Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nika fakt faktem dzieci się od tego szumu uzależniają podobno jest on identyczny jak szum w brzuszku dlatego ma takie wielkie działanie. U mojej siostry wygląda to tak , że mała praktycznie usłyszy ten szum i zasypia w 5 min. Wiadomo od razu po urodzeniu i tak będziemy wstawać co 2 h na karmienie ale jak to karmienie będzie już rzadsze to faktycznie taki miś pomaga. Sam się uruchamia jak dziecko płacze. Kosztuję sporo , ja też dostałam go w prezencie :P

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09k6wfemfs3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mnie też dopadło totalne lenistwo :/ to pewnie pogoda ;) mam pytanie: jestem w 35 tc i jak na razie nic mi z piersi nie wycieka, mam tylko "zapchane" sutki takimi twardymi żółto białymi grudkami, to normalne ? Zacznie w końcu coś cieknąć ? :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Trochę długo sie nie odzywałam ale czytam Was regularnie..Witam wszystkie nowe lutowe mamusie i gratuluję Tym które już tulą swoje ,,małe szczęścia,,
Ja już mam skompletowane wszystko do szpitala ale tylko dla mnie ponieważ w klinice wszystko dla dziecka dają i ubierają na wyjście w swoje ubranka( tylko śpiworek zabieram do fotelika). Dla Esterki mam już wszystko poprane i poprasowane teraz tylko oczekiwanie na cc....Ja czuję się coraz cięższa ( + 15 kg) , córeczka w 36 tygodniu 0 dniu ważyła 2500. Wszystko mnie boli, brzuch boleśnie twardnieje ( ale szyjka długa 4 cm i zamknięta)
Pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Hurra!!! Działa interneto w szpitalu i mogę popisać z laptopa, bo z tel coś nie idzie.
No więc witamy się już w szerszym gronie na tym świecie Jestem prze szczęśliwa.
Zameldowałam się w środę w szpitalu, planowana cesarka w czwartek rano ale o 00.30 poczułam mocny skurcz i ogromne parcie na pęcherz, nim doszłam do łazienki odeszły mi wody i ogarnął strach, że to JUŻ!!! Szybko na stół i o 1.25 przyszła na świat Hanna 2200g a o 1.27 Zofia 2700g. Od początku Kokoszki oddychaj same Pierwsza doba po cc tragiczna ale z każdym dniem co raz lepiej, od wczoraj mam Kokoszki cały cza przy sobie , bo zaczęłam wstawać i chodzić. Po pierwszym cięciu szybciej doszłam do siebie i mogłam zajmować się Izabelą (dziwię się, że niektóre kobiety wybieraja cc na życzenie)
Niestety Kokoszki maja niedobory wapnia i magnezu, dziś były na ostatniej mam nadzieję kroplówce, jutro pobiorą krew i zrobią usg przez ciemiączkowo i jesli wszystko będzie git jutro wychodzimy do domu, więc proszę trzymajcie za nas kciuki :)

http://images78.fotosik.pl/221/03a7a81d04e5dde5med.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Mami nareszcie piszesz :-)
Kokoszki prześliczne :-)
Dobrze, że u Ciebie lepiej - swoją drogą też się dziwię, że ktoś chce cc na żądanie, jak mam porównanie to sn zdecydowanie lepsze, niestety teraz nie będzie u mnie wyboru. ..
Pisz jak Zosia i Hania - z tymi niedoborami. A na wadze przybierają?
Karmisz naturalnie czy mm?
Trzymam kciuki, żebyście jutro wyszły do domu.
Gratuluję jeszcze raz :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Mami! Moje wielkie gratulacje! Byłaś bardzo dzielna! Utrzymałaś w brzuszku dwie piękne istotki! Super zdjęcie! Tak od razu mi przeszło przez myśl, jak mój Błażej będzie wyglądał i chyba jak przyjdzie na świat to będę na niego patrzeć jak w obrazek :)))

U mnie wyciek z piersi zaczął się dość szybko, bo w 26 tygodniu ciąży. Czasami są to kropeczki, a czasem duże plamy i musiałam się zaopatrzyć szybko we wkładki laktacyjne.
Jestem w 33 tyg ciąży + 16 kg i zaczynam się czuć coraz gorzej. Brzuch mi coraz częściej twardnieje, zwłaszcza wieczorami ze skurczami... Boje się, że mały mi się będzie za szybko chciał wykluć :/ Ciesze się, że już mam praktycznie wszystko, bo nie uśmiecha mi się już chodzenie po sklepach :/

Daga86, ja też chce rodzić w Wejherowie :) a chcesz rodzić naturalnie czy przez cc (sorrki, jeśli pisałaś o tym wcześniej, ale u mnie słabo z pamięcią)...?

