Skocz do zawartości
Forum

Ciąża i poród po konizacji szyjki macicy...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wizyte umowilam kilka dni po zrobieniu testu. ale bylo za wczesnie i nic nie bylo widac.. potem tylko sie stresowalam..kazala przyjsc za 2 tyg. Wtedy byl juz 7 tc i widac bylo bijace serduszko.
Na tak wczesnym etapie nic nie powinno Ci sie dziac z szyjka. Ewentualnie dostaniesz luteine czy inne dopochwowe tabletki z progesteronem.. Pamietaj o kwasie foliowym.
Jesli chcesz to na wlasna reke zrob krew, mocz, panel tarczycowy, cukier. Moze lekarz Ci zleci jakies badania.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;-) pisałam tutaj na forum jakiś czas temu nie wiem czy któraś z was pamięta ... w styczniu miałam zabieg konizacji ... starania o dzidziusia są jednak troszkę ograniczone gdyż partner przebywa poza granicami kraju i rzadko się widujemy jednak w tym miesiącu przebywał w domu w trakcie moich dni płodnych :-) okres mam dostać 1 sierpnia ( miesiączka nieregularne mniej więcej 30dni ) od kilku dni czuje się bardzo dziwnie osłabienie uczucie mdłości , na brzmiałe piersi a dziś to już strasznie źle się czuje nie wiem czy już bym mogła odczuwać jakieś objawy ciąży czy po prostu się nakrecilam za bardzo ? Czy to po prostu kwestia zmęczenia lub pogody i z tego takie samopoczucie ... dziewczyny jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Magda trudno odpowiedzieć na te pytanie. Z doświadczenia jednak wiem że wszelkie "objawy" przed dniem miesiączki są bardzo subiektywne i nie da się stwierdzić czy to na okres czy to jednak ciąża. To tak wczesny czas że jednak lepiej się nie nakręcać (wiem, nie da się). Sama miałam tak że byłam wręcz pewna że jestem w ciąży bo jakieś nietypowe objawy a okres przychodził :( dlatego najbardziej wiarygodnym objawewm który powinien nas zainteresować jest brak okresu w terminie. Do 1 sierpnia jeszcze sporo czasu więc spokojnie poczekaj. Życzę pozywtynych 2 kresek ale teraz nic Ci powiedzieć nie możemy :)

Odnośnik do komentarza

Cześćdziewczyny :) byłam na becie ale wynik dopiero w środę, jakoś długo ;/ ja zrobiłam test dokładnie 4 dni przed okresem i wyszła blada kreska,ale to nie reguła bo miałam wcześniej owulację. Wczoraj kreska już była bardzo wyraźna. Dzisiaj zadzwonię do lekarza i umówię się na wizytę na przyszły tydzień. Ciągnie mnie nadal brzuch mam nadzieję, że to nie zły objaw.

Odnośnik do komentarza

Katarzyna
Jeśli wynik testu jest pozytywny, to według mnie beta to tylko formalność. Chyba możesz już otwierać szampana bezalkoholowego;-)) Ciągnięcie w dole brzucha to raczej normalny objaw.
Ja pierwszą wizyte miałam w 5 tc. Na usg było jeszcze za wcześnie ale dostałam duphaston.
Magda
Do miesiaczki został już tydzień. Szybko zleci;-)
Mama
No faktycznie szybko Wam poszło z produkcją potomka;-) Ja czekalam rok ale wcześniej się nie staraliśmy bo właśnie tego leżenia w ciąży się bałam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Magda trzymam kciuki za pozytywny test :) Wiem jak to jest z tym czekaniem i nakręcaniem się. Też się staramy (właściwie to tak sensownie dopiero miesiąc ;) ) ale już bym chciała i już mnie stresuje te czekanie na kolejną miesiączkę.

Dziewczyny powiedzcie - biorę duphaston na regulację cyklu. Czy normalnie przerywać te kilka dni przed terminem @ czy brać do terminu okresu i jak nie wystąpi (ciąża) to brać dalej?
Muszę wybrać się do mojej ginki i skonsultować temat.

Poza tym - jak obserwujecie cykle, skąd wiecie kiedy jest owulacja? Ja obserwuję śluz i po tym mogę stwierdzić że wystąpiła ale nigdy nie wiem dokładnie kiedy ona może być.
Jak skutecznie trafić? :P

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dzięki za wszystko :-) u mnie chyba nic z tego bo zaczynają mi się objawy okresu wiec chyba za bardzo się nastawilam i teraz znów będzie rozczarowanie. ... Ulisek ja kiedyś brałam duphaston ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy się przebywało kilka dni przed terminem i w dniu terminu miesiączki , także nie pomogę . Najlepiej wybierz się do lekarza

Odnośnik do komentarza

Ulisek

Poza tym - jak obserwujecie cykle, skąd wiecie kiedy jest owulacja? Ja obserwuję śluz i po tym mogę stwierdzić że wystąpiła ale nigdy nie wiem dokładnie kiedy ona może być.
Jak skutecznie trafić? :P

Ja mam objawy owulacji, boli mnie albo prawy jajnik albo lewy i dużo bardziej chce mi się seksu:P Mi się udało zajść w 4 cyklu ( od 4 cykli wiem, że mam owulację, wcześniej miałam bezowulacyjne po tabsach)

Dziewczyny wczoraj odebrałam betę 451.1 czyli 4 tydzień jutro lekarz :)

Odnośnik do komentarza

Katarzyna
Gratuluję! Teraz dbaj o siebie a na pewno będzie dobrze:-)

Magda
Jak Cie tak kusi, to zrób ten test i już. W dniu oczekiwanej miesiączki możesz zrobić kolejny.

Ulisek
Niestety nie pomogę bo nie mam wiedzy na ten temat;-)

Odnośnik do komentarza

Nie dziękuję dziewczyny żeby nie zapeszyc:) pewnie dzisiaj niewiele zobaczę ale potwierdze na pewno.

Ja zrobiłam test 3 dni przed okresem i wyszła blada kreska, ale podejrzewam że moja owulacja wystąpiła wcześniej (ok 8 dc) z córką miałam podobnie, zaszlam w ciążę 2 dni po okresie bo tylko wtedy był seks :) z synem to ciężko stwierdzic, a teraz czułam że coś na rzeczy jest bo strasznie bolała mnie głowa a przed okresem nigdy nie boli.

Na pewno będę tutaj pisała bo mam masę pytań. Dwie moje ciążę sprzer konizacji były idealne bez żadnych dolegliwości, ciekawe jaka będzie ta :)

Odnośnik do komentarza

Ja dzis nie wytrzymałam i rano zrobiłam test ale nic z tego , tylko jedna wyraźna kreska brak jakiegokolwiek śladu po drugiej :-( wiec teraz czekam na okres ... Kasia na pewno będzie wszystko dobrze :-) a jeśli chodzi o ból głowy to tez odczuwam bóle głowy no ale nie wiem czy to z powodu lekkiego stresu który ostatnio mialam czy z innego powodu :-) dziś jestem osłabiona i czuje się jak bym miała za chwile dostać miesiączki ...

Odnośnik do komentarza

Pytam bo mam wymiary na wypisie 2,5×2,0×1,5 cm i zastanawiam się która wartość to długość, podejrzewam, że to 1.5 cm ale moze w czwartek lekarz mi zmierzy to co zostało.

A mam jeszcze pytanie sfery intymnej, seks mialyscie zakazany? Bo czytam różne opinie. W 2 pierwszych ciazach korzystalam do końca nie miałam obaw, ale teraz się boję jednak że mogę zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...