Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Dopadł mnie kolejny raz tzw suchy zębodół, czekam u dentysty na ratunek, to skrobnę...

żoo
Boję się tego zabiegu, ale tak mi to doskwiera, że postanowiłam zawalczyć. Jakoś dam radę.

Co do tapet to ja je bardzo lubię i wszędzie mam choć trochę. U syna na 1/3 ściany mam fototapetę, resztę pomalowałam, a wcześniej miał całość jak córka. Tapety u niej na jednej ścianie są we wróżki i te muszę zlikwidować:-)) ale zostawię jej fragment przy ścianie, ma na fiolecie kwiatki i motyle, taka mięsista i idealnie dopasowana do mebli. Resztę usunę i pomaluję farbą, tylko kiedy...
Czeka mnie też remont salonu.... I kuchnię bym zmieniła, ale jest bez zarzutu, więc nowa lodówka musi mi wystarczyć...

Bamcia
W kwestii innych oddziałów to czuję się młodo. Ale porodówka to już tylko geriatria, czuję się tam babciowato.... Przy najmłodszym wciąż na IP patrzyli to na mnie, to na pesel.... I te młode dziewczyny wokół, toż od razy czułam oddech czasu na sobie... :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Żoo
Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką która ma czterolatka z koślawością kolan, i ona dwa lata temu poszła z nim do ortopedy, znanego, w mieście woj, i on zapisał młodemu usztywniane wysokie kapcie za 500 zł i zabronił rowera, trampoliny itp. Czyli odwrotnie niż Zawitowski. Teraz to już zgłupiałam. No i komu wierzyć? Niby jemu te buty pomagają.

Odnośnik do komentarza

Renia
U nas szpotawość i widać, że się prostuje.

Zresztą co innego porady a co innego wizyta. My chodzimy regularnie do ortopedy i stosujemy się do zaleceń. A właściwie ich braku. Ale nasz ortopeda też mówił, że ze szpotawości się wyrasta a koślawość jest gorsza.

To trochę jak z logopedą. Są ogólne wytyczne ale pewnie są od nich wyjątki.

Ale już z wielu miejsc słyszałam, że dzieci nie powinny siadać po turecku a pozycja w nie taka straszna.
U nas Tunio z pozycji w wyrósł. Już tak nie siada. A bratanica męża do tej pory tak siedzi pomimo tego, że jej nie pozwalają i poprawiają.

Bamcia, Peonia
Biorąc pod uwagę fakt, że wiek "młodych mam" się przesuwa powinni zrobić oddział geriatrii położniczej ;)

Odnośnik do komentarza

Skakanka, strasznie mi przykro. Trzymaj się ciepło i ślemy dużo uścisków. Tak jak dziewczyny pisały, trzymam kciuki, żebyś niedługo oznajmiła nam dobrą nowinę :)

U nas ostatnio szpitalnie. Rysiek ma zapalenie oskrzeli z podejrzeniem zapalenia płuc i leży na oddziale. Leon chyba od niego podłapał, bo dzisiaj pediatra usłyszała szmery na oskrzelach i walczymy w domu inhalacjami. A ja biegam tylko między szpitalem a domem. Dobrze, że chociaż mam blisko ;)

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Hej
Dziewczyny Któraś podawała przepis na sernik z białą czekoladą mogę prosić ??

Gdzieś mam w kompie link do tego przepisu, podeślę Ci jak dotrę do domu.

Zakropkowana
Trzymajcie się! Ależ się Wam pochorowało towarzystwo. Dużo zdrowia.

Ja mam w pracy orkę. Dwie pracownice mają wolne, jedna wrocila z wychowawczego, wiec niestety na razie zielona, jedna w szpitalu, a ja muszę zastępować dyrektora. Byle do czwartku, od piątku urlop...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Rysiek z tatusiem. Musiał zrobić sobie wolne, a że są sami w pokoju i się wysypia, to mówi, że czuje się jak na urlopie ;)
A że nie ufamy posiłkom szpitalnym (w zeszłym roku mieliśmy wstrząs po obiedzie szpitalnym), to co chwila coś im donoszę do jedzenia i się w drzwiach oddziału mijamy i wymieniamy. Teraz akurat mój młodszy brat przyjechał do pomocy (chwała studentom! ;)) to on spaceruje z Leonem, ja jestem u Ryśka, a luby ma chwilę na ogarnięcie się w domu :)

Okazało się, że chyba jednak zapalenie płuc, bo dzisiaj było pogorszenie i podjęliśmy decyzję, że bez RTG podajemy antybiotyk i od razu poprawa. Także, liczę, że najpóźniej w ponie działek go wypiszą. U Leona też lepiej także chyba zmierzamy ku dobremu.

Skakanka - jak u Ciebie nastroje? Trzymasz się? Przytulamy wirtualnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...