Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

U nas Tikkurilla, Magnat i Beckers, ale mazow brak to trwałości na ścieranie za bardzo nie mam jak sprawdzić. Wszystkie po kilku latach wyglądają ok.

Mecz żenada. Troszeczkę lepiej się ruszało niż poprzednio, ale jak widać są daleko w tyle za innymi jako drużyna. :-((

Oligatorka
Wskocz rano do Bonifratrów, pójdziemy na leczniczą wódkę to może smutki rozwieje? Coś złego się dzieje, czy po prostu zmęczenie prozą życia?
Mnie w zdrowiu psychicznym trzyma wizja urlopu za dwa tygodnie, a co potem? :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Moja teściowa też używała tikurelli ( farby hehe) ale mówiła, że Beckers lepszy - my malowaliśmy nią na biało i jednak wszystko widać i często myje
Jak coś mogę podjechać do Ciebie popołudniu tak 16 ??

Wszystko mi się wali jestem sfrustrowana najchętniej uciekłabym na tydzień
Od lipca idę na bezrobocie bo facet nie da mi umowy ewentualnie jeszcze jeden mc lipiec - no i w domu jestem zła na męża siedzi i całymi dniami ogląda mecze no nazbierało się miałam iść z koleżanką do kina Milena akurat dostała gorączki i chciałam zmienić termin to oczywiście pierwsze co to jest bez kasy po drugie weekend ma zajęty bo goście do niej przyjeżdzają, a po trzecie dziś idzie do kina z koleżanką więc ze mną to zawsze jest tekst, że nie ma kasy i liczy, żeby jej postawić no już wyszło mi bokiem takie zachowanie

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Tak, dziś wracam. O 16 to mam nadzieję być już w pociągu:-))
Urlop mam tylko na dziś. Niestety nie mam się tu u kogo zatrzymać, to taka partyzantka, w tę i z powrotem :-))

Jak się wszystko dobrze potoczy to kiedyś tu wpadnę na dłużej, to z chęcią się z Tobą zobaczę :-)

No to Ci otoczenie nerwy szarga, też bym się pewnie wkurzała. Ale w sumie nie warto, jak się temu przyjrzeć. Mundial minie, a koleżanka może się ogarnie. Ja bym poszła sobie sama do kina, jak by ktoś mnie tak zbywał.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Na jakie kolory malujesz?

Peonia
Udanej wizyty.

Oligatorka
Mężowi powymyślaj jakieś pilne zajęcia.
Bo przecież Tobie kino się należy. Idź sama, zobaczysz jaka będzie reakcja koleżanki. Myślę że się zdziwi ;)
Szkoda, że tak wyszło z pracą. Niby jest rynek pracownika, brak rąk do pracy a jak przychodzi co do czego to jest jak widać. Nic dziwnego, że muszą ukraińcy pracować. Polacy już nie chcą pracować na śmieciowych umowach.

Ps. Poszłabym na leczniczą wódkę.
Prąd włączyli ale mąż oglądał tylko do drugiej bramki. Potem już go pogoniłam.

Tuniowi wychodzą wszystkie piątki naraz. Taki bidulek jest.
Oczywiście też bardziej buntowniczy.
Najgorzej że nie mogę mu popuścić bo potem się to zemści. A krzyczy bo go boli. Eh, dylematy.
A dopiero co miał zapalenie gardła albo wszystko naraz.

Odnośnik do komentarza

żoo
Powinnyśmy wziąć Oligatorkę do kina a potem na wódkę a chłopów do garów i dzieci pogonić...
Do mojego upojnego maratonu trzeba jeszcze dodać ból szczęki po usuniętej w piątek szóstce...
Sypię się, nie ma co.

Pan doktor bardzo konkretny, widać że pasjonat. Dlatego to robi, bo biorąc pod uwagę za co zwraca NFZ to zabieg nieopłacalny.
Bardzo wnikliwe badanie, nie tak nonszalanckie jak doktora u mnie na płatnej wizycie. .. Niestety znalazł mi jeszcze jedną przepuklinę, poza pępkową kolejna w kresie. W listopadzie wyznaczą termin zabiegu w przyszłym roku.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
U mnie też non stop mecze. Staram się być wyrozumiała, bo to raz na 4 lata, ale nie wiem jak można oglądać mecz, powtórkę, powtórkę powtórki, i 125 analiz każdego podania. No i oczywiście non stop gejparty w domu, bo zawsze się znajdą jacyś kumple chętni do wspólnego darcia ryja. Niech to się już skończy....
A z kinem dziewczyny mają rację, idź sama i baw się świetnie, a potem wstąp na jakiegoś drinka z palemką:-) Należy Ci się trochę oddechu...

