Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

żoo
czyli prorocze słowa kiedyś wygłosiłaś :)))
forum prywatne....
mimo wszystko jakoś mi szkoda tego miejsca, tyle czasu tu jestem.... kilka burz przetrwałam....

no i jak mogłaś innym zabrać pożywkę do śmiechu???
oj niedobra Ty:)))

dziewczyny, które były niezarejestrowane, załóżcie sobie konto aby móc Wam podesłać link, inaczej Was tam nie znajdziemy :(((

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

~MałaLidia
Hej, o co chodzi z tym prywatnym forum?

żoo zniechęciła do otwartego forum ostatnia awaria i przykre wpisy. Dziewczyny podczas awarii przeniosły się z pisaniem na naszą prywatną pocztę Grudniówek, ale to mało wygodne choć bardziej intymne.

Dlatego żoo dla zachowania prywatności i ułatwienia wpisów założyła nasz wątek dla nas i zaprzyjaźnionych Marcówek na forum prywatnym.

Jeżeli chciałabyś dołączyć to trzeba się zarejestrować, aby można przesłać do Ciebie zaproszenie. Inaczej nie da się być uczestnikiem tego wątku.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaMama77

Dziewczyny szkoda, że Was nie będzie. Tak lubiłam Was czytać. Nie udzielam się, bo jesteście tak zgrane , że nie miałam śmiałości i odwagi. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady , z których bardzo często korzystałam.
Trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza

~MamaMama77
Dziewczyny szkoda, że Was nie będzie. Tak lubiłam Was czytać. Nie udzielam się, bo jesteście tak zgrane , że nie miałam śmiałości i odwagi. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady , z których bardzo często korzystałam.
Trzymajcie się.

Szkoda, że zabrakło Ci odwagi. Niełatwo wejść w nowe towarzystwo, ale to jest wykonalne :) sama zadomowiłam sie na kilku innych, też już zgranych grupach.
Ewaem tez się u nas niedawno, acz owocnie odnalazła. Pomimo pojawiających się opinii, że atmosfera tu okropna i wszystkich wyśmiewamy, wyganiamy itp....

Niejednokrotnie zapraszałyśmy tu do udzielania sie ukryte czytelniczki. Tak naprawdę i szczerze.
Niestety z zaproszenia korzystały raczej osoby, które nie chciały z nami wymieniać myśli, a raczej coś nam niemiłego napisać. Przykre to było.

Trzeba podziękować pani o nicku Chińczyk, że nas wygoniła ostatecznie na prywatny wątek.

Mnie też bardzo szkoda, jestem bardzo przywiązana do tego miejsca, mam wrażenie, że coś utraciłam, no ale cóż....

Może zbuduje się tu nowa grupa z ukrytych czytelników, jak zabraknie nas, które jak widzę odstraszają nowe osoby :)))
Ten wątek odradzał się już wcześniej, po dwukrotnym odejściu praktycznie wszystkich wcześniejszych uczestników.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Chińczyk

Peonia
~MamaMama77
Dziewczyny szkoda, że Was nie będzie. Tak lubiłam Was czytać. Nie udzielam się, bo jesteście tak zgrane , że nie miałam śmiałości i odwagi. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady , z których bardzo często korzystałam.
Trzymajcie się.

Szkoda, że zabrakło Ci odwagi. Niełatwo wejść w nowe towarzystwo, ale to jest wykonalne :) sama zadomowiłam sie na kilku innych, też już zgranych grupach.
Ewaem tez się u nas niedawno, acz owocnie odnalazła. Pomimo pojawiających się opinii, że atmosfera tu okropna i wszystkich wyśmiewamy, wyganiamy itp....

Niejednokrotnie zapraszałyśmy tu do udzielania sie ukryte czytelniczki. Tak naprawdę i szczerze.
Niestety z zaproszenia korzystały raczej osoby, które nie chciały z nami wymieniać myśli, a raczej coś nam niemiłego napisać. Przykre to było.

