Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość malinkowe pole

Problemy skórne w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinkowe pole

jestem w 18 tygodniu, od 2 tygodni mam tragiczną cerę, cała skóra jest sucha i szorstka oliwki i balsamy nie pomagają, miala któraś tak????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pawłowa

U mnie na skórze pojawiały się szorstkie liszaje, lekarz polecił mi emulsję do ciała latopic, która przeznaczona jest dla alergików. Po posmarowaniu skóra jest nawilżona i wygładzona, emulsja nie pozostawia tłustego nalotu i świetnie się rozsmarowuje, nie jest droga - możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Malinkowe pole, patrz na skład kosmetyków, unikaj tych co mają parabeny PEG-i i SLS.
Ja w ostatniej ciąży też miałam problem z suchą skórą, zwłaszcza na brzuchu, problem jeszcze pogłębił się po stosowaniu oliwki Nivea. Potem doczytałam, że oliwka paradoksalnie skórę może wysuszać. Pomógł mi... olejek arganowy :). Do tej pory pamiętam to cudowne uczucie, gdy skóra wreszcie przestała być sucha i swędzieć.
Powodzenia i szczęśliwej drugiej połówki ciąży :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei w okresie ciąży walczyłam z trądzikiem :/ dopiero po urodzeniu dziecka i odstawieniu go od piersi zaczęłam leczyć [reklama usunięta], droga długa, ale czego się nie robi dla bycia piękną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Hej! Dla mnie w czasie ciąży jedną z najbardziej uciążliwych rzeczy było swędzenie skóry.... wiadomo, że skóra się naciągana brzuchu, biodrach w czasie ciąży, ale uczucie było bardzo nieprzyjemne. 😕 próbowałam różnych nawilżających kosmetyków z popularnych marek i niestety się nie sprawdziły, dopiero kosmetyki Mustela z tej serii - https://www.mustela.pl/macierzynstwo mi pomogły. szybkie i długotrwałe nawilżenie i zapobieganie powstawaniu rozstepów. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dermatolog. Hormony w ciąży niesamowicie wpływają na cerę i wszelkie zmiany są u niektórych kobiet zwyczajnie naturalne. Dobrze jest zatem skorzystać ze specjalistycznych produktów do pielęgnacji i zadbać o to jak najszybciej, aby po prostu zobaczyć efekty. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...