Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

~maminkaa
a feeeee...
az sie wierzyć nie chce, no tego to tu jeszcze nie było!!!
ktos teraz sobie tu sam ze soba dyskutuje, na odległosc smierdzi ze to pisze jedna i ta sama osoba. żenada i dziecinada, głupota az się uszami wylewa czas dorosnąć dziewczyno. sorry, wystarczy tylko poczytac co tu sie teraz wyprawia zeby sedno sprawy wyszło.

pozdrawiam serdecznie prawdziwe forumki z dawnej grupy! ;)) lubiłam was podczytywać, liczyłam że jednak tu wrócicie, szkoda, że już nie mogę ale wcale mnie nie dziwi ze tutaj pisac ani wyjasniac nic nie chcecie, no bo po co napedzac trolowi nawijkę.

ps. kalae, nie daj sie wciagac w taką głupawa "aferkę", przecież to zwyczajnie naciągane.


Jeśli dla Ciebie ktoś kto nie jest zalogowany jest trollem, oznacza to że sama też nim jesteś.
Co dziwnego jest w tym, że komuś nie podoba się, że uczestnik został usunięty bez żadnej informacji dkaczego? Chyba przyznasz, że to nie jest normalna sytuacja.
Odnośnik do komentarza

maminkaa, no brawo. Zabłysłaś.
Nie wiem, na jakiej podstawie uznałas, że ja czy Chinczyk to kolejne wcielenie Małejlidii, ale chyba nie chcę poznać drogi dedukcji.
Swoją drogą - nie rozumiem, jak może nas tu oceniać jakaś "cichociemna" postać, która tu tylko "podczytywała" i jeszcze żałuje, że już nie ma czego podczytywać i musi zacząć żyć swoim zyciem. Och, jakie to smutne

Odnośnik do komentarza

~maminkaa
a feeeee...
az sie wierzyć nie chce, no tego to tu jeszcze nie było!!!
ktos teraz sobie tu sam ze soba dyskutuje, na odległosc smierdzi ze to pisze jedna i ta sama osoba. żenada i dziecinada, głupota az się uszami wylewa czas dorosnąć dziewczyno. sorry, wystarczy tylko poczytac co tu sie teraz wyprawia zeby sedno sprawy wyszło.

pozdrawiam serdecznie prawdziwe forumki z dawnej grupy! ;)) lubiłam was podczytywać, liczyłam że jednak tu wrócicie, szkoda, że już nie mogę ale wcale mnie nie dziwi ze tutaj pisac ani wyjasniac nic nie chcecie, no bo po co napedzac trolowi nawijkę.

ps. kalae, nie daj sie wciagac w taką głupawa "aferkę", przecież to zwyczajnie naciągane.

Wiesz, nie wciągam się w aferke.
Napisałam tylko swoje zdanie, gdyż byłam na grupie prywatnej, a sytuacja ta wydała mi się nie ładna.
Pomijając czy ktoś kogoś lubi, czy nie, to należy się szanować. I to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza

~maminkaa
a feeeee...
az sie wierzyć nie chce, no tego to tu jeszcze nie było!!!
ktos teraz sobie tu sam ze soba dyskutuje, na odległosc smierdzi ze to pisze jedna i ta sama osoba. żenada i dziecinada, głupota az się uszami wylewa czas dorosnąć dziewczyno. sorry, wystarczy tylko poczytac co tu sie teraz wyprawia zeby sedno sprawy wyszło.

pozdrawiam serdecznie prawdziwe forumki z dawnej grupy! ;)) lubiłam was podczytywać, liczyłam że jednak tu wrócicie, szkoda, że już nie mogę ale wcale mnie nie dziwi ze tutaj pisac ani wyjasniac nic nie chcecie, no bo po co napedzac trolowi nawijkę.

ps. kalae, nie daj sie wciagac w taką głupawa "aferkę", przecież to zwyczajnie naciągane.


