Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

9 tydzien. Lekarz stwierdzil, ze chyba mam uczulenie na prace skoro sie w niej gorzej czuje :D no coz... :) ale stres juz troche opadl, bo cala noc przez to nie spalam...
Caly czas zastanawialam sie czy dobrze robie, czy jednak pomeczyc sie jeszcze z m-c, ale nie umiem byc radosna i zyczliwa, gdy mnie
naparza... Wiec... Ulga

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie kilka dni ale już wszystko nadrobilam :)
Cudowne zdjęcia maluszków mamuśki ! Tez juz się nie mogę doczekać następnej wizyty która wypada 7.08.
Jeśli chodzi i wizyty u gina to zawsze chodzę z mężem czy robi usg dopochwowr czy nie to co mnie ma krepowac w końcu to mąż, a te wizyty dają nam wiele radości :)
Imiona cudne wybralyscie ~tez mam Kubusia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Ja się właśnie wkurzyłam. Lekarka dała mi receptę na 100% i zamiast 1,50 za Luteinę mąż zapłacił ponad 100 zł za 2 opakowania !!!! Jakbym mało jeszcze wydawała na leki. A jego oczywiście nic nie tknęło

Odnośnik do komentarza

Uuu to strasznie drogo:/ doctor powiedzial mi, ze luteine musze brac do konca pierwszego trysemestru, a potem poza eutyroxem i witaminami nic wiecej - mam nadzieje, nie musze wcinac... Pol roku temu robilam sobie badania na tarczyce i wszystko bylo super, a teraz w ciazy okazalo sie, ze cierpie na niedoczynnosc... XO tak poza tym, dziekuje wszystkim dziewczynom za wsparcie i popracie przy podjeciu decyzji...:* jak sie mowi "w kupie sila" ;) jest mi teraz jakos lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Klaudix ja mam Luteinę 100 dopochwowo 2x 1 tab i Luteina 50 podjezykowo 3x 2 tab do 26 tyg ciąży na pewno. Potem wiem, że nie wolno więc coś innego mi dadzą. Do tego Clexane 40 1x do końca ciąży.
Za sam Clexane place 400 zł na miesiąc :(

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny. Również jestem lutówką 2016.Termin na 27 luty. Mam juz jednego prawie 15 miesiecznego synka. Moją ciaze lekarz tez uwaza za zagrozona,ze wzgledu na poronienie pierwszej ciazy i przeboje w drugiej. Dostaje jedynie luteine i biore leki na tarczyce(ale to juz od 7 lat). Gratuluje Wam bardzo dzidziusiow i zycze spokojnych ciaż. Carolajna,dlaczego nie mozna brac luteiny wiecej niz 16 tyg.? Ja przy ciazy z synkiem bralam az do 35 tyg.i wszystko bylo ok. Milego wieczoru zycze :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Kasia55 to zależy od historii, jeżeli w wywiadzie jest poronienie w wysokiej ciąży itp. to jak najbardziej lekarz może zdecydować o braniu dłużej. U mnie są inne zalecenia.
Ja mam za sobą 4 poronienia

Odnośnik do komentarza

Carolajna mam w domu 15tabl. luteiny dopochwowej, jak coś to zapraszam na kawę :) Ja muszę przyjmować duphaston 3x2 tabl. i jedno opakowanie starcza mi na 3 dni 25zł na miesiąc 250zł plus eutyrox. Ogólnie na dzidziusie poszło już nam ponad 16tysięcy (cała procedura ivf +dojazdy+leki) Ale widok dwóch bijących serduszek i dwóch istotek na usg BEZCENNE :)
Metaforaa ja miałam usg genetyczne, mierzyła i mierzyła Bąbelki aż powiedziała ,że wszystko jest dobrze, za kilka dni dostanę wyniki z testu podwójnego i wtedy wszystko będzie w liczbach :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...