Skocz do zawartości
Forum

Problemy skórne w ciąży


Gość malinkowe pole

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawłowa

U mnie na skórze pojawiały się szorstkie liszaje, lekarz polecił mi emulsję do ciała latopic, która przeznaczona jest dla alergików. Po posmarowaniu skóra jest nawilżona i wygładzona, emulsja nie pozostawia tłustego nalotu i świetnie się rozsmarowuje, nie jest droga - możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza

Malinkowe pole, patrz na skład kosmetyków, unikaj tych co mają parabeny PEG-i i SLS.
Ja w ostatniej ciąży też miałam problem z suchą skórą, zwłaszcza na brzuchu, problem jeszcze pogłębił się po stosowaniu oliwki Nivea. Potem doczytałam, że oliwka paradoksalnie skórę może wysuszać. Pomógł mi... olejek arganowy :). Do tej pory pamiętam to cudowne uczucie, gdy skóra wreszcie przestała być sucha i swędzieć.
Powodzenia i szczęśliwej drugiej połówki ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Hej! Dla mnie w czasie ciąży jedną z najbardziej uciążliwych rzeczy było swędzenie skóry.... wiadomo, że skóra się naciągana brzuchu, biodrach w czasie ciąży, ale uczucie było bardzo nieprzyjemne. 😕 próbowałam różnych nawilżających kosmetyków z popularnych marek i niestety się nie sprawdziły, dopiero kosmetyki Mustela z tej serii - https://www.mustela.pl/macierzynstwo mi pomogły. szybkie i długotrwałe nawilżenie i zapobieganie powstawaniu rozstepów. 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...