Skocz do zawartości
Forum

czy moge byc w ciąży ?


Gość ania862

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam wielki problem ... dostałam okres 15.04... był on bardzo dziwny bo brazowy ... jeden dzień tylko brazowy z krwią . Dzisiaj 18.04 juz tylko brązowa plamka i to by było na tyle . Przed tym dziwnym " okresem" bolało mnie bardzo podbrzusze, piersi (sutki najbardziej) tyl glowy mnie czasem pobolewa. .. wieczorami i porankiem było mi nie dobrze ale nie wymiotowalam ... mialam tez nagle napady słabości i nic mi się nie chce . Zrobiłam się taka leniwa strasznie . Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka wogóle ....eh do tego w nocy nie moge zasnac ; ( bo za duzo chyba mysle... Dodam jeszcze, że nie biorę zadnych tabletek antykoncepcyjnych. Kochałam się z moim facetm bez zabezpieczenia w dni płodne. Czy mogę być w ciąży ? ... czy te objawy i 3 dniowy "okres" jest jakim znakiem dla mnie ?? Pomóżcie... doradźcie co mam robić ... ;(((

Odnośnik do komentarza

ania862 :
Dlaczego napisałaś,że masz "wielki problem"...? Przecież wiadomość o ewentualnej ciąży,to powinna być wspaniała wiadomość zarówno dla Ciebie,jak i Twojego partnera... ;),no chyba,że jednak obawiasz się reakcji Twego partnera,nie jesteś go pewna...,to rzeczywiście trochę kiepsko :/

Jestem Ania,22 lata,jestem w 6 tyg.ciąży i też w sumie nas ta wiadomość zaskoczyła...,mam obawy jak to wszystko będzie czy sobie poradzę,myślę,że nie jestem jeszcze gotowa,itp.,no ale tak naprawdę w sumie zawsze jest coś,co może nam stanąć na przeszkodzie,by zdecydować się na dziecko.

Co do Twego "dziwnego" okresu",to tak :
Ja zanim zaszłam w ciążę,również miałam podobne miesiączki...,od krwistych,do brązowych i czarnych,również takie plamienia krótkotrwałe,oraz b.obfite,ale to wszystko było miesiączką,a nie ciążą.
Też nie miałam siły,byłam senna,apatyczna,bolał mnie brzuch,głowa,piersi,trochę mnie mdliło,no,ale ja miałam właśnie takie objawy miesiączki...,może i Ty masz podobnie.
Właściwie odkąd jestem w ciąży,dużo się nie zmieniło,mam wszystkie te objawy,co miałam podczas miesiączek.
Również kochałam się ze swym mężem bez żadnego zabezpieczenia,różnie i w dni płodne i niepłodne.

Fakt,że kochałaś się ze swym partnerem w dni płodne bez żadnego zabezpieczenia,oczywiście może świadczyć o ciąży.
Najlepiej zrób 2-3 testy ciążowe,a najpewniej udaj się do ginekologa,on z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości.
Skoro testy czy lekarz nic nie wykaże,musisz poczekać do nast. miesiączki,zobacz jaka będzie.
Nie martw się i nie stresuj. ;)

Życzę powodzenia. :)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...