Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2006 zapraszam!!!!


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

teoria zaliczona bezbłędnie. Teraz czekam na praktyczny a mam go dopiero 15 MAJA!!!! Szok tyle czasu czekać a pewnie prawko to bede miala w przyszlym roku hehe

Mati sie rozchorował. Byłam z nim dzisiaj u lekarza. Miał 39 st gorączki i okazało sie ze to gardło. Dostał antybiotyk i Hascosept na gardełko. Całe popołudnie przeleżał przez tą gorączke a jak dostał Ibum to nic mu nie pomogło. Mam nadzieje, ze jutro juz bedzie lepiej,

http://www.suwaczek.pl/cache/cc228cfa63.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0385dbc9e8.png

Odnośnik do komentarza

Kacperek od początku polubił żłobek. Chodził troszkę we wrześniu i październiku. Trzy dni w listopadzie. Potem przerwa do marca. Na początku był cztery dni i złapał katar- szybko mu przeszło ale były urodziny bilans święta wizyta u dentysty i poszedł dopiero w piątek i narazie już czwartek i chodzi zdrowy -( odpukać nie powinnam tego pisać ) Nawet już śpi od wtorku i je ładnie :) Dzisiaj pogoda brzydka to chciałam żeby z nami posiedział ale on chciał iść bo tatuś go rano autkiem wiezie..... Dziś rytmika. On uwielbia takie duże auta jak są w marketach z koszykiem. Z rana zawsze leci do takiego autka i świata nie widzi. Zabieram go teraz o 14.30 i jest bardzo zadowolony :) Większość dzieci lubi tam chodzić i teraz stwierdzam że "nie taki złobek straszny jak go malują".

Odnośnik do komentarza

gocha Martynka słodziutka:Śmiech:
monia dasz rade :Spoko:
słonko zeby jeszcze mozna było chodzic z podniesionymi do góry nogami hahahaha moze jak pysiek pojdzie spać to sie poloze bo mam baloniki od tego łażenia:Kiepsko:

nie moge na sibie patrzec blada fuj jestem morda gruba mi sie juz robila,tyłek rośnie uda tez a brzuch mam jak w 9m. jak ja bede wygladał wiosna/lato chyba bede siedziała w domu bo siara bedzie sie pokazać:Zły:czekam na słońce to sie troche oplae chociaz mordkę i rączki:Usteczka: chyba mam dzisiaj depreche przez ta smętna pogode słońca brak pochmurno :Zły:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5966.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21734.png

Odnośnik do komentarza

Andi czyli na głowie hihihi
My byliśmy dzisiaj na bilansie i wyszło,ze ja to patologiczna matka jestem,dziecko zanidebuje ale sie wq..... i powiedzialam swoje. Bo pani mowi,ze dziecko nie chce mowic i nie nawiazało kontaktu z piekegniarka. Ja na to: A jak ma nawiazac z obca kobieta? To jest prawidłowa reakcja. konnsternacja!
Dalej, dlaczego nie chodze do neurologa z dzieckiem? POwinnam! bO neurolog nie widziała takiej koniecznosci!
Dalej: Dostała pani skierowanie na rehabilitacje...
Tak ale na MOJA interwencje! Bo do tego czasu tylko wszyscy w pzrychodni kiwali głowami i mówili,ze Zosia jest leniwa!
Dalej:Dlaczego dziecko nie było wporadni endikrynologicznej?( z wyrazem twarzy ty wyrodna!) Bo córka miala wrastajacy paznokiec i zabieg był w terminie wizyty a pozniej nie było wolnych terminów.
To tzreba było poczekac wiadomo,ze tak ejst.To poczekałam i mam termin na 20.06. No i wtedy sie zaczeło,dlaczego ja do Gdanska jade! W Tczewie tez jest specjalista i wczesniej. NOoooooooooooooooo o mieiac pozniej a specjalista i tak odsyła do Gdanska do tej przychodni, do ktorej jade:Zły: Pielkegniarka w rejestracji sie smiala, ze znowu madrala pediatra!
Dostałysmy za to skierowanie do do diabetologii do akademii medycznej, no i sie okazało ze tam NIEREJESTRUJA BO NIE MA MIEJSC do konca roku!
Zadzwoniłam do pediatry Julki i ona stwierdzila,ze primo do cukzryków Zosia sie nei zalicza( chyba ze cukier bedzie nieprawidłowy w co wątpi) a jesli to załatwi nam miejsce.
wogóle poza tym,ze wyszłam na patoligie to dziecko chyba jest uposledzone. No bo zeby tak kzryczec???????? wiecie co szlag mnie trafił i tyle. No wage ma słuszna hihi 22,5 a mierzy 95cm. Sorki za chaos ale to nerwy!

