Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Carolajna32

Kasia Clexane to zastrzyki przeciwzakrzepowe, robi się je w brzuch.

Mami ja mam Dhuphaston więc się wymienimy, podeślij mi swój nr na PW, tyle odczytać mogę z telefonu i z chęcią pójdę na kawę.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie ile u Was trwało usg genetyczne?? I czy oprócz badania przezierności karkowej, kości nosowej i przepływów, badania obejmuja pozostałe narządy dziecka?? Mam badanie w piątek, to moja pierwsza ciąża i chciałabym wiedzieć jak to wygląda, czego się spodziewać i na co zwrócić uwagę...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgbki71ty7.png

Odnośnik do komentarza

Klaudix ja 25 luty mam nadzieję że urodzi się w lutym taki prezent dla męża ;)

Jaś biorę tylko kwas foliowy i genetyczne mam 12 sierpnia ;) jaak coś wyjdzie nie tak to wtedy będziemy robić genetyczne. Pan doktor powiedział że jestem młoda i dopiero po 30 rż robi się papa itp. Już się nie mogę doczekać 12 i odliczamy z mężem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/8599rjjg4ecivwtn.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A więc tak: U mnie usg genetyczne trwało więcej niz pół godziny, bo trzeba było zbadać dwa Bąbelki. Mierzyła przezierność karkową, noski, główki, kręgosłupy, brzuszki, nerki, wszystko to co widziala :) Było widać nawet każdy paluszek u rączki :)
Robiłam też badanie z krwi Test podwójny aby wyliczyli mi możliwość chorób w liczbach. Tak naprawdę jeżeli wszystko wyszło w porządku na usg to nie trzeba badać dalej, ale my już yle tego wszystkiego przeszliśmy przy ivf, że stwierdziliśmy ,że jedno badanie w tą czy w tą nie zrobi różnicy ani nam ani w portfelu. I nie powtarzam tego testu.
Carolajna zaraz piszę w wiadomości mój adres i telefon i zapraszam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Carolajna, u mnie waga bez zmiany. Póki co to zauważyłam, ze paznokcie mi sie poprawiły. Miałam z nimi ostatnio kłopot, bo bardzo sie rozdwajaly, a teraz zaczęły ciut lepiej wyglądać i nawet lekko błyszczeć :) i cycki zaczęły rosnąć, a ze mam mały biust to sie nacieszam :D

Czy macie włosy farbowane? Bo już mam takie odrosty, a ciagle sie zastanawiam czy można farbować? W necie naczytałam sie rożnych opinii...

Odnośnik do komentarza

Katri daj mi numer telefonu do siebie na priv, to spotkamy się w następnym tygodniu w Sky Tower :)

Ja w poniedziałek idę na kolejną wizytę do ginekologa. I powinnam już niebawem robić prenatalne. Nie wiecie czy długo się na nie czeka od zapisania? Czy jeśli jest odpowiedni tydzień to zrobią praktycznie od razu?

Jakich kosmetyków używacie aby nie mieć rozstępów? Już coś używacie czy jeszcze za wcześnie?

Ciepłe pozdrowionka :)

http://lbdf.lilypie.com/iE3ip2.png

Odnośnik do komentarza

Widziałam, ze większość produktów jest dopiero od 4 miesiąca ciazy. Wszystkie te mazidla zawierają masło kakaowe. Dostałam od mojej przyjaciółki masło kakaowe, które jej zostało z jej ciąży w wersji organicznej do rozpuszczenia w wodnej kąpieli - koszt 8 zł. Jeszcze nie próbowałam, ale zastanawiałam sie czy nie wystarczyłoby wymieszanie ze zwykła oliwka? Wczoraj kupiłam masło shea, bo chce zrobić mieszankę. Jest mega wydajne, a ze na codzień mam strasznie sucha skore to dla mnie nie ma znaczenia jak już zacznę sie smarować, bo wszystko pachnie obłędnie i fajnie sie zasypia :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny
Ja w piątek miałam usg genetyczne, przezierność karku ( 1,2 mm0 , nosek , przepływy żylne, rączki ,nóżki paluszki wszystko w normie. Ze względu na wiek skierował mnie na badania prenatalne, w 12, 16 i 21 tygodniu. Gdy zadzwoniłam do pracowni usg pani miło mnie poinformowała że niestety na NFZ nie ma już miejsc ale prywatnie może mnie umówić nawet jutro....Koszt pierwszego badania 400 zł, kolejne po 300 zł, plus dojazdy to jakieś 1300 zł. Zastanawiam się poważnie nad wykonaniem testu NIFTA, ( krew do tego badania pobierają w klinice do której chodzę) koszt to 2500 zł, bo wyniki robią tylko Niemcy i Dania. A Wy co o tym sądzicie, czy w waszym regionie badania prenatalne ( test pappa), robią w ramach funduszu ???Ja wyniki robię w Białymstoku
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Olejek migdałowy z Kneipp i mami moja mi ostatnio wysłała krem na rozstępy z Gerbera od pierwszych dni ciąży.
Pachnie jedno i drugie nieziemsko ;)
Aczkolwiek rozstępy jak mają się pojawić to i tak się pojawia ;)) ponoć po 30tce skóra lepiej znosi rozciąganie i jest elastyczniejsza i jest mniej rozstępów. .. jaka w tym prawda nie wiem ;)

kremy i oliwki stosuje dla psychiki bardziej ;) przy moich blizniakach nie liczę na gładki brzuch :D

http://www.suwaczek.pl/cache/387c6d7586.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...