Skocz do zawartości
Forum

Nauka języków


Gość miroo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŚrubkaX

Im więcej znasz języków z tym więcej osobami się dogadasz ;)
Na pewno warto znać języki te którymi posługuje się dużo ludzi. Angielski, Rosyjski, Mandaryński, Arabski, Hindi, Hiszpański.
Ja zaczęłam swoją edukację od Angielskiego w szkole językowej [reklama usunięta]. Następnie również Hiszpańskiego, a później już sama Rosyjskiego.

Odnośnik do komentarza

Języki od kilku już dobrych lat odgrywają bardzo ważną rolę w biznesie i w całej gospodarce dlatego wydaje mi się, że nauka ich jest naprawdę kluczem do sukcesu. Jężyk angielski wydaje się już teraz podstawą, wystarczy przejrzeć ofert pracy [reklama usunięta] w prawie każdej pozycji język jest wymagany lub jest dużym atutem. Więc angielski to podstawa. A jaki inny?Też warto poszukać w ogłoszeniach o pracę z jakimi językami fachowcy teraz są poszukiwani.

Odnośnik do komentarza
Gość Luśka30

Podstawa - angielski. Potem już można przebierać, ale lepiej wybierać te popularniejsze, tak mi się wydaje, chociaż znanie jakiegoś estońskiego może być mega wyróżniające :) w każdym razie lepsza znajomość języków = lepsza praca. [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Na naukę zawsze jest dobry czas,tym bardziej jak ma się dzieci,można pokazać im ,że nie jesteśmy chodząca encyklopedią i tez musimy i umiemy uczyć się czegoś nowego. Fajnie jest zapisać się na język z dzieckiem,oczywiście w innych miejscach ale na podobnych poziomach nauki. Dla dzieci proponuję zajęcia wybrać [reklama usunięta].
Wspólna nauka zbliża,motywuje i pokazuje nas rodziców w lepszym świetle,to fajna zabawa i nauka w jednym.

Odnośnik do komentarza

Szkoły Speak Up są dobre, oczywiście każda placówka jest nieco inna, są różni lektorzy, także ciężko wypowiadać się na temat ogółu, gdy miało się kontakt tylko z jedną. W tej placówce, z którą ja miałam kontakt byli bardzo dobrzy lektorzy i native speakerzy, kursanci byli zadowoleni, a grafik faktycznie można sobie świetnie dopasować do swoich wymagań.

Odnośnik do komentarza

Od kilku lat uczyłam się języka angielskiego i wydawało mi się, że znajomość tylko tego języka mi wystarczy. Jednak kiedy zmieniłam pracę to okazało się, że przyda mi się jeszcze język niemiecki, dlatego dwa razy w tygodniu chodzę na kurs do szkoły [reklama usunięta]. Także uważam, że warto się uczyć języków obcych bo z pewnością ta wiedza się przyda w przyszłości. 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to wręcz konieczność, zwłaszcza nauka angielskiego. Nawet podstawy dają możliwość znalezienie dobrego zatrudnienia. Dla tych, którym nauka tego języka stwarza pewne trudności, w artykule na tej stronie www, opisano najskuteczniejsze metody nauki angielskiego, dzięki czemu nie będzie już ona taka straszna.

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałam już wielu sposobów... Chyba najskuteczniejsze były indywidualne lekcje przez Skype, ale jeśli nie będziesz się systematycznie uczyć to i tak niewiele to da. Tutaj piszą też o aplikacjach do nauki języka, może być to dobry pomysł, ale wiele zależy od twojego nastawienia. Najpierw musisz chcieć się nauczyć 😛

Edytowane przez Angelka22cc
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, angielski to podstawa, sama uczyłam się go przez dwadzieścia lat i w końcu nauczyłam się dopiero jak zaczęłam się go uczyć z dzieckiem i dobrze, że znaleźliśmy dobry kurs, bo jak jest dobry to już połowa sukcesu, bo powinien być ciekawy nie tylko dla dziecka, ale pomogliście mi w tym Kursy angielskiego online [reklama usunięta] , bardzo dobrze, że są wszyscy bardzo blisko i mają kogo zapytać i o każdej porze i zawsze!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...