Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Carolajna32

Marina to zależy od tkanki tłuszczowej i czasem od ułożenia dziecka.
Mi męża raz nie wpuścili i więcej tam nie poszłam. Teraz na prenatalnych był mąż ale córce nie pozwolili wejść. Mam nadzieję, w poniedziałek wejdzie mała i zobaczy dzidziusia na żywo. Jutro mam genetyczne i idę sama.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, sledze to forum, bo tez miałam termin na luty(15.02) niestety w 9 tygodniu doszło do poronienia, strasznie to przeżyłam i chciała bym być znowu w ciąży, trzymam za Was mocno kciuki lutówki:) Niech wasze dzieci rosną zdrowe i silne. POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Gość Lutowa mamusia

Kkk jabl tez jestem po poronieniu... 5 miesiace temu uslyszalam wyrok,ze dzidzia sie nie rozwija...szok...bol...niedowierzanie...ale teraz znowu jestem w ciazy;) 11 tydzien zaczynam jutro;) ciezko jest zawsze,ale zobaczysz ze nastepna ciaza bedzie ok;) glowa do gory i 3maj sie dzielnie;*

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, witam również nowe :)

Okazało się, że badania moczu były albo błędne albo pomylone pojemniki, bo zrobiłam je na drugi dzień w innym miejscu i wyglądały zupełnie inaczej. Wszystko w normie.

Wczoraj robiłam też prenatalne. Trwały około 8 minut. Przez brzuch. A dzidzia miała 11t4d ciąży. Wyniki krwi pewnie jak już przyjadę z urlopu. Zatem wszystko póki co jest dobrze. Kamień z serca.

Pozdrowionka

http://lbdf.lilypie.com/iE3ip2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Kattsta badania powinno robić się w jednym miejscu aby wyniki były miarodajne.
Tak krótko? Zdążył lekarz coś zobaczyć? U mnie bez pomiarów większych trwało 15 min a normalnie do 30 wiem, że trwa.
Ile dzidziol ma cm?

Odnośnik do komentarza

kattsta
hej dziewczyny, witam również nowe :)

Okazało się, że badania moczu były albo błędne albo pomylone pojemniki, bo zrobiłam je na drugi dzień w innym miejscu i wyglądały zupełnie inaczej. Wszystko w normie.

Wczoraj robiłam też prenatalne. Trwały około 8 minut. Przez brzuch. A dzidzia miała 11t4d ciąży. Wyniki krwi pewnie jak już przyjadę z urlopu. Zatem wszystko póki co jest dobrze. Kamień z serca.

Pozdrowionka


A ile cm ma Twoje maleństwo?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Dopiero wyszłam. Wszystko ok, maluch podrósł a jedyną chorobą wykrytą przez lekarza jest lenistwo mego dziecka.
Krwiaka nie ma, za to "fałd łożyska" nachodzi na malucha lekko. Ale nic groźnego. W ciągu 2 tyg mam zejść z Luteiny. Mam CD z całego badania (samo usg 15 min ponad), zdjęcia brak.

Odnośnik do komentarza

Kurcze ja sie tak zastanawiam czy u mnie nie bedzie problemu z prenatalnymi..wiem ze robi sie je miedzy 11-13 +6 dni tygodniem a ja mam termin na 11.08 wiec niby bede juz w 14 tygodniu pani przez tel mowila ze jak dziecko bedzie za duze to nie zrobis mi tego testu pappa bo juz nie da rady...mysle ze moj dzidzius moze byc mlodszy o kilka dni niz to wynika z obliczen ale teraz sie zmartwilam, miala ktoras z was lub bedzie miala podobna sytuacje?

*Aniołek 19.03.2015
http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoq6qvadbj.png

Odnośnik do komentarza

Cieszę się z Wami tym że dzieci pięknie rosną. Czekam cierpliwie na moje badania. W nich najwięcej zależy od lekarza na jakiego się trafi. Do tej pory nie narzekałam na opiekę. Zobaczymy.
Pochwaliłam się dobrym samopoczuciem i w drodze na wyjazdowy wkend z mężem musieliśmy się zatrzymywać, bo wszystkie przekąski wracały na raty.
trzymajcie się ciepło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...