Gosia super ze KAcper tak kocha złobek, Julka tak samo uwielbiała pzredszkole

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Slonko porażka taki bilans. My do przychodnio poszliśmy pro forma, bo nasza pediatra Maję ogląda po znajomości ale u dzieci zdrowych nie przyjmuje.
Maja u nas babkę rozwaliła - bo najpierw powiedziała jak się nazywa na pytanie gdzie siusia - już będąc rozebrana do majtek stwierdziła Maja pieluchy nie nosi. Na co pielęgniarka sie zreflektowała no faktycznie :)
Na wagę za bardzo wejść nie chciała i ostro negocjowała dalsze badania. O słuchawki wypytywała się czy są zimne bo zimnych nie lubi.
No ale pediatra zaczęła nam się czepiać, że dziecko ostatnio na własne ryzyko ze szpitala wypisaliśmy gdzie trafiliśmy z podejrzana gorączka a w szpitalu powiedzieli że po 5h ktoś małą zbada jak nie zejdzie poniżej 39 po podaniu leków. No to po konsultacji z naszymi lekarzami pojechaliśmy do domu ... Oczywiście okazało się ze byliśmy nieodpowiedzialni i lekkomyślni. Ale co tam najważniejsze, że mam to z głowy. Teraz tylko szczepienie na pneumokoki a później to z kolejnym maluchem będe latała na szczepienia.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Słonko...luzik....nie stresuj się :Spoko:

Martynka cudowna...oj słodka :Usteczka:

Widze że dzieciaki chętnie biegają do żłobka...u nas diero od wrzsnia...ale już się martwię bo Niko to narawdę przylepka na calego . Nawet moja mama stwierdziła po 3 tyg pobytu u nas że rozpuszczony i za często przytulany hehhe no ale to tak jest jk się wpada do polski do córki n 3tyg i chce wnusie wychowywać zamiast rozpieszcać....od tego sa babcie :Zły:
Dzisiaj poszłam raz jeszcze o pediatry bo gorączkował 2 dni dostał kolejny antybiotyk Amosiklaw wrr nie smaczny i z rozpędu podałam mu podwójną dawkę z rana...zorientowałam się po 4 h zadzwoniłam do doktor a Ona...nic się nie stało ma bardzo założony migdałek więc będzie Ok...uuufff ulżyło mi :Śmiech:

Jutro mój M w domku..kazałam mu wziąć jeden dzień bo już nie daję rady ...sama z 2 baszków kochanych i chorych...na szczęscie z Igą już lepiej :Święto:

U nas nocnik na razie tylko czasami na siku...pocekam na porządną wiosnę i zaczniemy si e trenować...
Miłego wieczorku :Oczko:

