Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Carolajna nie bralabym za bardzo do serca stwierdzenia plci i to szacunkowo az na 90% w 11 tyg,z tego co czytalam to narzady plciowe u dziewczynek tworza sie duzo pozniej niz u chlopcow i poki ginekolog nie zobaczy ich w pelni wyksztalconych to nie sugerowalabym sie za bardzo bo pozniej mozna sie zdziwic.. zycze oczywiscie zeby bylo tak jak lekarz ci powiedzial ale na drugim forum ktorym sie udzielam, jedna z dziewczyn jakos do 20 tyg miala pewnosc kilkakrotna z usg ze bedzie miala chlopca a pozniej jednak okazalo sie ze bedzie dziewuszka!
Tez bym chciala juz znac plec ale wiem ze na tym jeszczs wczesnym etapie to jednak obraz dzidzi na usg moze zrobic nam psikusa:)
Mam pytanie do wszystkich dziewczyn- czy dokumentujecie zdjeciami swoje ciaze? Ja bym bardzo chciala miec taka pamiatke ale nie mam za bardzo pomyslu na to

*Aniołek 19.03.2015
http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoq6qvadbj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Marina istnieje coś takiego jak teoria Nuba i doświadczony lekarz, tym bardziej genetyk jest w stanie poznać płeć na tym etapie. Oczywiście, że wiem, że narządy wyglądają prawie identycznie, idiotką nie jestem.
I pełne potwierdzenie ma się w chwili urodzenia tak naprawdę bo i w 16 i w 20 i w 30 tc lekarz się może mylić.

Odnośnik do komentarza

Kader i Depti to, co napisałyście sama mogę powtórzyć. Też dzień zaczął się wczoraj od bliskiego spotkania z toaletą. Ale to przez męża. .. wieczorem wypił piwo i rano poczułam je w jego oddechu i biegiem do toalety. Jestem jak pies tropiący ;-)
Chodzę spać wcześnie, a raczej padam, nie istotne, że jestem w środku filmu czy rozmowy - padam. Pobudka za to w nocy na siku (ależ mam sny! ) i o 6 rano wyspana zrywam się w gotowości bojowej ;-) by o 9 rano znów paść. Sama siebie nie poznaję.
Czytam o Waszych badaniach i czekam na moje.

Odnośnik do komentarza

Hej pati 1019
Cieszę się że mamy ten sam termin . Moja dzidzia w 12 tygodniu i 2 dniu ( wg USG genetyczego ) miała 57 mm. I wg Pana doktora jest to chłopiec ( więc licząc z moim mężem będzie 4 facetów - nie stracę więc korony:)
Nadal czuję się fatalnie i dziś odkryłam ,że bardzo smakuje mi kapusta kiszona mniam.....
Pozdrawiam Was ciepło

Odnośnik do komentarza

klaudix
Byłam w ostatnia sb na usg i w 8 tyg i 6 dniach moja kruszynka mierzyła 2,3 cm. Zgodnie z GA, ale już pisałam wcześniej, ze moje maleństwo nie będzie maleńkie, bo sama mam 184 cm wzrostu ;)

Ja natomiast nie należę do najwyższych, bo mam zaledwie 162cm a moje maluchy w 12t3d miały 5,54cm i 6,12cm.
Nasi znajomi są ode mnie i mojego męża o wiele wyżsi a urodziła im się mniejsza córka od naszej (w tym samym tygodniu ciąży) Myślę, że niekoniecznie w wieku płodowym ma znaczenie wzrost matki czy ojca, dzieci są bardzo podobne na tym etapie, róznicę widać w późniejszym wieku.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Mami87
klaudix
Byłam w ostatnia sb na usg i w 8 tyg i 6 dniach moja kruszynka mierzyła 2,3 cm. Zgodnie z GA, ale już pisałam wcześniej, ze moje maleństwo nie będzie maleńkie, bo sama mam 184 cm wzrostu ;)

Ja natomiast nie należę do najwyższych, bo mam zaledwie 162cm a moje maluchy w 12t3d miały 5,54cm i 6,12cm.
Nasi znajomi są ode mnie i mojego męża o wiele wyżsi a urodziła im się mniejsza córka od naszej (w tym samym tygodniu ciąży) Myślę, że niekoniecznie w wieku płodowym ma znaczenie wzrost matki czy ojca, dzieci są bardzo podobne na tym etapie, róznicę widać w późniejszym wieku.

Mami stad tez napisalam, ze wzrost mimo tego jest zgodny z GA i idealnie pokazuje, w ktorym tyg ciazy jestem :) zobaczymy jak bedzie, bo na wzroscie akurat mi najmniej zalezy. Dzisiaj sie umawialam na prenatalne i mam 26.08 jeszcze kuuupa czasu...

Odnośnik do komentarza

hej,

Zadzwonili do mnie z laboratorium o 21 godzinie (przed chwilą) co mnie lekko zszokowało i Pani powiedziałam, że mam sporo ketonów w moczu (3 plus - jakoś to tak ujęła) i kazała powtórzyć badanie.

Któraś z was miała kiedykolwiek większe ilości ketonów w moczu? Co to oznacza? Nie wiem co mam robić. A następną wizytę u ginekologa mam dopiero na 18 sierpnia.

http://lbdf.lilypie.com/iE3ip2.png

Odnośnik do komentarza

kattsa to może oznaczać ze masz problemy z cukrzyca. ja bym nie czekała do 18 sierpnia i poszła do lekarza wcześniej. lepiej na spokojnie się dowiedzieć niż stresować się 3 tygodnie :/
trzymam kciuki żeby było ok

ja dzisiaj miałam mocno stresujący dzień w pracy i juz padam ze zmęczenia :( do tego ciągle mi niedobrze! i mój niemąż się śmieje bo ciągle bekam :) jak stary żul ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64cwa1yu7e8ww5.png

Odnośnik do komentarza

O wizycie nie ma mowy. Za 2 dni jadę na urlop. Jutro jak się uda to powtórzę badanie moczu. Czytałam, że to też może być przez głodówki czy odwodnienia. A ja ostatnio nie mogłam nic jeść i tylko jadłam owoce i warzywa. Jeszcze gin zakazała mi jeść chleb, mąkę i ogólnie trzymać dietę bo brzuch się zrobił duży. Powiedziała że jest tłuszczowy, no to przystopowałam z jedzeniem ale chyba za bardzo :(

http://lbdf.lilypie.com/iE3ip2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...