Kompletną żenadą jest to co piszesz. Widać sądzisz wszystkich według własnej miary.
Kalae, nie wiem czy pamiętasz ale była na prywatnym forum osoba która podejrzewała wszystkich o bycie trollem a nową uczestniczke na grudniówkach posądzała o bycie Chinczykiem. Także ten...ten typ już tak ma.
Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

~Monializa
maminkaa, no brawo. Zabłysłaś.
Nie wiem, na jakiej podstawie uznałas, że ja czy Chinczyk to kolejne wcielenie Małejlidii, ale chyba nie chcę poznać drogi dedukcji.
Swoją drogą - nie rozumiem, jak może nas tu oceniać jakaś "cichociemna" postać, która tu tylko "podczytywała" i jeszcze żałuje, że już nie ma czego podczytywać i musi zacząć żyć swoim zyciem. Och, jakie to smutne

a to nawet ciekawe.
nie pisałam kogo mam na mysli, więc nie wiem skąd twierdzenie, że akurat o te dwie osoby chodziło. może zagubienie sie we własnym toku mysli.
bo ja byłam przekonana, że właśnie ty należysz do tego "grona".

nawet to zabawne się robi, hehe

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

kalae
~maminkaa
a feeeee...
az sie wierzyć nie chce, no tego to tu jeszcze nie było!!!
ktos teraz sobie tu sam ze soba dyskutuje, na odległosc smierdzi ze to pisze jedna i ta sama osoba. żenada i dziecinada, głupota az się uszami wylewa czas dorosnąć dziewczyno. sorry, wystarczy tylko poczytac co tu sie teraz wyprawia zeby sedno sprawy wyszło.

pozdrawiam serdecznie prawdziwe forumki z dawnej grupy! ;)) lubiłam was podczytywać, liczyłam że jednak tu wrócicie, szkoda, że już nie mogę ale wcale mnie nie dziwi ze tutaj pisac ani wyjasniac nic nie chcecie, no bo po co napedzac trolowi nawijkę.

ps. kalae, nie daj sie wciagac w taką głupawa "aferkę", przecież to zwyczajnie naciągane.

Wiesz, nie wciągam się w aferke.
Napisałam tylko swoje zdanie, gdyż byłam na grupie prywatnej, a sytuacja ta wydała mi się nie ładna.
Pomijając czy ktoś kogoś lubi, czy nie, to należy się szanować. I to chyba tyle.

zgadzam się, usuniecie kogos z grupy to przykra sytuacja. może Ty wiesz o co chodziło skoro tam byłaś, no to pewnie inaczej to widzisz po prostu.
tylko tak sobie myslę, czasami taki kij ma dwa końce, raczej coś takiego nie dzieje sie bez powodu. no pewnie mógł ktos koleżankę poinformowac, ale skoro sie tak nie stało, to może jakas tego przyczyna tez była. nie wiem.

tak czy siak, to co tu się teraz dzieje to też dyskusja o kimś za plecami innych, jakoś nie wydaje mi się to wyrażaniem szacunku. raczej takie zwykłe "wycieranie ozorów".

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

Mogu
Hm.. To może i ja sie wtrace?

Jestem zarejestrowaną uzytkowniczką od lat chyba pięciu. Postów nabitych mam multum (możesz sprawdzić).
I też uważam że bardzo niefajna sytuacja tu się odbyła. I ze jesli Mala Lidia zostala usunieta z forum, to ktoś jej powinien napisać, dlaczego.
Mam dokladnie to samo zdanie, co Monializa.

I co teraz?

tez jestem ciekawa, w jaką stronę to zmierza.
zastanawiąjace jest jak ta sprawa wzbudza zainteresowanie coraz to nowych osób i powoduje ruch na tym od dawna ucichłym watku.

Mała Lidia
przecież zawsze możesz napisać wiadomość do koleżanek z grupy i zapytać, dlaczego tak sie stało, jeśli tego potrzebujesz się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

~maminkaa
Mogu
Hm.. To może i ja sie wtrace?

