Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś rano wstałam, a spałam z wkładką i troszke plamilam w nocy ale tylko rano sie podnioslam i wylecialo troche wiecej. Nie byla to czysta krew tylko brazowy sluz. Polozylam sie i teraz juz plamie ale troche mniej. Jeszcze nie poszlam do szpitala, ale poczekam do konca dnia. Chyba ze moze sie tak dziac bo wieczornym zbliżeniu, tez czytałam.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny po 2 tygodniowej przerwie...( jestem już w 12 tygodniu)
Ja na ostatniej wizycie do stałam 12 badań do wykonania....Ale z tego co wyszło wszystko jest ok, ale zobaczy to jeszcze mój lekarz na wizycie 24.07. w tym dniu ma mi tez zrobić USG prenatalne, bardzo się denerwuje. na razie nadal walczę z mdłościami( nie mogę patrzeć na słodkie) i zgagą. Dziś zaszalałam i zrobiłam sałatkę z cukinii i fasolkę szparagową do podgryzania, wszystko z własnego ogródka.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Ja już po wizycie. Wszystko wygląda ok. Maluch prawie tydzień młodszy wg usg. Ma 3.3 cm, spał leniuszek.
Niestety Pani doktor zaniepokojona bólem podbrzusza i szyjki. Mam 3h leżeć i jak nie minie to już mam skierowanie na oddział

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki. Od 3 dni mam mega palpitacje serca. mam wrażenie ze mi wyskoczy. dusi mnie i mecze się jak cokolwiek robie. mialyscie tak albo slyszalyscie o tym? wiem że pogoda nie pomaga ale zaczynam się lekko martwić. jutro idę do internista żeby serducho moje sprawdzić :/

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64cwa1yu7e8ww5.png

Odnośnik do komentarza

Carolajna 3maj się! Nogi razem :-)

Depti ja miałam okropne palpitacje, czułam się jakby mi serce miało wyskoczyć. Miałam trochę wyższe ciśnienie i może dlatego. Zazwyczaj mam 120/70 a przez te parę dni skakało mi w okolicach 140/78. Dla mnie to była duża różnica, lekarz zalecił mi magnez i przeszło. Jednak do tej pory czasami ( w pierwszej ciąży tego nie miałam) "słyszę" jak mi krew szumi w żyłach, pompowanie serca, no i bardzo silnie odczuwam pulsowanie żyły głównej.
Bardzo to dziwne, mówiłam o tym lekarzowi, ale stwierdził, że to nic niepokojącego przy moich wynikach i ciśnieniu wzorcowym. Mówi, że wyczulona jestem :-) no fakt skupiłam się na swoim ciele i nie mogę się doczekać pierwszych ruchów.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22flw1gnmptqdj.png][/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...