Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Gwiazdy przeznaczenia"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak by to było, posiadać wyjątkowe moce? Wasze dzieci z pewnością wiele razy udawały, że potrafią czarować, prawda? A wiadomo, że czarodzieje i czarodziejki bardzo często mają swoich pomocników - zwierzęta!

Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy magicznej książki! To pierwszy tom nowej serii "Chowańce" od Wydawnictwa IUVI - "Chowańce. Gwiazdy przeznaczenia":

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/chowance_okladka_front_OK.jpg

Chowańce to zwierzęta obdarzone mocą, a więcej na ich temat i na temat całej serii znajdziecie na stronie chowańce.pl.

Recenzja książki

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie pracy dziecka na temat: "Gdybym był/a czarodziejem/ką, to moim towarzyszem byłoby takie zwierzę..." - technika dowolna.

Odpowiedzi zamieszczajcie z zarejestrowanych profili w tym wątku konkursowym do 26 kwietnia 2015 roku do północy. Wyniki ogłosimy w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Towarzyszem Piotrusia ( 11 lat ) byłby kotek . Do wykonania kotka Piotruś wykorzystał wszystkie zbędne materiały ( stare gazety, folie) Do torebek wkładał pogniecione gazety, następnie uformował kształt kotka i okleił taśmą. Później owinął kotka czarną bibułą, przykleił oczy, wykonał nosek wąsy i inne elementy. Sam zamienił się w czarodzieja;) A oto efekty;)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28163.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28164.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28165.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28166.jpg

Odnośnik do komentarza

moje zwierże to mrówkojad.
byłby moim towarzyszem ,pomocnikiem-dlatego chcaiłabym aby jeżdził na magicznym-ekologicznym rowerze,miałby magiczne lustro,gdzie mógłbym widzeć,widzieć gdzie jest mój pomocnik.Mój byłby przebrany "po ludzku"tak żeby nie wyróżnił sie z tłumu i nie dziwił nikogo a swoje robił;-))
Aleksander 6lat

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28227.jpg

Odnośnik do komentarza

Lenka (lat 5 ) uwielbia wszystkie książki i baśnie opowiadające o losach czarownic i czarodziejek . Wzorując się na swojej ulubionej postaci ze świata magii ( Harry Potter ;) ) Lenka stwierdziła ,że gdyby tylko udało się jej zostać czarodziejką to jej pomocnikiem zostałaby SOWA bądź KOT . Zdaniem córki zwierzęta te muszą posiadać magiczne zdolności i być jedyne w swoim rodzaju dlatego na jej rysunkach są kolorowe ;) . Swoich pomocników namalowała za pomocą flamastrów w sztyfcie -Malunki zostały wykonane na szkle ;)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28326.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28327.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28328.jpg

Odnośnik do komentarza

Daniel stworzył swojego towarzysza za pomocą za małej skarpetki ,waty,kawałków pomarańczowego filcu,druciku.Skąd moje 10 letnie dziecko czerpie pomysły to nie wiem ale sama jestem pod wrażeniem ,że ze zwykłej skarpetki można stożyć kota.Skarpetę wypchał watą otwór zaszył (samodzielnie nawet nie wiedziałam ,że potrafi)Głoweę zrobił obwiązując jeden z końcy potem namalował oczy flamastrem i przyszył guzik imitując nos .Wąsy z drucików ogrodniczych.Łapy i uszy od środka usztywnione drucikiem i doszyte.Na szyje założona kokarda która została po czekoladowy zajączku :)A dlaczego kot ? to odpowiedział ,że przecież czarodziej bez kota nie może być a kot to takie słodkie zwierzątko.

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28559.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...