Jestem zarejestrowaną uzytkowniczką od lat chyba pięciu. Postów nabitych mam multum (możesz sprawdzić).
I też uważam że bardzo niefajna sytuacja tu się odbyła. I ze jesli Mala Lidia zostala usunieta z forum, to ktoś jej powinien napisać, dlaczego.
Mam dokladnie to samo zdanie, co Monializa.

I co teraz?

tez jestem ciekawa, w jaką stronę to zmierza.
zastanawiąjace jest jak ta sprawa wzbudza zainteresowanie coraz to nowych osób i powoduje ruch na tym od dawna ucichłym watku.

Mała Lidia
przecież zawsze możesz napisać wiadomość do koleżanek z grupy i zapytać, dlaczego tak sie stało, jeśli tego potrzebujesz się dowiedzieć.


Przecież ciągle dopytuje dlaczego zostałam usunięta. Dziewczyny tu zaglądają bo zostawiły ostatnio po sobie posty ale nie raczyły odpowiedzieć na moje pytanie. Chyba zostałam już wystarczająco upokorzona i wystarczy.
Dla mnie zabawne jest, że tak zaciekle bronisz i tłumaczysz dziewczyny, skoro nie jesteś członkiem tej grupy.
Odnośnik do komentarza
Gość Byla_forumowiczka

No i właśnie dlatego dziewczyny z forów ogólnych uciekają na prywatne. Ktoś podczytuje,nie udziela się,ale uważa,że ma prawo w każdej chwili wtrącać się po to tylko,żeby skrytykować lub ocenić. Nie dziwię się,że dziewczyny ostro reagują. Nikt nikomu nie odbiera prawa wyrażania własnego zdania,ale niektóre teksty są naprawdę poniżej krytyki. Dla niektórych wzajemne wsparcie,szacunek i bycie dla siebie miłym to 'spijanie z dzióbków',lepiej obrzucać się błotem.
Nie znam szczegółów z prywatnego forum gruniówek,ale myślę,że przecież nie jedna osoba decuduje kto ma być w grupie,a kto nie,więc coś musiało być na rzeczy,skoro tak się stało. Na pewno po zablokowaniu takiej osoby odbywa się w prywatnym gronie dyskusja i gdyby większość dziewczym stwierdziła,że decyzja była niesłuszna to MałaLidia byłaby zaproszona ponownie,albo podany byłby chociaż powód tej decyzji. Po co roztrząsać to na forum,robić z siebie ofiarę i szukać popleczników? Przecież można zawsze wysłać wiadomość prywatną i wyjaśnić o co chodzi. Sam fakt,że nikt z grona grudniówek nie udziela się w tej dyskusji też pewnie świadczy,że dziewczyny mają dość przepychanek i pustych dyskusji. Też wolałabym 'spijać sobie z dzióbków'niż taplać się w tym błotku,które tu zostało.

Odnośnik do komentarza

O, widzę, ze też to forum podczytujesz ;)

Jestem administratorem jednego z zamkniętych for i sama usunęłam kilka użytkowniczek, które nigdy się nie udziliły. Gdyby ktokolwiek wysłal prywatną wiadomość do mnie czy innej użytkowniczki, dostałby informację o powodzie usunięcia oraz ponownie zaproszenie.
Jestem w zasadzie jedyną osobą, która moglaby usunać lub dodać użytkownika, więc więcej osób do tego nie potrzeba. To tak gwoli ścislosci.
Nic nie zmienia faktu, że cokolwiek by się nie dzialo, osoba usunięta z gripy powinna wiedzieć, dlaczego tak się stało.
MalaLidia wyraznie pisala - nie dostala odpowiedzi od nikogo na swoje prywatne wiadomosci. Ładnie to tak?