[

Odnośnik do komentarza

Witam
Widzisz Asiu moja patologiczn ( hihih) opieka nad Zosia polega rowniez na tym,ze s\ostatni raz byłąm w pzrychodni w sierpniu. A po co mialam isc wczesniej? A zreszta jak Zosia miała chora pupe to pojechalm do naszej znajomej lekarz( pediatry Julki0 bo wpzrychodni była akurat taka co to chyba od matek moze sie uczyc. A nasza pediatra zawsze mowi,nic sie nie dziej? nIc was nie boli? to poc o macie do mnie isc? Atu prosze raban. Juz mi pzreszło. Wczoraj moja siostra( mieszka w dublinie) uspokoiła mnie i powiedzial,ze ona ma spokoj, bo tam szanuja to za KAZDE DZIECKO ma swoj rytm rozwoju. I słuchaja matek i szanuje je. Maja ( moja chrzesniaczka) ma 7 miesiecy i staje pzry krzesłach i wczoraj probowała zrobic krok. I tam nikt tego nie krytykuje.Lekarkla mowi,moze pani rano kawe spokojnie wypic to niech sie pani tym cieszy. Taki typ i juz. A u nas? ło matko! Toz a szybko! Ach
LAski zapraszam na kawe!
A Sylwiaczek Twoja mam rozpieszcza. Moja tesciowa,ktora TAK BARDZO KOCHA ZOSIE I JEJ CHRZESTA zapomniały o jej 2 urodzinkach. Cisza w eterze! no coments:Wściekły:

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobitki ja dzionek od śniadanka zaczynam...żołądek odmówił posłuszeństwa w piciu porannej kawki :Histeria:
Słonko..moja mama nie rozpieszcza...wychowuje i ma potem żal do mnie że ja je rozpieszcam za mocno kurna...dziwne ale moja teściowa któr notabene nie jest matką M stara się i nie krytykuje moich dzieci a mnie że jestem za często sroga do nich :Padnięty: .... właśnie wczoraj się dowiedziiśmy że ostatnia siostra M w ciąży a ślub już był planowany na czerwiec i tesciowa załamana ....nie taką widziała kolejność dla swojej ostatniej córy :Spoko:

Dzisiaj M w domku więc ...biegnę na solarium....jakies zakupki i pocieszę teściową hhe:Oczko:

Miłego dnia :Szok:

[

Odnośnik do komentarza

Slonko u nas w pierwszej chwili dowiedzialam się ze chyba cos z waga Majki powinnismy zrobic bo 90 centyl ... No to sie spytalam a jak ma sie to do wzrostu powyzej 97 centyla dla dziewczynki na to pediatra no fakt mozna to jeszcze zostawic. Po czym spojrzała na mnie i stwierdzila pani tez wiotka nie jest .... coz moja wiotkosc w 6 miesiacu ciazy przestala byc widoczna

Sylwiaczek no pocieszaj tesciowa pocieszaj :) do czerwca juz blisko

Odnośnik do komentarza

witam u nas jak narazie bez deszczu:Spoko:Pysiek z babcia na dworze ja mam chwile relaksu:Uśmiech:
U nas bilans za tydzien w srode:Uśmiech:musze wziąc ze soba M. bo znajac Pyska bedzie bunt na całego...szczecpi na pneumokoki bedziemy chyba pozna wiosna bo narazie kasy brak,ale spytram sie co i jak ciekawa jestem co powie nasz mądry pediatra:Oczko:
aska kurcze jak sobie pomysle ze co 6 tyg. na szczepienia buuu dla mnie to męka ale sama na bank nie bede chodziła niech tym razem trzyma M. hahaha ja sie nachodziłam z Patrykiem,zawsze szła ze mna mama ale ona nie przytrzyma a ja tak nienawidze chodzic po lekarzach:Niewiniątko:
sylwiaczek u mnie mój tata przyjezdza raz w miesacu do domu i tez próbuje wychowywac mi Pyska ze niby za duzo mu pozwalamy itp. tylko ze ja na takie zaczepki nerwowo reaguje mam za ba5rdzo niewypażona buzke i zawsze musze wybuchnac,jedyny plus jest taki ze chodzi na dwór z patrykiem bo w domu jakos nie umie sie z nim zabawic:Rozgniewany:jego ojciec to był taki ze dzieci nie tulil i teraz mój ojciec tez taki jest:Niewiniątko:
Jak ja ci zazdrosze tego solarium ja mam juz taki blady ryjek:Padnięty:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5966.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21734.png

