Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agatkova85

Cześć Dziewczyny.
Mam nadzieję, że jestem ostatnią styczniówką, która niestety odpada... Serduszko stanęło. Dostałam skierowanie do szpitala. Nie odzywałam się ostatnio, ale codziennie Was czytałam i cieszyłam się razem z Wami, że wszystko u Was dobrze. Życzę z całego serca, żeby żadna z Was już nie miała żadnych komplikacji a przed wszystkim więcej pozytywnego nastawienia. Mimo, że jest ciężko to przesyłam Wam moc pozytywnych fluidów.
Mam też nadzieję, że niebawem dołączę do majówek albo czerwcówek.
Buziaki dla Was :*

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki Mam takie pytanie :) Widze ze większość była na usg dość szybko ja miałam pierwsze teraz w poniedziałek i tylko dlatego ze życzyłam sobie.Mieszkam w Szwecji i tu "obowiązuje" tylko jedna ciąża.Na szczęście można zapłacić i zrobić cześciej.U mnie zaczął sie 11 tydzień i tak jak pisałam okazało sie ze to dwojaczki.Mam 36 lat i podobno tak sie dzieje po 35 roku ze można mieć dwa jajeczka w czasie jajeczkowania.Strasznie sie ucieszyliśmy-dwa lata starań.Tyle ze wiadomo to ciąża z podwyższonym ryzykiem.Chcialam sie dowiedzieć czy któraś z Was miała teraz ( 11-12 tydzień) usg i jakiej wielkości sa dzieci??? Moje maja po 33 mm i zastanawiam sie czy przy pojedynczej ciazy jest taka sama wielkość dziecka czy sa większe? Dziękuje z góry za odp!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
dzisiaj mam badanie USG , jestem w 11 tygodniu, i tak się zastanawiam, czy to jest usg genetyczne? Czy zwykłe , a na genetyczne trzeba się jakoś specjalnie, oddzielnie zapisywać.
Przyznaję, mimo swojego wieku, a mam już prawie 28 lat, jestem totalnie zielona w tych sprawach.
Jestem strasznie zestresowana i bardzo się martwię. A wizytę mam dopiero na godz. 19.15
:(:(:(:(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjggch6e823.png

Odnośnik do komentarza

Welka
Martaem to nacieranie spirytusem to nie najlepszy pomysł. Z tego co wiem to można ale sporadycznie gdy dopada cię przeziębienie. Spirytus mocno rozgrzewa a w ciąży to nie wskazane.

Też uważam, że to zły pomysł. Miesiąc temu jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży byłam przeziębiona. Pobiegłam do apteki o poradę czy mogę coś wziąć. Skoro nie można brać leków pomyślałam, że chociaż nasmaruje mnie mąż maścią rozgrzewającą na noc. Farmaceutka powiedziała że absolutnie nie, bo rozszerzają się naczynia co jest nie wskazane

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaio4plrj5rn1r.png

Odnośnik do komentarza
Gość stokrotka1911

Dziewczyny jestem teraz w 13 tygodniu i mam wrażenie, że mam objawy jak na samym początku:) przesypiam całe popołudnia po pracy i oczywiście w nocy też nie mam problemu ze snem.. dobrze, że jeszcze tylko parę dni w pracy bo nie wyobrażam sobie tak dalej funkcjonować. Mogłabym spać na okrągło:)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 11

A mnie dopadło przeziębienie :/ zatoki,ból gardła . Ja biedna od 6 tyg ciąży nie mogę spać. W dzień nie spie wcale, wole się pprzemęczyc ale to nie daje nic. Budzę się po kilka razy w nocy. ....później nie mogę zazasnąć. Teraz dopadły mnie nocne silne zawroty głowy i poranne mdłości :( czuje się okropnie. Nie wspomnę o bólu głowy :/ badanie genetyczne mam w piątek na 14. Nie chce wyobrazić sobie nawet co będzie później.Przykro mi ze znowu odpadła styczniowa mama ale trzymam kciuki za was wszystkie.Trzymajcie się ciepło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...