Odnośnik do komentarza
Gość Byla_forumowiczka

Mogu,fakt,do usunięcia użytkownika wystarczy administrator,ale nie wierzę w to,że nie było na ten temat dyskusji wśród dziewczyn,które tam zostały,tym bardziej,że MałaLidia drążyła temat na otwartych forach.
Podczytywałam fora mamuś dzieci z 2016 roku,bo sama mam dziecko w tym wieku i przez właśnie takie ataki na większości wątków dziewczyny pouciekały na fcb czy na grupy prywatne.
Myślę,choć nie chcę wróżyć z fusów,że musiał być jakiś konkretny powód,a nie tylko nieudzielanie się na forum,sam fakt,że nikt z grupy nie wdaje się w dyskusje z usuniętą koleżanką za tym przemawia.
A tekst ''Kompletną żenadą jest to co piszesz. Widać sądzisz wszystkich według własnej miary'' to już jest ewidentny atak,ocenianie i pyskówka. W sumie to mnie nie dziwi usunięcie takiej osoby z grupy.
I tyle w temacie,ja nie mam zamiaru więcej napędzać tego niezdrowego wątku. Dla wszystkich spokoju i refleksji na wieczór:)

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

MałaLidia
~maminkaa
Mogu
Hm.. To może i ja sie wtrace?

Jestem zarejestrowaną uzytkowniczką od lat chyba pięciu. Postów nabitych mam multum (możesz sprawdzić).
I też uważam że bardzo niefajna sytuacja tu się odbyła. I ze jesli Mala Lidia zostala usunieta z forum, to ktoś jej powinien napisać, dlaczego.
Mam dokladnie to samo zdanie, co Monializa.

I co teraz?

tez jestem ciekawa, w jaką stronę to zmierza.
zastanawiąjace jest jak ta sprawa wzbudza zainteresowanie coraz to nowych osób i powoduje ruch na tym od dawna ucichłym watku.

Mała Lidia
przecież zawsze możesz napisać wiadomość do koleżanek z grupy i zapytać, dlaczego tak sie stało, jeśli tego potrzebujesz się dowiedzieć.


Przecież ciągle dopytuje dlaczego zostałam usunięta. Dziewczyny tu zaglądają bo zostawiły ostatnio po sobie posty ale nie raczyły odpowiedzieć na moje pytanie. Chyba zostałam już wystarczająco upokorzona i wystarczy.
Dla mnie zabawne jest, że tak zaciekle bronisz i tłumaczysz dziewczyny, skoro nie jesteś członkiem tej grupy.

ja tylko tak jak i reszta tutaj wyrażam swoją opinię. to nic z upokarzaniem wspólnego nie ma, może nie podoba Ci się, ze inną od tych które Ci pasują no nic nie poradze a każdy ma prawo do swojego punktu widzenia.
chyba, ze w zalezności od potrzeby raz to nazywa się wyrażanie opinii, a innym razem to już nie opinia, a zaciekła walka z czymś tam

tu to widziałam Twoje pytania rzucone w eter, może po prostu nikt indywidualnie nie chce wchodzić w spory. myślałam o pisaniu prywatnych wiadomości, nie wiem czy pisałaś takie. z tego co przeczytałam, to od kogos dostałaś odpowiedź, ze zostałas usunieta, to pewnie tak. ale czy to ma znaczenie dla ciebie dlaczego? ja bym z taką grupa "niedobruchów" nie chciała miec nic wspólnego. hmm.... tylko że grupa taka zła.... o ile rozumiem twierdzisz że odsunięto Cię bez żadnego powodu. nie odzywaja się do Ciebie też bez powodu. nie składa mi się to jakos logicznie. jak kogoś cenisz czy lubisz albo czujesz się dobrze w jego towarzystwie to go nie wywalasz.
ale ja to przeciez podobno tylko "zabłysnąc" czy "popisac" tu sie mam ochotę to pewnie nie mam prawa myslec inaczej niz tej grupie wsparcia tu pasuje i zaraz pewnie mi sie oberwie.
och, smutne to :)

a w ogóle to nie temat tego wątku, taki babski sejm rzeczywiście w błotku sie tu wdał. to teraz lece popływac w wodzie :)

dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

Mogu
O, widzę, ze też to forum podczytujesz ;)

