Skocz do zawartości
Forum

? Niewiem co się ze mną dzieje? Brak możliwości lekarza


Gość PAsiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Z Mężem staramy się o malucha jakieś 3 lata , wiem bardzo długo. Ale to było staranie bez kalendarza, obserwacjii itd.
Od 2 miesięcy staramy się z kalendarzykiem.
i tak od
16-19.03
14-17.04 miałam dni płodne.
Więc szaleliśmy w łóżku ;P
01.04 -dostałam @ ale trwającą 4 dni i bardzo leciutką
co dziwne ponieważ mam 5 diowy okres oraz leci ze mie jak z wodospadu. Pomyślałam "Pudło"
Nastepna @ 28.04
W kwietniu też poszaleliśmy oczko.gif
I tu coś dziwnego :
od 21.04 : Ciągłe mdłości,ciągle było mi niedobrze, ból brzucha ,zawroty głody,spać, spać, spać !, jakieś wariacje żołądkowe. Ból piersi a przecież co tak szybko ? I uczucie pewnej nocy "Jestem w ciąży ,Witaj mały usmiech.gif " (chyba oszalałam)
bo 27.04 zrobiłam test i byłam pewna II kreski, a tu płacz , rozżalenie, I kreska po kilku minutach pod słońce coś tam czerwonego jest ale.... Negatyw to negatyw ... :(
Do tej pory okresu brak ból piersi, w podbrzuszu co kilkanaście minut ucisk, łaskotanie jajników , wzdecia ,opuchniete podbrzusze i górka łonowa, dziwne bulgotanie, wciąż spać widoczne żyły na piersiach chodz nie bolą, ochota na seks a w pochwie Sahara,@ brak, a Mąż "Ale urosły Ci piersi" czego nie zaóważyłam ..chociaż w pracy nagle stanik po pochyleniu szedł do góry i właśnie teraz oszalałam... CZY JESTEM W UJORONEJ CIĄŻY? CZY TESTY MOGĄ SIE MYLIĆ?
CZY SĄ JAKIEŚ INNE MOŻLIWOŚĆ? NP. JESTEM CHORA?
Wczoraj miałam okropny ból brzucha i podbrzusza...
Chciałam dodać że od 20.04 było mi strasznie gorąco chodź było zimno teraz jest ciepło (przebywam za granicą) ja zamarzam...bryyy. Mąż śpi w bokserkach ja w 3 swetrach.
Dodatkowo dziś zauważyłam koło warg sromowych po zewetrznej stronie mała kulke która przy dostknieciu okropnie boli, jak nie dotkne nic nie odczówam.
Jestem za granicą i nie mam tu jeszcze jak pójść do lekarza....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...