Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lderta

Od czego zacząć walkę z alkoholizmem?

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi taki dzień, że w końcu klapki o cudownym małżeństwie opadają z oczu. Ja coś takiego miałam przez pięć długich lat, kiedy wreszcie zaczęłam dostrzegać, że mam wielkie problemy z alkoholem. To stało się pewnego dnia, kiedy obudziłam się rano na wielkim kacu, oblepiona brudem, śmierdziałam i wyglądałam strasznie. To wtedy było kiedy moje własne dzieci nie przyznawały się do mnie. I tylko dlaczego tak się stało? Bo mój były mąż zostawił mnie dla jakiejś laski? Przez to tracę całą rodzinę, ale wreszcie dociera do mnie, że muszę zacząć się leczyć. Na szczęście mam wsparcie dzieci, ale musimy pomyśleć jak rozpocząć to leczenie. Wiem, że potrzebuję pomocy fachowców, ale jak to ogarnąć. Tutaj wasza pomoc będzie niezbędna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo! pierwszy krok już wykonałaś-podjęłaś decyzje o leczeniu i przyznałaś się do tego że masz problem.Przedewszystkim idz do psychiatry i wszystko pomalutku powiedz od początku,on już dalej Cię poprowadzi.Ważne jest wsparcie rodziny,przyjaciół,dzieci,masz dla kogo się leczyć ,wiesz dla kogo warto.Trzymam kciuki i jestem z Tobą,a znam problem ''od podszewki''.Pozdrawiam gorąco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo duży krok już zrobiony, drugi poszukać miejsca ze specjalistami dla siebie by nie czuć że samej musisz to przechodzić, porozmawiać szczerze z rodziną że podejmujesz się leczenia i że warto by ciebie wspierali

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najważniejsze już zrobiłaś uświadomiłaś sobie, że masz problem i chcesz się leczyć. Ja Tobie mogę polecić dobry ośrodek odwykowy z wielkopolski, niestety jest to prywatny ośrodek, ale leczył się tam ojciec mojego męża i na prawdę nie mogliśmy narzekać na to jak mu pomogli. Łap dane kontaktowe:
AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
ul. Biskupińska 9h
60-416 Poznań
telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Życzę powodzenia i wytrwałości! :) Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lderta, jeśli zdajesz sobie sprawę, że jesteś alkoholiczką, to jak najszybciej powinnaś zgłosić się do najbliższego ośrodka leczenia uzależnień. Tam powiedzą Ci dokładnie, co i jak, gdzie szukać wsparcia, gdzie detoks, terapia itd. Trzymam kciuki i życzę powodzenia! Wierzę, że z pomocą rodziny uda Ci się wygrać walkę z nałogiem! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w pierwszej kolejności trzeba sobie przyznać samemu przed sobą że ma się poważny problem. Potem trzeba podjąć terapie i wytrwać w tej trudnej walce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...