Trzeba podziękować pani o nicku Chińczyk, że nas wygoniła ostatecznie na prywatny wątek.

Mnie też bardzo szkoda, jestem bardzo przywiązana do tego miejsca, mam wrażenie, że coś utraciłam, no ale cóż....

Może zbuduje się tu nowa grupa z ukrytych czytelników, jak zabraknie nas, które jak widzę odstraszają nowe osoby :)))
Ten wątek odradzał się już wcześniej, po dwukrotnym odejściu praktycznie wszystkich wcześniejszych uczestników.


Haha, a to się ubawiłam.
Dorosłe kobiety i chyba same podejmujecie decyzje. Chciałyście założyć prywatny wątek i założyłyście. Po co pisanie, że ktoś was wygonił i zwalanie winy na kogoś innego. Dzieciniada..
Może zaproscie mamamama77 do swojego grona skoro takie otwarte jesteście?
Odnośnik do komentarza

Jeszcze ja jeszcze ja :) juz się zarejestrowałam :) Wiem dawno się nie odzywałam ale u nas ostatnio ciężko, Ola daje nam popalić a Kuba mało śpi więc nie ma kiedy usiąść i napisać tylko czasami coś przeczytam. Później napisze co z Olą to może coś poradzicie ale teraz mały się obudził więc koniec laby ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Annamaria31

Ja też jestem wierną podczytywaczką tego miejsca i podobnie jak MamaMama77 nie chciałam się wcinać w zgraną już grupe, też zabrakło mi odwagi.
Może są inne mamy które chciałyby zapełnić tą pustkę? Możemy stworzyć to miejsce od nowa skoro się już wypaliło. Zapraszam. Może mamy które odeszły na FB bądź opuściły to miejsce z innych powodów.?
Ja jestem mamą Anieli z 14.12.2015 i Witka z 25.01.2018:-)

Ps. Tu co wakacje, to rewolucja hihi

Odnośnik do komentarza
Gość Annamaria31

MamaMama77 może napiszesz coś o sobie?
Ja ze swojej strony mogę dodać, że najlepiej wspominam grupe dziewczyn która odeszła na fb jako druga. Inferno, mmk, sh, malwina, aga, grudniowamama, kalinka, hunny bunny i inne mamy, jesli czytacie, odezwijcie się.
Jagoda, kaisus, mokka...Wy też wbijajcie.
Sorki, jeśli któryś nick przekreciłam, ale pisze z pamięci.

Odnośnik do komentarza

~Annamaria31
MamaMama77 może napiszesz coś o sobie?
Ja ze swojej strony mogę dodać, że najlepiej wspominam grupe dziewczyn która odeszła na fb jako druga. Inferno, mmk, sh, malwina, aga, grudniowamama, kalinka, hunny bunny i inne mamy, jesli czytacie, odezwijcie się.
Jagoda, kaisus, mokka...Wy też wbijajcie.
Sorki, jeśli któryś nick przekreciłam, ale pisze z pamięci.

Też tęsknię czasami za dawnymi koleżankami, gdyby przeszły na forum prywatne a nie fb, to pewnie wtedy "zabrałabym" się z nimi, jednak fb to nie moja bajka, tam przejść nie mogłam. Kiedyś sobie obiecałam brak konta na fb :-))
Kilka razy na priv i email pisałyśmy z kilkoma mamami z tej grupy, dziewczyny nie chciały wracać na publiczne forum. Szkoda. No ale każdy sam podejmuje decyzje.

Ale może ktoś inny dołączy? Powodzenia dla nowej grupy!

