co robic w przypadku problemow z liniami lotniczymi. Moze ktos to przerabial i powie cos wiecie. Bede wdzieczna.

Bardzo ciekawe propozycje odnośnie wyjazdów na wakacje. Planowanie takiego wyjazdu może być świetnym sprawdzianem naszych umiejętności strategicznego planowania. W rzeczywistości można sporo zaoszczędzić porównując koszta do tego co oferują typowe biura podróży. Należy jednak mieć na uwadze to, że mogą przytrafić się na miejscu niespodziewane problemy - szczególnie jak nie mamy ze sobą przewonika. Nawet najtańsze ubezpieczenie pokryje w razie czego wszystkie koszta więc zainwestujmy w nie. Podobnie jak w linie lotnicze oferujące wysokiej jakości usługi. Inaczej będziemy musieli starać się o odszkodowanie za odwołany lot jaki ma bardzo często miejsce. Niestety wiele osób nie orientuje się do kogo pójść z tym problemem, a co gorsza brak im wiary w uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy. Moim zdaniem oddanie sprawy w ręce profesjonalistów będzie optymalne.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

My z mężem i dzieciakami w tym roku wybieramy się do Beskidu Sądeckiego. Sytuacja za granicą jest niepewna, dlatego urlop w Polsce to była jedyna sensowna alternatywa. Wybraliśmy hotel Klimek spa w Muszynie, który mam nadzieję sprawi, że nawet przy nieudanej pogodzie będziemy mogli spędzić fajnie czas. To rodzinny hotel, dlatego jest masa zajec dla dzieci, Aquapark. Ja chetnie skorzystam ze SPA, mysle ze tez wspolnie wybierzemy się na jakas przejazdzke rowerowa po okolicy - wypozyczalnia rowerów jest na miejscu, za co duży plus. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/6/2020 o 6:04 PM, Gość andzia420 napisał:

To moze poradzicie co robic w przypadku problemow z liniami lotniczymi. Moze ktos to przerabial i powie cos wiecie. Bede wdzieczna.

Wiesz, wszystko zależy od zapisów w regulaminie linii lotniczych. Mało kto czyta te wszystkie gwiazdki, bo to nie do przejścia po prostu. Właśnie dlatego ciężko będzie dochodzić swoich praw przed sądem, zresztą linie lotnicze mają kasę na prawników, mają też zapisy w regulaminie i wiedzą doskonale, że klienci są w zdecydowanej większości niezorientowani w temacie. W niektórych przypadkach oczywiście jesteśmy na przegranej pozycji (zazwyczaj wtedy, gdy nie doczytaliśmy wszystkich zapisów albo źle je zrozumieliśmy), ale są sytuacje, kiedy to wina leży zdecydowanie po stronie linii lotniczych. Na rynku działa wiele firm - kancelarii, które pomagają w takich sprawach. Można poszukać w internecie wpisując w wyszukiwarce np "odszkodowanie za odwołany lot" itp. Ja walczyłem z pomocą firmą Nalezysie.pl  o odszkodowanie w zupełnie innej sprawie i udało się je wywalczyć. Wiem, że prowadzą różne sprawy, trzeba dopytać.

Odnośnik do komentarza

W tym roku mieliśmy wiele planów na wakacje, jednak koronawirus wszystko zmienil oraz musieliśmy je zweryfikować. Chcieliśmy wybrać się na all inclusive do jakiegoś hotelu za granicą. Niby latem można było już polecieć ale postanowiliśmy zostać w Polsce. I trafiliśmy dobrze :)

Mogę Wam polecić ten hotel nad morzem - hotel znajduje sie w dobrej lokalizacji, we Władysławowie. Na plus

infrastruktura dla dzieci

smaczne jedzenie

dobry stan pokoi

no i możliwośc skorzystania z zabiegów spa :) 

Hotel-Rigga-Wladyslawowo-979087.jpgHotel-Rigga-Wladyslawowo-979087.jpgHotel-Rigga-Wladyslawowo-979087.jpg

Odnośnik do komentarza

Co roku latamy za granicę, lubimy upalne lato, dlatego wybieramy kraje śródziemnomorskie. W sierpniu udało się polecieć enter air na Kanary, opaliliśmy się, pozwiedzaliśmy i w 2021 chcielibyśmy tam ponownie zawitać. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Prowadzę ankietę na temat dlaczego chcemy zostawać mamami i szukam kobiet z wynikami badań estradiolu, amh i testosteronu

Jeśli posiadacie takie wyniki to śmiało wypełniajcie ankietę, prześlijcie dalej, jeśli znacie inne kobietki, będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w przyczynieniu się do odkryć naukowych ;D

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie Cie kierunki interesują ale polecam za granicą Kretę. Mili ludzie, smaczna kuchnia oraz piękne krajobrazy. Bardzo ładnie jest szczególnie w zachodniej części Krety, tam gdzie jest Chania.

Ze swojej strony natomiast polecam wybrać się w Polskę do Borów Tucholskich. Na tej stronie mozecie sobie poczytać o tym, ile jest tam atrakcji dla dzieci:

https://hanzapalac.pl/177/b,6/blog/bory_tucholskie_atrakcje_-_przeglad_najwazniejszych_miejsc

Na miejscu warto jest zatrzymać sie w hotelu Hanza. Dobry standard, wiele atrakcji dla maluchów oraz spa :) 

09_31a9539-hdr_auto_1496322575.jpg

Odnośnik do komentarza

Byliśmy w Szklarskiej Porebie i w Kołobrzegu w zeszłym miesiącu, bo uznaliśmy, ze nie uda się w tym roku nigdzie poleciec. Ale jednak zaryzykowalismy i kupiliśmy bilety na tydzień do Madrytu :) Najwyżej zwrócą nam bilety.

Marzy nam się równiez kajakowanie w Chorwacji z M Canoe: https://www.m-canoe.pl/ Licze na to, ze uda się wybrać.

Bo widoki są piękne:

WHdOYhA1L6J8TQiIz-ufbzvUtxUcU7Sr_txi5MGv

Odnośnik do komentarza

Co roku wyjeżdżamy, mam taką pracę, że zwariowałabym bez urlopu. Ale kiedyś kiedyś, gdy się było młodym i bez kasy, to urlopy spedzalismy po prostu na wsi. 

W tym roku wybieramy się nad jezioro Białe 🙂 W ostatnim czasie byliśmy tam caly tydzień, bardzo dobrze się na miejscu bawiłam 🙂

Mogę polecić ten domek w Okunince https://szyszka-okuninka.pl/ Naprawdę fajny standard. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...