Jestem administratorem jednego z zamkniętych for i sama usunęłam kilka użytkowniczek, które nigdy się nie udziliły. Gdyby ktokolwiek wysłal prywatną wiadomość do mnie czy innej użytkowniczki, dostałby informację o powodzie usunięcia oraz ponownie zaproszenie.
Jestem w zasadzie jedyną osobą, która moglaby usunać lub dodać użytkownika, więc więcej osób do tego nie potrzeba. To tak gwoli ścislosci.
Nic nie zmienia faktu, że cokolwiek by się nie dzialo, osoba usunięta z gripy powinna wiedzieć, dlaczego tak się stało.
MalaLidia wyraznie pisala - nie dostala odpowiedzi od nikogo na swoje prywatne wiadomosci. Ładnie to tak?

dobrze by chyba troche wyluzowac Pani moralizatorko :)) tu nie jesteś administratorem.
i raczej na to pytanie odpowiedzi nie dostaniesz.

pozdrawiam i zyczę dobrego nastroju na weekend

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

~Byla_forumowiczka
Mogu,fakt,do usunięcia użytkownika wystarczy administrator,ale nie wierzę w to,że nie było na ten temat dyskusji wśród dziewczyn,które tam zostały,tym bardziej,że MałaLidia drążyła temat na otwartych forach.
Podczytywałam fora mamuś dzieci z 2016 roku,bo sama mam dziecko w tym wieku i przez właśnie takie ataki na większości wątków dziewczyny pouciekały na fcb czy na grupy prywatne.
Myślę,choć nie chcę wróżyć z fusów,że musiał być jakiś konkretny powód,a nie tylko nieudzielanie się na forum,sam fakt,że nikt z grupy nie wdaje się w dyskusje z usuniętą koleżanką za tym przemawia.
A tekst ''Kompletną żenadą jest to co piszesz. Widać sądzisz wszystkich według własnej miary'' to już jest ewidentny atak,ocenianie i pyskówka. W sumie to mnie nie dziwi usunięcie takiej osoby z grupy.
I tyle w temacie,ja nie mam zamiaru więcej napędzać tego niezdrowego wątku. Dla wszystkich spokoju i refleksji na wieczór:)

ooo, to nie tylko ja podobnie myslę :)
miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza

~Byla_forumowiczka

A tekst ''Kompletną żenadą jest to co piszesz. Widać sądzisz wszystkich według własnej miary'' to już jest ewidentny atak,ocenianie i pyskówka. W sumie to mnie nie dziwi usunięcie takiej osoby z grupy.
I tyle w temacie,ja nie mam zamiaru więcej napędzać tego niezdrowego wątku. Dla wszystkich spokoju i refleksji na wieczór:)

Widzę za to, że tekst maminki " żenada i dziecinada, głupota az się uszami wylewa czas dorosnąć dziewczyno" bardzo Ci się spodobał. Doprawdy, kwintesencja uprzejmości. Szkoda, że jesteś taka stronnicza.
Odnośnik do komentarza

~maminkaa
MałaLidia
~maminkaa
Mogu
Hm.. To może i ja sie wtrace?

Jestem zarejestrowaną uzytkowniczką od lat chyba pięciu. Postów nabitych mam multum (możesz sprawdzić).
I też uważam że bardzo niefajna sytuacja tu się odbyła. I ze jesli Mala Lidia zostala usunieta z forum, to ktoś jej powinien napisać, dlaczego.
Mam dokladnie to samo zdanie, co Monializa.

I co teraz?

tez jestem ciekawa, w jaką stronę to zmierza.
zastanawiąjace jest jak ta sprawa wzbudza zainteresowanie coraz to nowych osób i powoduje ruch na tym od dawna ucichłym watku.

