Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe mamusie :-) jak sie czujecie??? byly juz pierwsze wizyty??? Lekarze prowadzacy wybrani??? ech troche wam tego zazdrosze bo ja tutaj to trafie do poloznej na usg bede czekala do ok 20 tyg jak wytrzymam to bedzie cud bo juz mam ochote poszukac sobie polskiego ginekologa:-)

Mari jak mi milo ze napisalas:* no udalo sie w sumie w drogim cyklu po... bardzo chcemy bejbiska wiec nie czekamy dluzej tym berdziej ze wszystko ksiazkowo i lekarze nie mieli zastrzezen.
czasem podczytuje was na sierpnioweczkach (wiec wiem ze wiekszosc z was zna juz plec i czuje ruch gratuluje wam )ale staram sie nie wchodzic raczej bo sie za mocno utozsamiam i myle co by bylo i jak by bylo... :/ juz juz nie bede smucic bo mam powody do radosci znow :-) bardzo o siebie dbam nie dzwigam ze wszystkim czekam na meza a jak sie zapominam to on mnie chamuje :-) buziaki:-)

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

Odnośnik do komentarza
Gość Anulka 1983

Witam wszystkie dziewczynki:)
Mam 31 lat synka 6 lat i jestem w ciąży termin internetowy mam na 30.11. jestem juz po jednej wizycie i nie mam za ciekawych wiesci ponieważ jest krwiak w jamie macicy obok pęcherzyka ciążowego , mam podwojną macice o czym wiedziałam wszczesniej muszę dużo leżeć nie dzwigac ,serduszka jeszcze nie było słychać dzis mam kolejne usg wiec sie bardzo denerwuje . Pozatym biore luteine 2x2 czuje sie po niej fatalnie i mam infekcje po niej krocza,mało tego od wielkiego piatku jestem taka przeziebiona ze nie mam na nic siły i boli mnie juz trzeci dzień głowa od zattok chyba dopadła mnie derpresja takze ja początek ciąży mam fatalny!!Z ledwością wstaje rano i zaprowadzam dziecko do przedszkola.

Odnośnik do komentarza

ohoho juz grudnióweczki sa :)
gratuluje i wam i zycze zdrowka dla was i waszych malenstw
trzeba wierzyc ze bedzie wszystko dobrze, pisze to mama po przejsciach, ale dalismy razem rade i znowu jestem w ciazy tylko ja mam termin na pazdziernik.
A korzystając z okazji ze juz do was pisze to mam dla was BONIK tzn. pewnie ktores z was beda robily badania w labolatorium prywatnie wiec podaje wam link do strony na ktora trzeba sie zalogowac, wydrukowac bon i isc do diagnostyki. Bon upowaznia do 65% znizki czyli za komplet badan placi sie 99zł a nie 270zł. podaje link poczytajcie sobie:)
Zycze zdrowka :)
http://www.kobieta.diagnostyka.pl/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na wizycie w czwartek i to był 5 tydzień, było widać sam pęcherzyk ale bez zarodka, bardzo się martwię,to moja pierwsza ciąża, lekarz nie pozostawił suchej nitki i powiedział że najpewniej jest puste jajo,pprzepisał witaminy i kazał przyjść za 2 tygodnie. Co prawda czytałam że inne dziewczyny tez nie widziały zarodka tak wcześnie ale strach jednak jest.

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Jestem tu nowa. Mam na imię Ania,mam 22 lata,jestem mężatką.
Ostatnio dowiedziałam się,że jestem w ciąży. Termin porodu powinien przypadać "plus"-"minus" na grudzień.
Z racji,że to moja pierwsza ciąża,jestem pełna obaw,jak to wszystko będzie i w ogóle...
Jak na razie mam ciągłe mdłości,wymioty,czuję się senna i zmęczona,najchętniej bym leżała ciągle... :/
Ogólnie mam mieszane uczucia,cieszę się z jednej strony,a z drugiej strony,obawiam się...
Mam nadzieję,że te mdłości wkrótce ustąpią,ale raczej nie ominą mnie inne "książkowe" uroki ciąży.
Mam też nadzieję,że nic złego się nie stanie teraz,bo jak wiadomo różnie to bywa,tak mniej więcej do ok. 3 miesiąca...

Wszystkim kobietom/dziewczynom,które są w ciąży,szczerze gratuluję i życzę,by wszystko przebiegało łagodnie i bez zbędnych komplikacji. :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, nie odzywałam się dłużej bo się martwię, żadnych objawów ciążowych. Czasami wydobywa się ze mnie tak jak by brązowa krew i nie wiem co to oznacza, bolą mnie krzyże i biodra. Z racji tego że mam dopiero za tydzień wizytę wybieram się jutro do gabinetu mojego lekarza i uproszę żeby mnie przyjął i sprawdził co jest. Już raz poroniłam i też wtedy nie czułam się ciążowo.. Ma któraś z Was ta i jest okey?
cytrynuska Witaj wśród grudniowych mam :) też mam 22 lata :) A moja to już trzecia ciąza, mam córeczkę która ma 10 mc :) Mnie mdliło do około 16 tygodnia to była tragedia ale dało się przeżyć :) Odpoczywaj jak najwięcej to dużo pomaga :) życzę łagodnego przebiegu ciąży ciesz się każdą chwilą bo to szybko leci :)
Agnieszka93152 Daj znać co i jak, też mam brązowe plamienia i strasznie się martwię.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49e6ydf3nml7vd.png
https://www.suwaczki.com/tickers/atdc6iye61dfoiah.png

