Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamuśki :)

Byłam w Marcówkach (chyba źle to sobie policzyłam) ale wg USG termin porodu mam na 16 lutego, więc przenoszę się tutaj i witam wszystkie serdecznie :)

Przeczytałam cały wątek (ufff, dużo tego było) Lutówek i od dzisiaj jestem z Wami :)

Mam na imię Kasia, mam 36 lat i urodzę swojego pierwszego dzidziusia :)

http://lbdf.lilypie.com/iE3ip2.png

Odnośnik do komentarza

Witam lutówki,
Podobnie jak Kattsta mam 36 lat i w lutym urodzę pierwsze dziecko.
Mam okrutne mdłości cały czas. Wymiotowalam tylko 2 razy i poczułam wtedy ulgę. Niestety muszę się przemęczyć. A co Wam pomaga? Mi ogórki małosolne ;-) mniam
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie znam tych lekarzy. Ja chodzę do Studzińskiego i baaardzo sobie chwalę, uważam go za dobrego fachowca, jest zawsze bardzo kulturalny, wszystko mówi, tłumaczy, gość z kasą i z wiedzą przede wszystkim. Córkę rodziłam w Miastku i tam zawsze jeździłam do szpitala na oddział ginekologiczny(jestem po dwóch ciążach poza macicznych).
Byłam w Ustce w 7tyg z plamieniami, nie dali leków, kazali brać swoje, do tego ordynator robił usg i nic nie widział, potem ledwo zobaczył pęcherzyk i pulsujący zarodek, dodam, że nie zauważył że to ciąża bliźniacza. Później byłam na kontroli u swojego i mówi, że widzi dwa serduszka, szok. Nigdy już tam nie pojadę.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Mami pracuje w banku, ale w centrum miasta, gdzie jest jedyny punkt kasowy... Ludzi bywa multum... Caly czas zastanawiam sie co mam zrobic? Bo de facto pracuje tylko na zastepstwo - do wrzesnia, a potem out... Teraz jest czas urlopowy i beda mieli kiche jak mnie zabraknie. Jedyne to to mnie trzyma tam... Ale stwierdzilam, ze idac dzisiaj do pracyz tym bolem to bym przegiela... Carolajna, a jak u Ciebie dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...