Skocz do zawartości
Forum

Facet z brodą czy bez - oto jest pytanie?


Rekomendowane odpowiedzi

broda, to ładnie wygląda w filmie ;)
raz tylko pracowałam z kolegą, który miał ładny zarost, ale jak go spytałam co robi, to mi szczęka opadła (mega dbał, podgalał, obcinał, natłuszczał, odtłuszczał, istne cuda, i to dzień w dzień).
a tak zazwyczaj faceci z brodą wyglądają okropnie brzydko 9ścieka po brodzie, drapią się, fe w ogóle fe fe fe), no a maż z brodą drapie więc też ma bana ;)

ogólnie broda jest fe ;)

Odnośnik do komentarza

W sumie trochę też zależy, czy mężczyzna dba o brodę, czy też nie. O brodę, czy nawet krótki zarost można bez większego problemu dbać, tak jak choćby o włosy. Mój mąż często kupuje różne artykuły do pielęgnacji brody za pośrednictwem http://beardman.pl/producent/apothecary-87 i w sumie jego broda naprawdę dobrze się prezentuje i jest miła w dotyku. ;)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, julita100 napisał:

Też mi się podobają faceci z brodą, ale mój nigdy nie ma cierplowości do zapuszczenia i do uzyskania takiego wow efektu, jemu słabo rośnie, więc po jakims czasie zawsze golił.

To mu zafunduj zestaw kosmetyków do wzrostu brody, ja swojemu kupiłam na urodziny zestaw od Angrybeards, był bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

czy to jest olejek do brody zapachowy   [reklama usunięta] czy bez zapachu? po jakim czasie można się spodziewać efektów? mój kupił sobie kiedyś jakiś krem do brody, ale nie był zadowolony, efekty były mizerne, jedynie lekkie wygładzenie. może właśnie olej lepiej by się sprawdził?

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...