Ja nie zdecydowałam jeszcze, czy stąd znikam, czy nie. Mam wielki sentyment do tego miejsca, no ale skoro inne dziewczyny zdecydowały się odejść, to tu z nimi nie popiszę, takie życie.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Annamaria31

Peonia, zawsze uważałam Cię za fundament tego miejsca. Jakby nie patrzeć, ciągnęłaś tą grupe.
Jeśli masz kontakt ze starymi dziewczynami-napisz do nich i zaproś je tu. Co Ci szkodzi? :-) możliwe, że nikt poza mną i MamaMama nie czyta już forum i miejsce pewnie niebawem zniknie. A szkoda skoro już trwa tyle lat.

Odnośnik do komentarza

~Annamaria31
Peonia, zawsze uważałam Cię za fundament tego miejsca. Jakby nie patrzeć, ciągnęłaś tą grupe.
Jeśli masz kontakt ze starymi dziewczynami-napisz do nich i zaproś je tu. Co Ci szkodzi? :-) możliwe, że nikt poza mną i MamaMama nie czyta już forum i miejsce pewnie niebawem zniknie. A szkoda skoro już trwa tyle lat.

Dziękuję.
Pewnie, że szkoda.
Nic mi nie szkodzi, ale to tak nie działa, każda grupa sama się tu organizowała, bo to polega na chęci pisania akurat tu. Sciąganie kogokolwiek to nie metoda.

Jak się zorganizujecie, to może będę do Was wpadać jako weteran...

Jesteście we trzy, może jeszcze ktoś się ukrywa to zachęćcie te osoby konwersacją. Brak ruchu tu nikogo nie ściągnie. Powodzenia, pozdrawiam serdecznie!

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Annamaria31

Narazie jestem sama. Myślałam, że MamaMama77 się odezwie ale widzę brak zainteresowania. Najwyraźniej brak innych zwolenników tego miejsca albo faktycznie nikt poza nami dwiema nie czytał.
Trudno. Tak musi zostać.

Odnośnik do komentarza

Hej,bardzo szkoda żeby forum znikło, jestem mamą Kariny z listopada 2015:)dziewczyny bardzo szkoda ze przechodzicie na forum prywatne bo niestety to już zamyka grono na nowe mamuśki; nasze pociechy są teraz w takim etapie ze zabierają nam dużo czasu i to pewnie też wpływa na aktywność na forum..ale też i są samodzielnie bardziej(czasami);p Mt teraz jesteśmy na etapie głównej koncentracji na odpieluchowaniu bo jak nie teraz latem to nigdy(haaa)i niunia głównie biega na golaska i wtedy robi na nocnik sama kiedy potrzebuje i problem jest jak jest ubrana:/wtedy zawsze siku w gacie.Dziewczyny jeśli ktoś tu jeszcze jest to potrzymujmy to forum

Odnośnik do komentarza
Gość Annamaria31

U mnie z czasem też ciężko bo wiadomo, że praca, później zakupy, dziecko itd. Postaram się coś skrobnąć przed pracą, tak jak teraz właśnie.
Moja Aniela już odpieluchowana ale zaczęliśmy od razu jak zrobiło się ciepło, czyli w maju. Poszło całkiem szybko i pielucha tylko na noc, choć jeszcze nie zdążyła się jej zasikać.
A wybiera się Twoja córcia do przedszkola?
Ja też nie rozumiem decyzji dziewczyn. Przykre wpisy zdążają się wszędzie, tak jest na każdych forach, nie tylko na parentingu. Są i zwolennicy i przeciwnicy tego co się piszę. Jak w życiu. I mi się wydaje, że większą satysfakcję daje pisanie w miejscu publicznym gdzie wiadomo, że wiedzę z tego czerpią inni. I mimo, że nie dochodzą nowe pisząc zbyt czesto to przecież jakieś zawsze są. Ostatnio Ewam i Małalidia. Zdążają się też wpisy anonimowe-jadnorazowe które również wnoszą coś do dyskusji. No ale przecież to Wasza decyzja i nikt was nie zmusi. Pamiętam tylko jak się zapierałyscie, że się stąd nigdzie nie wybieracie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...