Mała Lidia
przecież zawsze możesz napisać wiadomość do koleżanek z grupy i zapytać, dlaczego tak sie stało, jeśli tego potrzebujesz się dowiedzieć.


Przecież ciągle dopytuje dlaczego zostałam usunięta. Dziewczyny tu zaglądają bo zostawiły ostatnio po sobie posty ale nie raczyły odpowiedzieć na moje pytanie. Chyba zostałam już wystarczająco upokorzona i wystarczy.
Dla mnie zabawne jest, że tak zaciekle bronisz i tłumaczysz dziewczyny, skoro nie jesteś członkiem tej grupy.

ja tylko tak jak i reszta tutaj wyrażam swoją opinię. to nic z upokarzaniem wspólnego nie ma, może nie podoba Ci się, ze inną od tych które Ci pasują no nic nie poradze a każdy ma prawo do swojego punktu widzenia.
chyba, ze w zalezności od potrzeby raz to nazywa się wyrażanie opinii, a innym razem to już nie opinia, a zaciekła walka z czymś tam

tu to widziałam Twoje pytania rzucone w eter, może po prostu nikt indywidualnie nie chce wchodzić w spory. myślałam o pisaniu prywatnych wiadomości, nie wiem czy pisałaś takie. z tego co przeczytałam, to od kogos dostałaś odpowiedź, ze zostałas usunieta, to pewnie tak. ale czy to ma znaczenie dla ciebie dlaczego? ja bym z taką grupa "niedobruchów" nie chciała miec nic wspólnego. hmm.... tylko że grupa taka zła.... o ile rozumiem twierdzisz że odsunięto Cię bez żadnego powodu. nie odzywaja się do Ciebie też bez powodu. nie składa mi się to jakos logicznie. jak kogoś cenisz czy lubisz albo czujesz się dobrze w jego towarzystwie to go nie wywalasz.
ale ja to przeciez podobno tylko "zabłysnąc" czy "popisac" tu sie mam ochotę to pewnie nie mam prawa myslec inaczej niz tej grupie wsparcia tu pasuje i zaraz pewnie mi sie oberwie.
och, smutne to :)

a w ogóle to nie temat tego wątku, taki babski sejm rzeczywiście w błotku sie tu wdał. to teraz lece popływac w wodzie :)

dobranoc :)


Przestań mi może mówić co powinnam napisać, do kogo moge a do kogo nie powinnam.
Cały czas próbujesz wmówić, że na pewno dziewczyny dobrze zrobiły, że mnie usuneły bez słowa wyjaśnienia.
Naprawdę uważasz, że to takie super?
I jeszcze jedno, skończ już tą maskarade i podpisz się swoim prawdziwym nickiem. Aż tak brakuje Ci odwagi?
Odnośnik do komentarza
Gość Obiektywna11

