Skocz do zawartości
Forum

Od czego zacząć walkę z alkoholizmem?


Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi taki dzień, że w końcu klapki o cudownym małżeństwie opadają z oczu. Ja coś takiego miałam przez pięć długich lat, kiedy wreszcie zaczęłam dostrzegać, że mam wielkie problemy z alkoholem. To stało się pewnego dnia, kiedy obudziłam się rano na wielkim kacu, oblepiona brudem, śmierdziałam i wyglądałam strasznie. To wtedy było kiedy moje własne dzieci nie przyznawały się do mnie. I tylko dlaczego tak się stało? Bo mój były mąż zostawił mnie dla jakiejś laski? Przez to tracę całą rodzinę, ale wreszcie dociera do mnie, że muszę zacząć się leczyć. Na szczęście mam wsparcie dzieci, ale musimy pomyśleć jak rozpocząć to leczenie. Wiem, że potrzebuję pomocy fachowców, ale jak to ogarnąć. Tutaj wasza pomoc będzie niezbędna.

Odnośnik do komentarza

Brawo! pierwszy krok już wykonałaś-podjęłaś decyzje o leczeniu i przyznałaś się do tego że masz problem.Przedewszystkim idz do psychiatry i wszystko pomalutku powiedz od początku,on już dalej Cię poprowadzi.Ważne jest wsparcie rodziny,przyjaciół,dzieci,masz dla kogo się leczyć ,wiesz dla kogo warto.Trzymam kciuki i jestem z Tobą,a znam problem ''od podszewki''.Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze już zrobiłaś uświadomiłaś sobie, że masz problem i chcesz się leczyć. Ja Tobie mogę polecić dobry ośrodek odwykowy z wielkopolski, niestety jest to prywatny ośrodek, ale leczył się tam ojciec mojego męża i na prawdę nie mogliśmy narzekać na to jak mu pomogli. Łap dane kontaktowe:
AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
ul. Biskupińska 9h
60-416 Poznań
telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Życzę powodzenia i wytrwałości! :) Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

lderta, jeśli zdajesz sobie sprawę, że jesteś alkoholiczką, to jak najszybciej powinnaś zgłosić się do najbliższego ośrodka leczenia uzależnień. Tam powiedzą Ci dokładnie, co i jak, gdzie szukać wsparcia, gdzie detoks, terapia itd. Trzymam kciuki i życzę powodzenia! Wierzę, że z pomocą rodziny uda Ci się wygrać walkę z nałogiem! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...