Skocz do zawartości
Forum

Test pasty Nenedent baby


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze bardzo dziękuję za możliwość testowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tychże testów. Córeczka z ochotą chce myć pierwsze ząbki. Otwiera szeroko buźkę, przyjazny aromat dla malucha. Silikonowa szczoteczka bardzo nam się spodobała i spełniła swoją funkcję doskonale. Bardzo dobrze czyści, masuje i zarazem relaksuje. To nasza pierwsza "zabawa" z myciem ząbków i jak do tej pory bardzo udana. Ogólne więc odczucia są bardzo dobre. Polecam bez wahania pastę Nenedent baby.

Odnośnik do komentarza

To nie guma balonowa to nenedent owocowa, gdy reklamę usłyszałam pastę smykowi kupic chciałam, lecz nadarzyła się okazja by testować ją znienacka. Miny nasze ucieszone uwielbiamy takie okazje i opinię chętnie wystawimy jej właśnie. Smak jej pyszny zapach też, ba poprostu chciałoby się ją zjeść. Piany w sam raz w buzi mego malca a tym samym myślę że jej wystarcza aby wyginić z mego dwulatka paszczy małej wszystkie robaczki próchniaczki co się w niej schowały. Ja jako mama dbająca o dziecię ze względów bio które sobie cenię wiem że tej pasty na inną nie zmienię, nie lubię gdy coś szkodliwego na brzdąca mego wpływa wiec barwników, konserwantów no i fluoru w nadmiarze jak ognia unikam. Szczoteczka już wcześniej była nam znana sprawdziła się podczas zębów pierwszych wyrzynania a teraz mój Olek to indywidualista i uparciuch i nie dał się przekonać że lepiej o zęby zadbała by ona więc szorował zwykłą trudno choć przyznam że zwykłą też szoruje wyśmienicie...Sylikonowa się nie zmarnowała została oddana do ocenienia młodszemu członkowi rodziny który zdążył przetestować ją porządnie i wiadomo mi że jest zadowolony niezmiernie, gdyż pierwsze ząbki swędzą go niemiłosiernie. Ocena nasza to 6+ (w skali do 6) tak czy siak rozeszła się wśród mamusiek mych znajomych o nenedent fama że dla malców jest ona doskonała i wiele ich testuje ją z uśmiechem i jak dotąd nie usłyszałam złej opini a ja i mój brzdąc na pewno testować ją dalej będziemy i na jednej tubie nie poprzestaniemy :)

Odnośnik do komentarza

Pasta NENEDENT BABY jest dla naszej rodziny jak dobry przyjaciel.

N – aturalnie mleczaki smyka pielęgnuje,
E – uforię mój synek dzięki niej wielką czuje.
N – asadka na palec pomga mu w nauce,
E – fektywnie szczotkując sztuka po sztuce.
D – oskonała konsystencja oraz jej łagodny smak,
E – kstra jakość i zdrowych ząbków znak.
N – ie wyobrażamy sobie bez niej dnia,
T – roskliwie jak nikt inny o ząbki mleczne dba.

B – uzia mej pociechy jest teraz uśmięchnięta,
A – NENEDENT w łazience to do mycia zachęta.
B – ezkonkurencyjna po prostu, zalet ma wiele,
Y – hm jest najlepszym przyjacielem!!!

monthly_2015_07/test-pasty-nenedent-baby_33471.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za udział w testowaniu i za wszystkie opinie, które napisaliście w wątku konkursowym. Również jesteśmy wdzięczni za wypełnienie ankiety opiniującej.

Komisja wybrała już najciekawsze opinie i z przyjemnością ogłaszamy, że kosmetyki do pielęgnacji stóp otrzymają:
Dragomira30
Tecia
edyta215
Zuzia i Eryk
agaaw
fiziak
bbo
mama28
martka16
anet507
justynak15
Justyna1984
nira86
bogens
brzoskwinkap

Gratulujemy!

Prosimy o przysłanie Waszych adresów na mail konkursy@parenting.pl, tym razem w temacie wiadomości należy wpisać swój nick i nazwę akcji "Test pasty Nenedent baby".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...