MałaLidia niestety dla Ciebie każda opinia nieprzychylna Twojej osobie będzie stronnicza i subiektywna. Natomiast będziesz bronić i dziękować za wpisy osobom, które "staną po Twojej stronie". Wydaje się to stosunkowo naturalne zachowanie ale dla odmiany jak sama zauważysz tym razem pozbawione obiektywizmu z Twojej strony.
Trudno ustalić fakty jeżeli dysponuje się przekazem jednostronnym czyli w tym przypadku Twoim. Myślę też, że nikt nie powinien jednoznacznie osądzać sprawy nie znając jej szczegółów. Na podstawie Twoich wpisów można wywnioskować pewne rzeczy, pewnych można się też domyślać albo domniemywać, ale wówczas trzeba mieć do poczynionych refleksji pewien dystans.
Mogę napisać tylko swoje zdanie i myślę, że będzie ono obiektywne przynajmniej w mojej ocenie. Prywatne forum jest pewną skarbnicą przeżyć, przemyśleń i doświadczeń uczestniczek. Jest ono tworzone dla zaufanych osób, od których zazwyczaj oczekuje się wsparcia, zrozumienia, niż krytyki i narzucania własnego zdania. Ważny jest szacunek, sposób wypowiedzi i zaufanie. Niestety takie mamy czasy, że ludzie mylą swobodę wypowiedzi i wyrażania swojego zdania z chamstwem i wulgarnością.
Popatrz na to co się zadziało. Do tej pory nie zdarzyło się żeby ktoś kto się udzielał został wyrzucony z prywatnego forum. To może świadczyć o tym, że nieźle dałaś się we znaki uczestniczkom, skoro tak się zdarzyło. Poza tym nikt nie stanął w Twojej obronie z uczestniczek, które tam są aktywne. Oczywiste jest to, że usnęły Ciebie administratorki bo tylko one mają takie uprawienia. Jednak zauważ, że nikt za Tobą tam nie tęskni, nikt nie napisał, że powinnaś wrócić. Dostałaś krótką informację od jednej z uczestniczek jaki jest powód, że nie możesz się zalogować, wnioski powinnaś wyciągnąć sama. Popatrz kilka uczestniczek nawet tutaj zajrzało ale nie chciały z Toba zamienić już słowa. Padły nowe propozycję dołączenia starych uczestniczek a o Tobie nikt z tej grupy się nie wypowiada. Widocznie nie chcą mieć z Tobą kontaktu i wydawać się z Tobą w polemikę. Od kilku tygodni starasz się zwrócić na siebie uwagę a mimo to one nadal milczą. Musiałaś je naprawdę bardzo zranić.

Odnośnik do komentarza
Gość Obiektywna11

Mogu a skąd ta pewność, że jej nie powiedziały? Prawdy tutaj się nie dowiemy. Nie sądzę, że na forum nie były poruszane zasady komunikacji i wzajemnego szacunku. A jeżeli ktoś się do nich nie stosował to został usunięty bez zbędnego tłumaczenia. Może MałaLidia dostała jedno upomnienie ale jeżeli ono nie przynosiło rezultatu to już więcej nikt z nią nie dyskutował. Czy naprawdę wierzysz w to, że z forum mogła zostać usunięta prawa osoba, bez żadnej skazy, z którą wszyscy mieli dobre relacje? Czy Ty byś usnęła taką osobę? Myślę, że raczej nie.

Odnośnik do komentarza

MałaLidio
Nie miałam przyjemności z Tobą porozmawiać na forum bo dołaczyłam do niego na jakieś 1,5 msc przed Twoim usunięciem.
Jest mi przykro, że zostałaś usunięta i domyślam się jak Ci z tym źle.
Decyzję o Twoim usunięciu podjęły dwie osoby, reszta grupy dowiedziała się o tym po fakcie. Osobiście wyraziłam swój żal na ten temat. Uważam, że nikt nie powinien być usuwany bez względu na to czy się udziela czy też nie oraz bez względu na to na czy darzymy tą osobę sympatią czy jej zwyczajnie nie lubimy. Akurat ja kieruje się takimi zasadami. Z tego co zrozumiałam usunięta zostałaś ponieważ jedna z dziewczyn czuła sie niekomfortowo w Twoim towarzystwie.
Mam nadzieje, że wyjaśniłam wszystkie wątpliwości w tej sprawie.

I wiecie co, tęsknie za czasami kiedy wszyscy byli dla siebie mili, życzliwi i się szanowali. I tego Wam życzę.

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywgu1r5vpomlca.png

Odnośnik do komentarza
Gość Obiektywna11

Mogu oczywiście masz prawo zawierzyć MałejLidii opierając się wyłącznie na jej słowach. Tak jak ja mam prawo mieć wątpliwości czy rzeczywiście pozostaje ona bez skazy po zapoznaniu się z opinią tylko jednej ze stron. Nie będę forsować swoich racji ani popierać zdania innych osób bo nie w tym rzecz. Mój wpis miał spełniać raczej rolę refleksji dla MałejLidii niż opowiedzenie się po którejś ze stron.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...