Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "LEGO DUPLO na Dzień Dziecka"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wasze dzieci lubią układać klocki? Z pewnością potrafią z nich stworzyć niesamowite konstrukcje, o których nam - dorosłym - nigdy się nawet nie śniło!

Specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mamy dla Was i dla Waszych maluchów specjalny konkurs, w którym 5 osób nagrodzimy zestawami LEGO DUPLO „Zestaw kreatywnego budowniczego” – idealny do zabawy latem w domu i na świeżym powietrzu.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/LEGO%20Duplo.png

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie wykonanej przez Twoje dziecko konstrukcji z klocków. (Zdjęcie musi być mniejsze niż 1 MB) Prosimy też o zaznaczenie imienia i wieku malucha, który zadanie wykona.

Konkurs trwa do 4 czerwca 2015 roku do północy. Szanse na zwycięstwo będą miały zdjęcia zamieszczone przez zarejestrowanych użytkowników naszego forum. W ciągu 7 dni roboczych ogłosimy wyniki konkursu!

Biorąc udział w zabawie, akceptujesz regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mateusz 2 lata najbardziej lubi wkładać i wyjmować okienka, ale jak już się zainteresuję to potrafi siedzieć nawet godzinę by ułożyć swój własny Dom, ale zjeżdżalnia i tak zawsze będzie na dachu.

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29875.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zdjęciu Kuba 23,5 miesiąca. Od wielu miesięcy uwielbia Lego Duplo, ale to co się dzieje ostatnio to istne szaleństwo. Uwielbiamy Lego Duplo i układamy całą rodziną. Na zdjęciu wykonany przez samodzielnie przez Kubę:) inspirowany jego ulubioną książką "Opowiem Ci mamo co robią auta" podnośnik samochodowy.

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29891.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zdjęciu Kuba 23,5 miesiąca. Od wielu miesięcy uwielbia Lego Duplo, ale to co się dzieje ostatnio to istne szaleństwo. Uwielbiamy Lego Duplo i układamy całą rodziną. Na zdjęciu wykonana przez samodzielnie przez Kubę wieża.

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29892.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuba ma 23.5 miesiąca. Jego miłość do Lego Duplo trwa około roku. Pierwszy zestaw klocków dostał na Roczek. Od tej pory zebrał całe wielkie pudło klocków, każdym kolejnym zestawem cieszy się coraz bardziej. Poniżej zamieszczam jedno jedno zdjęcie z ulubionej ostatnio zabawy w mechanika (podnośnik samochodowy).

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29893.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moniska
Witam,
Mam pytanie-czy mają to być budowle z klocków Lego czy mogą być z różnych klocków,np.drewnianych?

Droga monisko, mogą to być dowolne klocki - w konkursie mogą więc brać udział również osoby, które nie posiadają LEGO :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież w takim wielki zamku nie mogę mieszkać sama. Czy są chętni do wspólnej zabawy, jakiś książę albo księżniczka.
Olga 4,5

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29908.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po jakimś czasie koncepcja się zmieniła i Kasia - 5 lat postanowiła zbudować coś na kształt poczekalni -domku dla swoich i siostry pet shopów. Klocków niestety niewiele to i możliwości budowy ograniczone

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29910.jpg

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29911.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście wspólnymi siłami synka z mamą zbudowaliśmy dom z ogrodem na dachu.O dziwo się udało bo najczęściej wszystkie konstrukcie z klocków synek bardzo szybko burzy-zamiast Boba budowniczego mam Pawełka demolkę :)
Pawełek 14miesięcy

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ponownie,czy dobrze zrozumiałam budowla ma być wykonana samodzielnie przez dziecko? Mamy mnóstwo zdjęć z pięknymi konstrukcjami, ale robionymi wspólnie.Chciałam być fair i wysłałam zdjęcie budowli zrobionej od a do z przez moje niespełna dwuletnie dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W domu mam dwójkę fanów lego...więc budują na potęgę:)) Wczoraj zapytałam się czy zbudują mi nasze osiedle i jak widać mieszkamy na...stacji kolejowej::P

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29952.jpg

http://s2.suwaczek.com/201007231762.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikołaj (3 lata) jest wielbicielem lokomotyw, ciuchci. Dlatego z klocków najczęściej tworzy właśnie lokomotywy z wagonami. W myśl zasady-im dłuższa, tym lepsza :)
Dodatkowo powstał garaż (tak przynajmniej twierdzi Mikołaj).

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29957.jpg

monthly_2015_05/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_29958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...