Odnośnik do komentarza

Andi trochę zaczyna mnie przerażać fakt, że czeka mnie powtórka z rozrywki. Nieprzespane noce szczepienia ząbkowanie.
Widzę że tęsknisz za słońcem ja tez ale pamiętj, że w ciąży opalanie zakazane, mojej siostrze zostały brzydkie plamy własnei ze względu na opalenie się w ciąży - nie leżała na plaży a tylko spacerowała ale to i tak wystarczyło, dermatolog powiedziala, że niestety skóra w ciąży jest nadwrażliwa i bardzo wysokie filtry powinny być użwane bo inaczej pamiątka na długie lata może zostać.

U mnie babcie i dziadkowie w wychownie wnuczki przestali się wtrącać. teściowa zawsze mi powtarzała, że Maja jest niegrzeczna bo się chce bawić z kimś wszędzie wejdzie i ogólnie ciekawska świata z niej istotka ideałem dziecka był jej o 6 miesięcy kuzyn, który jak był niemowlakaiem nawet nie płakał jak był głodny ... Teraz kuzynek ma 1,5 roku i po tygodniu u babci babcia wymiękła młody do kążdej szafy zajrzał i zawartość wywalił, ziemię z kwiatów również wyrzucił a częśc zjadł. Jeść normanie nie chce tylko ręką a podane coś na łyżce/widelcu teściowej walił a jak trafiło jedzenie to pluł ... teściowa zadzwoniła ostatnio i stwierdziła Majeczka jest jednak grzeczna :)

Odnośnik do komentarza

Marzy mi się tylko nie popełniać błędu rodziców hehehe czyli rozpieszczać wnuki i a wychowanie zostawić rodzicom ....teściowa już uspokojona....powiedziałam że na weselu uzbieramy na wózek , łóżeczko dostanie od nas a na początek kupiłam jej kilka body na szmatach hehehe i nową grzechotkę :Uśmiech: zawsze to coś...zresztą szwagierko co urodzila więc ciuszków jest sporo:Padnięty:

Dzisiaj po biegałam po mieście a M z dziećmi w domku, autko prawie zrobione ...matko miała być tylko uszczelka a kończy się na wymianie całego sprzęgła i coś od gazu ...pożyczka w Providencie mnie czeka heheheh żartuję :Spoko:
Ale jeszcze nic nie mówułam dla M bo zawału dostanie hehe
Oki uciekam...dzisiaj mam babski wieczór u mnie , a jutro potańcówka w Kętrzynie z podstawówką hehe
Miłego weekendu :Oczko:

[

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zajrzałam na sekundkę no i jestem w szoku. U mnie w przychodni to jest naprawdę super :) Żartujemy z lekarzem, wszystko w normie. niczym nas nie straszy i wogóle jest przyjazny. Każde dziecko prosi do gabinetu po imieniu i naprawdę kojarzy tych swoich pocjentów. A ja jestem w szoku jak ludzie biegają co chwila ze zdrowym dzieckiem do przychodni bo po co.... Tak więc słonko twoja historia mnie zmroziła....współczuje.
Asia jakaś dziwna ta pediatra. Przecież co jest idealna waga i jak tak można matce dogadywać w ciąży czy nie....

Odnośnik do komentarza

Gosia to MAsz super.
AJ juz podjełam decyzje i przenosze Zosie równiez do pediatry JUlki, juz ma za soba wiekszosc szczepien wiec spoko. Bo tak musialybysmy na szczepienia jezdzic do Gdanska. Ona ma duza wiedze i jest rzetelna i nigdynie zrobiła z nikogo wariata a nawet gdyd ziecko było w bardzo złym stanie zdrowia to rodzic nie usłyszłą od niej grama krytyki, tylko zawsze słowa pociechy.
Miłego dnia

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...