Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "LEGO DUPLO na Dzień Dziecka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie czytajmy regulamin dokładnie Punkt 4.6 regulaminu traktował o tym,że można zgłosić do konkursu więcej zdjęć (co sama uczyniłam).Co do drugiej części zastrzeżeń też zauważyłam,że ludzie wysyłali prace zrobione wspólnie z dzieckiem (w trakcie trwania konkursu pisałam na ten temat post).Niestety mojemu Synkowi nie udało się wygrać.Mam nadzieję,że wygrały prace zgodne z regulaminem.Gratuluję wygranym.Pozdrawiam redakcję.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję wygranym. Świetne konstrukcje :)
Najlepsze jest to, że najbardziej o przestrzeganie Regulaminu upominaja się osoby, które swoje uwagi piszą z fikcyjnych kont, łamiąc przy tym Regulamin... Gdzie logika ''reklamacji'', jak to ktoś nazwał? Jeśli mają Panie jakieś uwagi, co do uczciwości rozstrzygnięcia to można napisać maila do Redakcji, a nie rozstrząsać na forum i to anonimowo.
Nagród było 5, a zgłoszeń ponad 100. Chyba nie jest zaskoczeniem, że nie wszyscy wygrali?

Odnośnik do komentarza

Pani Aniu, to są posty "po-konkursowe", więc nie podlegają regulaminowi konkursu, poza tym czy niezarejestrowane konto = fikcyjnemu?, nie sądzę. Te posty są wyrazem nieprzestrzegania zasad formalnych. Nikt nie dyskutuje z tym punktem:

6.1. Zdjęcia zgłoszone do Konkursu, spełniające wymogi formalne, zostaną ocenione przez Komisję oceniającą (zwaną dalej: „Komisją”) w terminie 7 dni roboczych od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Zdjęcia będą oceniane przez Komisję pod kątem oryginalności, pomysłowości i atrakcyjności, poczucia humoru. Komisja wyłoni 5 Uczestników, którzy otrzymają nagrody.

6.2. Ocena zdjęć dokonywana będzie przez Komisję.

... a jedynie z tym, że nie wszystkie osoby przestrzegały regulaminu.
Ktoś określił to "tylko zabawą" - oczywiście zgadzam się, ale zabawa była dla wszystkich i jeśli jedni są faworyzowani, to zabawa robi się niesmaczna. Można zmienić regulamin, wszystko można...
Zauważyłam też, że z pierwszym postem "reklamacyjnym" w większości nie zgadzają się osoby, które same dodały więcej niż jedno zdjęcie. Najwyraźniej nie wszyscy czytają warunki i regulaminy konkursów, kpią z nich, albo nie potrafią ich dobrze interpretować.

Odnośnik do komentarza

Sama nie doczytałam regulaminu, bo dotąd przeważnie możliwe było wysyłanie kilku prac. Dlatego też kilka osób i tym razem tak zrobiło.
Ale Regulamin mówi o możliwości dokonania tylko jednego zgłoszenia. A wygrane osoby wysyłając kilka zdjęć, chciały prawdopodobnie dokładniej ukazać mniej widoczne na głównym zdjęciu elementy. No chyba, że ktoś dopatrzył się na ''dodatkowych'' zdjęciach elementów innych niż w ''głównym'' .
Mimo to uważam, że wysłanie maila ze wskazaniem nieregulaminowej pracy byłoby dużo bardziej poważne. Ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

Nie za dlugo biore udzial w konkursach na tym portalu wiec nie moge wypowiedziec sie,czy juz podobne skargi i uwagi o nieprzestrzeganie regulaminu byly.Mysle,ze kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie,wiec nie krytykuje tych,ktorzy nie zgadzaja sie z wynikami.Pisalam,ze to zabawa jest gdyz do wszystkich konkursow tak podchodze,zwlaszcza tych dla dzieci.
Niesmialo chcialabym zasugerowac,iz tylko dlatego,ze niektorzy stawiaja okreslone zarzuty,organizatorzy,tudziez komisja konkursowa powinna sie do nich odniesc :-) Pozdrawiam! :-)

Odnośnik do komentarza

Drodzy Użytkownicy,

rozumiemy wszelkie zarzuty, wpisy na temat regulaminu, rozczarowanie i radości, które okazujecie przy różnych okazjach i konkursach.

W tym przypadku rzeczywiście przeciągnęliśmy ogłoszenie wyników konkursu, za co przepraszamy po raz kolejny. Niestety nie wszystko zależy tylko od nas... :-(

Punkty w regulaminie odnoszące się do liczby zgłoszeń, czyli 4.6 oraz 4.8 rzeczywiście są w opozycji względem siebie. Przy kolejnych konkursach, jeśli takie będą, będziemy unikać niejednoznacznych sformułowań, by nikt nie miał wątpliwości. Zawsze - jak w każdym prawie - staramy się rozstrzygać wszelkie wątpliwości na korzyść Użytkownika.

Dziękujemy za wszystkie uwagi i mamy nadzieję, że bez względu na to, czy praca Waszego dziecka wygrała, czy nie - spędziliście wspólnie z Waszym maluchem przyjemne chwile na zabawie klockami i nie żałujecie tego czasu.

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Laureatów! Wspaniałe nagrody. Budowle niezwykłe. Z pewnością wybór nie był łatwy. Fajnie, że są takie zabawy, i że Parenting.pl mimo małych niuansów nadal chętnie się ich podejmuje. Zaznałam tu wiele dobra i radości. I wiem, że Ludzie tu się bardzo starają, żeby zadowolić wszystkich. Ale to niezwykle trudne.
Spokoju w sercach i uśmiechu na twarzy dla Każdego!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...