Skocz do zawartości
Forum

nadmierne pocenie się pach


Gość majanak

Rekomendowane odpowiedzi

domi81
wizyta u dermatologa jest koniecznością gdy ten problem zaczyna bardzo doskwierać, wszelkie tabletki nie działają, ew dobrym antyperspirantem jest Etiaxil

Niestety ten Etiaxil nie każdemu będzie odpowiadał. Skóra pod pachami jest cienka i delikatna, ja kilka lat temu testowałam ten kosmetyk i miałam wrażenie że mi chce skórę wypalić. ;-)
Najlepiej byłoby się udać do dermatologa by ustalił przyczynę nadmiernego pocenia.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie antyperpirant i dbanie o higienę. Jeśli odpowiednio często będziemy brać prysznic to nie będziemy mieli do czynienia z nieprzyjemnym zapachem. Czasem wystarczy nawet trzyminutowy prysznic by zmyć i spłukać z siebie zanieczyszczenie. Takie krótkie prysznice w przypadku dużej potliwości można robić kilka razy w ciągu dnia. Jednak jeśli dokucza nam potliwość to powinniśmy wykonać serię badań i znaleźć przyczyną nadmiernego pocenia się. Powodem mogą być hormony albo objawy jakiejś choroby. Najlepiej skonsultować się z lekarzem i wykonać badania.

Odnośnik do komentarza

Ja poczułam się pod pachami od okresu dojrzewania Było to straszne pocenie do tego stopnia że nie chciałam nigdzie wychodzić Przeplakalam wiele nocy bo tylko założyłam bluzkę to już była tam mokra :( na szczęście mój obecny mąż rozumiał mój problem i pokochał mnie taka jaka byłam widział że codziennie mnie to męczy. Postanowiliśmy zrobić zabieg który dla mnie był ogromnie drogi ale odłożyliśmy pieniądze, mój mąż stwierdził że chce żebym wreszcie była szczęśliwa i nawet jeśli ten zabieg nie pomoże to cóż  ja itak jestem dla niego najważniejsza

ten zabieg to MiraDry 

Jestem już 2 lata po nim i jestem przeszczęśliwa Co prawda trochę się pocę ale można powiedzieć że to jest odrobinka w porównaniu do tego co było wcześniej

Na mnie nie działały żadne preparaty z apteki Tylko podrażniały mi skórę albo w ogóle nie działały A ten zabieg mira dry osobiście dla mnie pierwsze dni po były straszne bo bolało ale potem taki efekt że szok 

Jestem przeszczęśliwa i życzę wam żebyście też pozbyli się tego problemu bo was doskonale rozumiem 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...