Odnośnik do komentarza

Mi na razie raz się zdarzyła mokra koszulka po nocy - w Boże Narodzenie :-)
Ale takie "czopki" na skutkach czasem po nocy mam :-)
Klaudix jak z wujkiem? Wrócił już czy macie dalej spokój?
Joanna jak Twój leniwy dzień wczoraj?
Kapuczino zazdroszczę, że masz wszystko - ja dopiero zamówienie na Gemini będę robić, no i dalej niepewność odnośnie kołyski :-/
Dziewczyny czy któraś z Was kupowała używany wózek? Nie wiem czym go wyczyścić, część tych pokrowców można zdjąć to wypiorę sobie ręcznie, ale nie wiem co z resztą. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Nika ja kupowałam używany i wszystkie elementy odpinane będę prała w rękach w płynie dla dzieci. Ja nie miałam żadnych wycieków... I tak się zastanawiam czy to źle czy dobrze. Tak się ostatnio chwaliłam że dobrze się czuję i wczoraj mnie dopadło... Od południa czułam małego jak naciska... Później doszedł ból podbrzusza i twardy brzuch, dopiero w nocy przeszło...
Klaudix też się martwię, żeby za szybko nie urodzić... Żeby choć do lutego młody posiedział w brzuszku ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mm1iwir8w0.png

Odnośnik do komentarza

Nika, podziwiam Ciebie za pamięć:) potrafisz zapamiętać u wszystkich wszystko :)
Wujek trafił do szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych w Starogardzie Gdańskim. W poniedziałek go dopiero przebadali lekarze i się okazało, że długo tam posiedzi :)
Bardzo się cieszymy, bo stanowił dla nas i dla otoczenia ogromne zagrożenie, ale mamy w końcu przespane noce :)
Ja też kupiłam używany wózek 2 w 1 i ostatnio własnie robiłam pranko.
W instrukcji obsługi wózka wyczytałam, że części do niego mogę prać w 30 stopniach, w praniu ręcznym, bez wirowania. Odpięłam wszystkie części z gondoli i wrzucilam do pralki, łącznie z daszkiem, w którym są te druciki. Nic się nie stało w praniu, wszystko ekstra wyczyszczone. Tylko musiałam, po praniu podłożyć jakieś miski pod te części, bo średnio dało się cokolwiek wycisnąć z wody. Najbardziej bałam się o ten daszek z drucikami, że może coś się stać podczas prania - ryzyk fizyk i wyszło super :)

Odnośnik do komentarza

Klaudix, ja mam nadzieję urodzić naturalnie, jakoś mnie odstrasza idea cięcia ;) Pamięcią się nie przejmuj, mamy mózgi w ciąży ! ja zauważyłam, że zapominam jak co się nazywa ;)
Uspokoiłyście mnie z tymi wyciekami, bo ja już się martwiłam co Mała będzie jadła po urodzeniu ;\
Mami, Kokoszki cudowne !! :)
Teraz lecimy do Rossmanna po kosmetyki dla Małej ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu można sprawdzić swój stan wiedzy na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Odnośnik do komentarza

Mami ale śliczne te małe kobietki ja już nie mogę się doczekać jak zobaczę swoją córeczkę....
Nika ja mam wszystko skompletowane bo mój mąż non stop mi o tym przypominał, wiec dla świętego spokoju wszystko pokupowałam i przygotowałam...
Dziewczyny czytam że i wy macie takie bolesne skurcze, nie jest to już takie napinanie brzucha ale bolesny skurcz promieniujący do odbytu i pochwy..( ale w moim przypadku szyjka długa i zamknięta i to się liczy tak powiedział mój ginekolog..)Mam nadzieje dotrwać do 18 stycznia bo wtedy zaczyna się 38 tydzień i mogę już rodzić w klinice...Ale coś czuję że do 3 lutego nie dotrwam ( termin cc). Teściowa też już ma spakowana torbę ( mieszka w Gdańsku 500 km od nas) i czeka tylko na telefon kiedy ma przyjechać. Będzie się opiekować moimi chłopakami przez okres mojego pobytu w szpitalu i potem przez jakieś 3 tygodnie, następnie mąż weźmie tacierzyński....Oby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji czego i wam dziewczyny życzę..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...