Odnośnik do komentarza

Misiulinka :
Współczuję Ci z powodu tych plamień. Powinnaś iść jak najszybciej do lekarza,by sprawdzić co i jak...
No i współczuję z powodu poronienia...,niestety tak się zdarza,tego się właśnie obawiam u siebie...
Gratuluję,że jednak Ci się udało pozbierać po tym i zajść ponownie w ciążę,teraz masz córeczkę,więc warto było :)

Życzę Ci,by to nie było nic poważnego,a jeśli to pewna ciąża,to oby wszystko przebiegło łagodnie i bez komplikacji :) i oby Twoja córeczka miała rodzeństwo :)

Owszem,cieszę się,jednocześnie martwię się czy sobie poradzę,obawiam się takiego maleństwa,jeśli już,to miałam kontakt z większymi dziećmi...,ech,takie głupie mam myśli,boję się czy sprostam...,mam nadzieję,że tak ;)

Odnośnik do komentarza

cytrynuska też się bałam czy sprostam temu wyzwaniu :D ale dałam radę Ty też dasz radę zobaczysz :) Teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojej kruszynki :) Jak już kruszynka przyjdzie na świat, obudzi się w Tobie wszystko i nic Ci nie będzie sprawiało problemu nawet ten strach odejdzie że sobie nie poradzisz. bedziesz super MAMUŚKĄ zobaczysz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49e6ydf3nml7vd.png
https://www.suwaczki.com/tickers/atdc6iye61dfoiah.png

Odnośnik do komentarza

Misiulinka :
No to te obawy,strach są normalne,niektóre kobiety tak mają,jak widzę,szczególnie chyba w młodym wieku ;)
Mam nadzieję,że tak będzie,a nie że popadnę w jakąś deprechę...
:(,bo tego bym nie chciała.

Jej,ale mi się chce słodkiego,ale że wymiotuję,to sobie piję wodę,soczki i jem owoce,bo jakoś szkoda mi zwrócić ciasteczko czy pączka :D,ale pewnie już niedługo i skuszę się na coś konkretnego :)

Odnośnik do komentarza

hey wszystkim, lekarz powiedział, że urodzę w grudniu 15, jak sama wyliczałam wyszedł mi 5, a jeszcze koleżanka wymyśliła mi koniec listopada, więc już sama nie wiem jak to jest ;) Fakt jest taki, że będę mamą jak dobrze pójdzie i jeszcze to do mnie nie dociera. No i oczywiście jestem szczerze przerażona tym jak to będzie dalej. Pozdrawiam wszystkie kobietki

Odnośnik do komentarza

ep1984 :
Gratuluję ! :)
Życzę łagodnej drogi ciążowej :)
Co do terminu porodu,to warto słuchać lekarza,ale z tym,to nigdy nic nie wiadomo,"plus"-"minus" grudzień. ;)

Ja mam podobnie,też się obawiam czy wszystko będzie czy sobie poradzę i w ogóle...,to normalne,z czasem przejdą i obawy i strach ;) Trzeba myśleć pozytywnie,zbytnio się nie zamartwiać. Jak wiadomo,wszystko się zmieni po porodzie,to trzeba być tego świadomym. ;)

Jeszcze raz gratuluję,trzymaj się. :) Głowa do góry. ;)

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim grudnioweczkom ;) Wierze ze wszystkie dacie rade i musicie w to wierzyc . A powiem Wam ze ciaza mimo dolegliwosci na sam koniec (u mnie ) bole kregoslupa i mega ogromna zgaga ( rosly malutkiej wlosy ) to tesknie za brzuszkiem ;) ale teraz mam sliczna core i jestem bardzo szczesliwa . Mimo ze nie mam jeszczs 21 lat ( tez jestem z grudnia ) to moim zdaniem swietnie sobie radze ;) wiec gratulacje jeszcze raz i moze ktoras urodzi w moje urodzinki 13.12 ;) pozdrawiam

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

cytrynuska - dzięki ;) Wiesz, to dziecko dla mnie to mega niespodzianka. A najbardziej boję się chyba tego, że kasy zabraknie albo że mój prawie 10 lat młodszy facet zapragnie się jeszcze wyszaleć. Cóż, jest jak jest i trzeba to przyjąć. Cieszę się jednak w głębi duszy, że będzie na tym świecie człowiek przypominający mnie i mojego kochanego. To jest cud.

Odnośnik do komentarza

mamuskaa :
Co do Twej ostatniej wypowiedzi,ja się cieszę i myślę pozytywnie,bynajmniej staram się. ;)
Ja już mam ból kręgosłupa,w sumie miałam już dość ostre bóle w czasie miesiączek... :( Tragedia ! Zgagę,to od zawsze miałam,po zjedzeniu.ostrych,pikantnych potrwa czy po wypiciu napojów gazowanych. ;),więc jestem przyzwyczajona.

Również jesteś młoda,a my,młode,mamy wigor,chęć do działania,więc wszystko będzie dobrze. ;)
Ciesz się swoim szkrabem i obyś nie radziła sobie tak jak do tej pory. :)
Co terminu porodu,to nigdy z tym nic nie wiadomo... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...