Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent dla 8-latki?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, co można kupić 8-letniej dziewczynce?
W sumie nie mam takich znajomych, którzy mieliby dziewczynkę w takim wieku, nigdy prezentu nie kupowałam dla 8-latki. A teraz mój facet odnowił znajomość z dawnym kolegą, no i zostaliśmy do nich zaproszeni. Chciałabym coś tej małej kupić drobnego (do ok. 50 zł).
Doradźcie proszę :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70194.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5earvv9unf.png

Odnośnik do komentarza

temat dla nas na czasie :P .. uniwersalna to chyba jakaś gra, puzzle, książki (u nas etap wszelkich ciekawostek jest interesujący więc encyklopedie ilustrowane)..z zabawkami to ciężko wyczuć bo to różne gusta mają dziewczynki .. u nas i w klasie córki z tego co opowiada nadal na tapecie jest: violetta, pet shopy i kucyki pony więc wszystko co z nimi związane by ucieszyło.

Odnośnik do komentarza

Zabawki dla dzieci ośmioletnich, to m.in.: gry planszowe i edukacyjne, klocki, puzzle, sprzęt sportowy (piłka, skakanka, tarcza ze strzałkami do strzelania, tarcze na rzep z piłeczką tenisową itp.) oraz różnego rodzaju zabawki kreatywne (blok kreatywny, stemple do odbijania na papierze, biżuteria do samodzielnego zrobienia z różnych koralików, sekretny pamiętnik itp.). To tak na szybko, co mi się przypomniało. W sklepach znajdziesz mnóstwo pomysłowych zabawek. Nie kupuj jednak pierwszej lepszej. Czasem warto się zastanowić, co dana zabawka rozwija i kształci, jakie funkcje stymuluje, czy nie jest tylko zbędnym bibelotem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

To trudna sprawa, bo przerabiam właśnie urodziny koleżanek mojej córki. Z lalek już wyrosły. Jeśli ma to być niezbyt drogi prezent, to polecam filcowe elementy do "zszywania" - torebka, sówka - są różne wersje. A jeśli prezent poważniejszy, to widziałam interaktywną mapę świata Dumel - wystarczy przycisnąć, żeby dowiedzieć się czegoś o konkretnym państwie.

Odnośnik do komentarza

dla 8 latki wyjście do edukacyjnych parku rozrywki będzie niezapomniane, w końcu to miejsca stworzone dla takich dzieci np park Nauki i Ewolucji Człowieka, ogrody doświadczeń w Krakowie, humanitarium we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza

Impreza tematyczna JuraTube w Juraparku Krasiejów k. Opola odbywa się 1 sierpnia 2015 r. Ogromne dinozaury, skamieliny, kamieniołomy, kino 5D i park rozrywki to nie jedyne atrakcje, które będą czekały. Jeśli chcecie spotkać się z youtuberami Cyber Marian, Mówiąc inaczej, zagrać ze Smav Craft, Kislu Gameplay albo Thorem.
Bilety na wydarzenie uprawniają również do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Nauki i Rozrywki, w tym z jurajskiej plaży z kąpieliskiem.

Odnośnik do komentarza

Ulla
my ostatnio kupowaliśmy dla 6 latki jednak uważam że ten prezent może być przeznaczony też dla starszych dziewczyn - DohVinci do prac plastycznych

Ulla a co to takiego? ..

ja dla 8 latki na mikołaja kupiłam grę scriba - to samo co scrabble tylko, ze tańsze :P, zestaw "książka pod tytułem" i jeszcze chyba dostanie takiego manekina drewnianego małego pomocny przy rysowaniu i malowaniu :) i gra uno .. ale to już od babci.

Odnośnik do komentarza

anaaa
Ulla
my ostatnio kupowaliśmy dla 6 latki jednak uważam że ten prezent może być przeznaczony też dla starszych dziewczyn - DohVinci do prac plastycznych

Ulla a co to takiego? ..

ja dla 8 latki na mikołaja kupiłam grę scriba - to samo co scrabble tylko, ze tańsze :P, zestaw "książka pod tytułem" i jeszcze chyba dostanie takiego manekina drewnianego małego pomocny przy rysowaniu i malowaniu :) i gra uno .. ale to już od babci.


zerknij sobie na to - to taki zestaw plastycznych

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Najfajniejsze są takie które mogą czegoś nauczyć i nie znudzą się po 2 dniach ciągłego użytkowania. Teraz to już takie zabawki wymyślają że nieraz nie mogę się nadziwić np. miś do mikrofali :) Szok! Czytam o co chodzi a tam piszą żeby wsadzić miśka do mikrofali trzymać chyba minute na 600W i mamy ciepłą maskotkę. Wracając jednak do tematu to jakieś hodowle kwiatów albo minerałów. Wydaje mi się że 50 zł starczy, a trochę czasu przy tym poświęci zanim wyrośnie, uformuje się czy rozkwitnie to co tam sobie wybierzesz do hodowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...