Żoo
No właśnie, na jaki kolor.... nie mogę się zdecydować:-) myślałam o zestawie jaśniutki szary i mięta, ale chyba muszę zobaczyć jakieś wzorniki w sklepie.

Peonia
Daj znać, co tam w Krakowie uradzili:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka jeszcze co 4 lata euro, czyli ’cos’ wypada co dwa lata. Tak czy siak szacun że dajesz radę. Mojemu "zapaleńcowi" wystarczy mecz pisano/czytany.
Choć ogólnie rozwalił mnie pytaniem
- a czemu ludzie flagi wywiesili, święto jakiś mamy?
- mundial się zaczął.
- A, no tak.

Chory był wtedy.

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Operacyjny rozstęp kresy białej plus przepuklina kresy i pępkowa. Wyżej napisałam ;-))

żoo
Co zabawne doktor krakowski na moje zdanie że u nas nie ma komu takich zabiegów robić rzucił nazwisko tego nonszalanckiego. Ale on właśnie takie olewactwo za kasę, czuje brak konkurencji i chyba pasja nie halo. Nie chciałam komentować kolegi po fachu i tylko skwitowałam, że mnie na komercję nie stać...

My tapety pożegnaliśmy w zamian za farby. Łatwiej zmienić kolor ścian niż tapetę. A czeka mnie to w pokoju córki... Co mnie tam na całość ścian w tapetach podkusiło to nie wiem...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
No tyle czasu zajęło mi pisanie swojego posta, że Ty w tym czasie 2 stworzyłaś:-)
Dobrze że trafiłaś na fachowca, szkoda tylko że terminy takie odległe.

Żoo
Myślałam nawet o tapecie w grochy na jednej ścianie, ale ostatecznie wymyśliłam że najpierw pomaluje, a jak się nam nie spodoba, to będzie tapeta.
U nas różu na ubraniach i zabawkach tyle, że na ścianach już nie trzeba :-)

Kalae
Mój to fascynat, kiedyś trochę grał, a teraz mu oglądanie zostało to przeżywa. Ale na ważniejsze mecze, takie jak wczoraj wyganiam go z domu, w końcu po coś są te całe strefy kibica, przynajmniej nie muszę słuchać tych wszystkich komentarzy.
A dżemy które ma zanieść do piwnicy, od 2 tygodni, leżą na stole....

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Nudzę się w pociągu to pozostaje mi tylko czytać, pisać... :-))

To nie są odlegle terminy, biorąc pod uwagę, że to NFZ :-)) za niewielkie 13 tysi miałabym za miesiąc u mnie, ale jakoś takich drobnych w kieszeni brak :-))a poza tym tamten doktor mnie jakoś do siebie nie przekonał, a to jednak bardzo poważny zabieg.
Czas szybko leci...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka dzięki podniosłaś mnie na duchu ;-))) mój nigdy nie był zapalonym ani graczem ani oglädaniem to ja zawsze lubiłam oglądać mecze, ale w pracy u mēża zapaleńcy pozakładali siè o wynik to ogläda ;-))
U mnie też róż ubraniowy - nawet fotele jednoosobowe dla dziewczyn różowy tylko ciemny odcień ;-)
A koleżanka dobija się do mnie nawet mnie zaprosiła do siebie jak ma syna na tydzień ( rozwódka zmienia się opieką tydzień na tydzień ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

żoo
tapety piękne, aczkolwiek ja nie znoszę tapet, co do córeczki, to nic straconego . Działaj z mężusiem do skutku:)
Miałam kiedyś sąsiadkę, która przy 5 ciąży stwierdziła, że jak nie będzie to dziewczynka , to więcej dzieci nie będzie miała. Udało się, na świat przyszła Danusia, a po niej jeszcze dwoch chłopców:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...