Skocz do zawartości
Forum

Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Robyn993
Hej mam pytanie prosze Was o udzielenie najlepszej rady:) miesiaczki mam regularne przewaznie 28-29. dzien miesiaca. W marcu dostałam 29 trwał az do 03.04.2015. Dnia 04.04.2015 współżyłam z partnerem potem znów 10.04.2015 zakończył w środku. Bardzo sie ucieszyłam, bo od pewnego czasu o tym rozmawialismy:) Bardzo chcemy Dzidziusia:) W sobote(11.04) nic mi nie dolegało, lecz z samego rana w niedziele(12.04) przy oddawaniu moczu poczułam straszne pieczenie i ból przy ostatnich kroplach..(i tak cały dzień). W poniedziałek(13.04) z rana już tego nie miałam, no może cos wyczuwałam ale minimalnie.. przy pierwszych oddawaniach moczu..Lecz zamiast tego miałam ból podbrzusza nawet lekko mocny od rana do połódnia. W ten sam dzień poszłam do rodzinnego lekarza...Uwazał iz jest to INFEKCJA..przedstawiłam mu cała sytuacje ze trwało to tyle i tyle i ze sie staramy o potomka:) machnął ręka..mowiac nic pani nie bedzie..(zdenerwował mnie takim zachowaniem) Zapytałam go o to ze moze zapisze sie do ginekologa co doktor sadzi? a on nooo...mozna :/ ŻAŁOSNE ZACHOWANIE...no nic! przepisał mi DUOMOX 1g. wziełam tak jak mowił na noc 1 i jedna drugą, a z rana 3 razy po pół tabletki przez okres około 3 dni. Jeżeli nie przejdzie to sie zwrócić do niego na badanie moczu... We wtorek nic mi nie dolegało a od środy tej! zaczeło mnie piec,swędzieć okolice wejscia do pochwy..czuje jak bym miała ja napuchnietą jak siedze to mnie lekko uwiera.. Co to może byc? Czy to są możliwe objawy wczesnej ciązy objawy tóż po zapłodnieniu? Do ginekologa zapisałam sie dopiero na 27.04:( kupa czasu:( robiłam test w Niedziele tego 12.04 ale nic słaba jedna kreska..
Aha chciałam dodac ze od dnia zapłodnienia...mam troche wiecej sluzu..jest bezzapachowy, mleczno żółty jak kisiel..

Pytania należy kierować na forum Ginekolog - położnik. To na nim eksperci udzielą odpowiedzi rzetelnych i właśnie od lekarzy: https://forum.parenting.pl/ginekolog-poloznik Twoje pytanie zostało przeniesione na wspomniane forum.

Odnośnik do komentarza
Gość kristafowna

WITAM, spoznia mi sie okres 3 dni, staramy sie o dziecko kilka miesiecy. Testy ciazowe wychodza negatywnie. Do kiedy robic testy jesli nie pojawi sie okres? Mieszkam w Uk i tu sie nie robi badn z krwi na tak wczesnym etapie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie bo już nie wiem co o tym wszystkim mysleć :( mianowicie ostatnią miesiączkę miałam 26.10 mam regularne cykle więc postanowiłam zrobić test no i tutaj sie zaczyna problem ponieważ jedna kreska jest mocna ale ta druga bardzo jasna i słabo widoczna ale widać ją ewidentnie :) ucieszyliśmy się z narzeczonym ale niestety dzisiaj odebrałam wynik beta hcg i wynik jest negatywny :( nie wiem co o tym myśleć.Czy test z moczu mógł mnie oszukać?Dodam że w wieku 18-stu lat miałam wykryte torbiele na jajnikach ale w wieku lat 22-óch już zanikły ponieważ przez cały czas miałam terapie hormonalną.Wszystkie hormony badałam niecały rok temu i wszystko było w porządku.Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie ... 27 listopada mialam zabieg ciaza obumarla , 2 tyg plamien i spokoj . pierwszy raz z mezem zblizylam sie miesiac po zabiegu na drugi dzien dostalam letkkiego plamienia jednodniowego. nastepnie 1 stycznia mialam mocne brudzenie jakby" czekolada roztarta" ale tez jeden dzien .... okresu do tej pory nie dostalam lekarz powiedzial mi ze jak nie dostane do nowego roku mam zaczac brac luteine ale ja na upartego czekam dalej z nadzieja ze sama przyjdzie....... co mam robic czy brac ta luteine ? i co to bylo za plamienie?

Odnośnik do komentarza

dlapewnosci Kochana nie robiłam z krwi. Robiłam testy domowe i dziwne rzeczy mi wyszły. Pierwszy test pierwsza kreska wyraźna a druga cień. Zrobiłam następny i wyszedł mi jeszcze dziwniejszy. Dwie kreski w okienku C a w T jedna. Wczoraj postanowiłam zrobić ostatni test i druga kreska się pojawiła slaba ale widoczna do tego wczoraj mnie brzuch zabolal a dziwią mam brązowy śluz.

