Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "LEGO DUPLO na Dzień Dziecka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W pokoiku na stoliku
Klocków Duplo jest bez liku.
Kuszą kształtem i kolorem —
Czyś jest dzieckiem czy seniorem.

Stwórz rakietę, pałac, wieżę.
Nie potrafisz? Nie uwierzę!
Puść fantazji swojej wodze,
Nic nie stanie ci na drodze.

Że jest krzywo? Nic nie szkodzi!
W tej zabawie o to chodzi,
By budować wciąż od nowa:
Łączyć klocki tak jak słowa.

Z klocków można zrobić szkołę,
W której dzieci są wesołe.
Mają ogród, plażę, budę
I nie skarżą się na nudę.

Mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni
Do samiutkiej aż pływalni.
Basen latem to jest frajda
(Tak jak chleba z cukrem pajda).

Na tarasie w dni słoneczne
Kładą ciężką szkolną teczkę
Podziwiają okolicę,
Patrzą z dala na ulicę.

Taką szkołę zbudowała
Moja córka — już niemała.
Czteroletnia Zuzia marzy,
Że… wygrana się przydarzy :-)

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30695.jpg

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30696.jpg

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30697.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje bliźniaki- konstruować z klocków uwielbiają - całe popołudnie na takiej zabawie spędzają - i mimo że tylko 4 latka mają wyobraźnię swoją poprzez konstruowanie umacniają. Makiety miejscowości wytwarzają, zamki z klocków, pociągi, samochody a nawet traktory z przewracarkami, poczwary i dinozaury w świecie ich konstrukcji się pojawiają. Synek Patryś bujną wyobraźnie ma - budować z klocków wprost uwielbia, córcia mu pomaga- zgrana z nich w budowaniu brygada :-).

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30703.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje bliźniaki- konstruować z klocków uwielbiają - całe popołudnie na takiej zabawie spędzają - i mimo że tylko 4 latka mają wyobraźnię swoją poprzez konstruowanie umacniają. Makiety miejscowości wytwarzają, zamki z klocków, pociągi, samochody a nawet traktory z przewracarkami, poczwary i dinozaury w świecie ich konstrukcji się pojawiają. Synek Patryś bujną wyobraźnie ma - budować z klocków wprost uwielbia, córcia Julcia mu pomaga- zgrana z nich w budowaniu brygada :-).

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30710.jpg

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30711.jpg

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30712.jpg

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30713.jpg

Odnośnik do komentarza

Pola- 18 miesięcy. A gdy przychodzi do mnie Dziadzio, zawsze buduje mi z klocków wieżę! Sama jeszcze tego nie potrafię, jednak któregoś dnia i ja dla Dziadka coś zbuduję. Póki co robię czary-mary! Bach! i wieża znika. I to bardzo szybko znika! Z wysokiej wieży robi się kilka mniejszych wież. Dziadek mówi, że w tej czynności jestem najlepsza i się cieszy! A więc robię tak żeby mu sprawić radość :) a on uśmiecha się i buduję wieża od nowa. Po prostu on chyba bardzo lubi budować.

Odnośnik do komentarza

Moi chłopcy to fanatycy Lego niestety starszy musi po kryjomu budować z mniejszych lego ze względu na wszystkożernego brata strasznie ubolewamy z tego powodu bo uwielbiamy lego a Duplo niestety mamy troszkę mało do budowli dla dwóch wymagających panów a czasami trzech (+tata) co niestety czasem kończy się konfliktowo...
a oto wyszperane z archiwa arcydzieła Nikodema lat 5

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30722.jpg

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30723.jpg

Odnośnik do komentarza

Pola- 18 miesięcy. A gdy przychodzi do mnie Dziadzio, zawsze buduje mi z klocków wieżę! Sama jeszcze tego nie potrafię, jednak któregoś dnia i ja dla Dziadka coś zbuduję. Póki co robię czary-mary! Bach! i wieża znika. I to bardzo szybko znika! Z wysokiej wieży robi się kilka mniejszych wież. Dziadek mówi, że w tej czynności jestem najlepsza i się cieszy! A więc robię tak żeby mu sprawić radość :) a on uśmiecha się i buduję wieża od nowa. Po prostu on chyba bardzo lubi budować..

monthly_2015_06/konkurs-lego-duplo-na-dzien-dziecka_30724.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

przysłaliście mnóstwo fantastycznych prac, które chcemy jak najsprawiedliwiej ocenić. W związku z tym potrzebujemy troszkę więcej czasu na wybór zwycięzców...

Wiemy, że czekacie z niecierpliwością na wyniki, dlatego bardzo Was przepraszamy za przedłużanie czasu wyboru zwycięzców. Na pewno też rozumiecie, że z tylu pięknych zdjęć ciężko wybrać zaledwie 5. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość, a wyniki ogłosimy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza

regulaminu powinny przestrzegać obie strony : uczestnik i organizator. Nawet jeżeli jest dużo prac to komisja daje sobie określony czas na wyłonienie laureatów. Nie wierzę,ze w 2 tyg nie można obejrzeć zdjęć dzieci i ocenić na tyle,aby przyznać nagrody

Odnośnik do komentarza

Przecież Organizatorzy napisali notkę, że przepraszają za opóźnienie.Każdy ma prawo z czymś się spóźnić, tym bardziej że to duży portal i robi mnóstwo konkursów. Przychodzą mi powiadomienia i dziwię się tym ponaglaniom. Też braliśmy udział w konkursie i cierpliwie czekamy. To przecież tylko zabawa, nie należy mówić dziecku którego dnia będą wyniki ani nastawiać że wygra, bo wtedy faktycznie może być rozgoryczone. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy serdecznie za Waszą wyrozumiałość. Oczywiście zabawa powinna być zgodna z regulaminem i po raz kolejny przepraszamy za opóźnienie, jednak niektórych spraw nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

Z przyjemnością więc ogłaszamy wyniki konkursu!!!

Oto i lista zwycięzców:
AnnaiZuzanna
aha
malwinka123
michaela
renata222

Serdecznie gratulujemy!

Teraz czekamy na Wasze adresy oraz oświadczenia z punktu 7.2 regulaminu pod mailem konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Droga Redakcjo,
regulamin konkursu mówi:

4.8. Zakazane jest korzystanie z multikont. Uczestnicy posługujący się multikontami będą dyskwalifikowani. Jeden Uczestnik ma możliwość dokonania tylko jednego zgłoszenia i prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.

a w warunkach konkrusu było:

Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie wykonanej przez Twoje dziecko konstrukcji z klocków. (...), który zadanie wykona.

no cóż, niektórzy nagrodzenie zamieścili więcej, niż jedno zdjęcie i nie wszystkie prace zostały wykonane samodzielnie.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim tym,ktorzy wygrali! Mysle,ze rzeczywiscie byla silna konkurencja i jestem pewna,ze organizatorzy konkursu zwroca uwage na stawiane zarzuty odnosnie przestrzegania regulaminu. Prace osob,ktore wygraly sa imponujace,co nie znaczy,ze inne dzieci wlozyly mniejszy wysilek w swoje budowle ;-) To tylko zabawa,nie mozemy drogie mamy o tym zapomniec! Zycze wszystkim milego dnia! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...