Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Chloe86

Wakacje z 3-latkiem nad morzem - gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kratolina

ja z kolei z dzieciakami na wakacje wolę zawsze wybrać bardziej spokojne i mniej zatłoczone miejsce, super jest w agroturystyce Brzezina, malowniczo, piękna przyroda, cisza i spokój a jezioro też bardzo urokliwe, no i dla mnie wielki plus że domki sporo więc spokojnie możemy do jednego jechać jeszcze z moją siostrą i jej rodzinką i fajnie spędzić czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jolakam

Bardzo fajnym miejscem zarówno dla dzieciaków jak i dla rodziców jest Dźwirzyno i hotel Senator. Fajne dla dziaciaków, bo sa tam naprawdę fajni animatorzy i dzieci zawsze mają zajęcie. Rodzice za to mogą zrelaksować się w hotelowym spa, ostatnio mają w ofercie rytuału saunowe i są świetne. Co do lokalizacji, to morze jest dosłownie parę kroków od obiektu, a dookoła hotelu jest las. Według mnie idealne miejsce dla rodzin z dziecmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirelia39

Proponowałabym wybrać miejscowość , w której jest wiele atrakcji dla dzieci. Tak aby maluchy się nie nudziły. Nie piszę tutaj koniecznie o największych miejscowościach .Ale nie rezerwujcie sobie również noclegów w jakiejś dziurze zabitej dechami bo jak będzie kiepska pogoda to będziecie męczyli się zarówno Wy jak i dziecko.
Polecam tutaj szczególnie
Kołobrzeg
Hel
Władysławowo
Sopot
Noclegów możecie poszukać na tej stronie: http://www.sunandsnow.pl/index.php . jest tutaj sporo mieszkań na wynajem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie obawiacie się dalszych podróży to mogę polecić greckie Korfu i Hotel Messonghi Beach Holiday Resort. Sama byłam z córą jak miała 4 latka, piękny hotel, przy plaży, z brodzikami dla dzieciaków. W ofercie Itaki bardzo często można trafić na okazje, właśnie z takiej skorzystałam. Teraz planuję kolejne wakacje z nimi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krisssy

Na wakacje z dzieckiem mogę polecić bardzo fajne miejsce w Darłowie [reklama usunięta]. Byliśmy już dwukrotnie, a w tym roku wybieramy się pod koniec sierpnia. Świetne miejsce - bardzo przyjazne dziecku i wczasom rodzinnym. Blisko do plaży (3-4 minuty spacerem jakieś 400 metrów), piękny port blisko po drugiej stornie kilometr dalej gigantyczny park wodny (na wypadek niepogody). Same apartamenty - na piątkę z plusem. Bardzo czysto bardzo schludnie, nowocześnie, kazdy ma full wyposażoną kuchnię więc można samemu wszystko przygotować (dla mnie to akurat gigantyczny plus). Polecam - warto, na prawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na pierwszych zagranicznych wakacjach z Maluchami byłam jak miały 1,5 roku. Padło na Turcję, było fantastyczie. W lipcu zaliczyliśmy Tunezję - dzieci upały zniosły świetnie, my gorzej.....
W tamtym roku wybraliśmy się w czerwcu do Bułgarii i w sierpniu do Chorwacji. W tym roku jedziemy znów do Bułgarii.
Turcja i Bułgaria z TUI, Tunezja z Eximem (tu nie polecam dwa razy w Tunezji byłam z tym biurem i dwa razy zaliczyłam kichę), Chorwacja z biurem JASAMA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LadyMum

My wybieramy Trójmiasto z uwagi na to, że tam zawsze jest co robić, nawet gdy pogoda nie dopisuje. Zazwyczaj zatrzymujemy się w Sopocie, ale ostatnio postawiliśmy na Gdańsk. Znajomi polecili nam jeden hotel w Gdańsku właśnie i postanowiliśmy go sprawdzic. Na priv mogę ci wysłac nazwę hotelu, żeby nie robić zbędnej reklamy tu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość obywatelmarta

Władysławowo i Chałupy. Co roku tam jeździmy. Minusem lasów nadmorskich są tylko komary wszechobecne, utrudniające wycieczki rowerowe.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nasza córka w tym roku jako trzy latek była z nami nad Polskim morzem, baliśmy się jeszcze na takie wakacje za granicą. Myślę że już w przyszłym roku moglibyśmy pojechac np. do Pafos na Cypr. Przeglądałam oferty gdzie jest na prawdę standardowo wszystko też dla dzieci. Myslicie że już możemy pojechac za granicę, trzeba szczepić dziecko ?
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadiasara

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabrysiadoma

My w zeszłym roku pojechaliśmy z polecenia do super ośrodka wczasowego w Sianożętach. Dla maluchów jest plac zabaw i zajęcia żeby się nie nudziły w niepogodę i kiedy rodzice chcą chwile odpocząć super sprawa jak dla nas - także twój 3 latek jak najbardziej będzie miał tam co robić, moja Julka ma teraz 5 lat a Kubuś 6. [reklama usunięta] Mają też dla dorosłych zajęcia kiedyś męża wysłałam nad morze a sama poszłam na nie, hahah. Zawsze inny relaks się przyda i było naprawdę śmiesznie i fajnie! No i co najważniejsze chyba dla każdego jest blisko plaża

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CelinkaW

Jednym z piękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy z naszą rodzinką nad Bałtykiem są Rowy w województwie pomorskim. Jeśli miałabym polecić miejsce gdzie można przyjechać z dziećmi to polecam Domki Rowy na Różanej 8. Pozdrawiam Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna86

Polecam Władysławowo i super pensjonat Wojciech

pensjonat-wojciech.pl/wladyslawowo-wczasy-z-dzieckiem-nad-morzem jest tu dużo atrakcji dla dzieci, miejsce jest kameralne, z dala od tłumów.

Jak ktoś szuka nieco większych obiektów to  tu jest sporo fajnych propozycji dzieckowpodrozy.pl/noclegi-nad-morzem-dla-dzieci-hotele 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tym roku bym odpuściła.. na pewno Trójmiasto. Widziałam zdjęcia co się działo ostatnio na długi weekend, a ludzie przecież nadal nie wyzdrowieli do końca, a tam mieszanka ludzi z całej Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...