Odnośnik do komentarza

fasolka0 kurcze nie jestem ekspertem i się nie znam zbytnio na tym a poza tym każdy organizm jest inny i inaczej reaguje ale może spróbuj zrobić ten test z krwi będziesz miała jasna sytuacje,a już na pewno jaśniejsza niż z tych testów domowych.
A jeśli chodzi o brazowawy śluz to ja miałam przy pierwszej ciąży przez parę dni na początku.
Teraz miałam trzy razy w odstępach kilku dni delikatny ślad krwi w śluzie i raz miałam takie małe skrzepiki krwi tak jakby niteczki króciutkie.
Spróbuj Kochana dla swojej spokojniejsze głowy ten z krwi bo to co już wydałas na testy domowe miałabyś pewnie minimum dwa badania z krwi i sytuacje w jaśniejszy świetle przedstawioną i głowę trochę spokojniejsze. A w razie co do lekarza jakiegoś dobrego niech radzi coś bo to o szaleć można czekając na jasna klarowna sytuację.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Może uznacie, że przesadzam, ale dla mnie to bardzo ważne. W tym miesiącu zaczęliśmy starać się o dzidziusia. Dodam, że jestem młoda 21 lat. Mam zawyżoną prolaktyne i nadczynność tarczycy, ale biorę leki i unormowało się wszystko. Ostatnią @ miałam 4.01, a owulację miałam 21.01. Przytulaliśmy się z moim skarbem 3 dni przed i 1 dzień przed. Od dwóch dni boli i ciągnie mnie prawy jajnik ( ten z którego była owulacja), kłuje troszkę lewy i pobolewa lekko podbrzusze jak na @. Co więcej mam dużo przeźroczysto białego śluzu. Następną @ mam mieć dopiero 5.01 także na testy za szybko. Idę w piątek na badania krwi, żeby sprawdzić tarczyce i prolaktyne te o przy okazji zrobię HCG. Jednak moje pytanie brzmi. Czy jest szansa, że mogę być w ciąży? Bardzo to dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza

Może pomożecie mi bo ginekologa mam za tydzień dopiero. Zawsze mam regularny okres (28 dni), niezbyt obfity, trwający około 3-4 dni. Od roku staramy się o dziecko i nic. Wszystkie badania partnera i moje, w tym hormonalne - wszystko ok. Teraz po raz pierwszy spóźnia mi się okres (nie miałam żadnych sytuacji stresowych, czy choroby, które mogłyby przesunąć okres). Owulacja była po 16 dniu cyklu (16dc miałam wizytę u ginekologa i potwierdził, że najbliższe dni będą płodne i w te dni współżyliśmy). Sądzę, że do zapłodnienia doszło około 14-15 dnia cyklu. 26 i 27 dnia cyklu dostałam malutkiego brązowego plamienia, dosłownie kilka plamek bez krwi i pobolewało mnie podbrzusze - takie lekkie ukłucia jakby. 32 dnia cyklu zrobiłam betę HCG i wyszła 0,3 mlU/ml (normy w laboratorium: ciąża od 5 mlU/ml). Czy ten wynik może oznaczać bardzo wczesną ciążę czy już nie ma szans? Czy może za wcześnie zrobiłam bHCG?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam 22 lata (jak dobrze pamiętam od 17 roku życia miałam problemy z miesiączkowaniem) do dzisiaj miesiączki nie ma. Stosowałam i stosuje Luteine pod jezykową 2x1 (przez 10dni).
Wczoraj odebrałam wyniki badań
Rozpoznanie: zaburzenia czynności jajników

Estradiol II E2II = 59pg/ml Kobiety
Owulacja 6,3 - 24 mlU/ml
faza lutealna 1,5 - 7 mlU/ml
menopauza 17 -95 mlU/ml

FT3 =4,4H pg/ml [2,0-4,4]
FT4 =1,350 ng/dl [0,930-1,700]
Glukoza (EDTA) = 93 mg/dl [70-99]
Poziom glukozy po 75g glukozy po 1h = 179 mg/dl

Progesteron = 0,36 ng/ml
Faza folikularna 0,25-054 ng/ml
Owulacja 0,25 - 6,22 ng/ml
Faza lutealna 1,5 - 20 ng/ml
Menopauza < 0,41

LH (ICD-9: L67) 15,28
Testosteron (ICD-9: O41) 66,76
SHBG (ICD-9: I83)

Mowa jest od dłuższego czasu o Policystycznych jajnikach.
Boje się i martwię na przyszłość. Puki co dziecka nie planuje, ale za parę lat ... jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Hej może któraś z Was tak miała bo ja już nie wiem co myślec otóż ostatnia@ miałam 07 marca mam cykle 25 dniowe czyli powinnam dostać @01 kwietnia zamiast niej mam już 6 dzień brązowe upławy i pobolewa mnie brzuch tak jak bym miała dostać @ co to może byc.? Wiem każda z nas jest inna ale może któraś tak miała?

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc.
21.05 dostalam @. Od 30 maja do 5go czerwca mialam dni plodne w tym 4.06 owulacje. Kochalam sie z Mezem praktycznie codziennie w te dni a w owulacje 3 razy z tym ze nie konczyl we mnie ,stosunek przerywany.
Od 9go czerwca boli mnie podbrzusze,taki rwacy kujacy bol i jajniki,jestem senna,zmeczona,mam podwyzszona temp w pochwie od 36,8 rano do 37,5 wieczorem,do tego niskie cisnienie i bole glowy. Po 9 dniach od owulacji zrobilam badanie hcg ale wyszedl negatywny. Czy to moze byc ciaza? Za 2 dni powinnam dostac @,a wczoraj rano oraz dzis rano mialam bardzo slaby jasnobrazowy sluz z pochwy ...

Odnośnik do komentarza

Witam miesiączkę miałam 14 sierpnia zawsze była 2-4 dni wcześniej. Jakoś 12 września lekkie bóle brzucha jak przy okresie tylko pojawiające się i znikające co jakiś czas do tego biała wydzielina z pochwy do dziś raz mniej raz więcej Mam większy brzuch piersi. Moje perfumy stały się do niewytrzymania tak samo jak i papierosy nie do palenia kawa cola odruch wymioty.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...