Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny! Dzięki za pomysły! Są super, teraz tylko wybierać. Ta tęcza Grimms jest świetna, ale cena.. Violeta na pewno by przypadła do gustu, bo jak Mała usłyszy muzykę to tańczy :)

My też po krótkim wyjeździe. Co prawda nie tak szalonym jak Peonii bo z dziećmi ale też udanym. Śniegu zbytnio nie uswiadczyliśmy, raczej wiosnę, ale wiosna w górach też piękna.
I muszę mojego męża pochwalić, że zrobił mi cudną niespodziankę i zarezerwował mi zabiegi w spa. Tego mi było trzeba. Parę godzin i człowiek jak nodwonarodzony.

A dzisiaj już powrót do rzeczywistości. Jaś płakał jak szedł do sali w żłobku. Nie dziwię się, bo miał długą przerwę. I teraz siedzę i myślę jak tam sobie radzi. Ogólnie widzę, że jak jest dłużej w domu to robi się "dziki". Staje się bardziej nieśmiały,

Odnośnik do komentarza

Mm3 - teraz zobaczyłam cenę tęczy Grimms...rzeczywiście zaporowa...

Żoo - no właśnie nie wiem, czemu tak z tymi zapaleniami mam. Poprzednio tylko przy nawale zaraz po porodzie się zdarzyło. A teraz już 3 raz :(. Ogólnie to karmienie piersią nie wychodzi mi tak jak chciałam. Cały czas karmię przez nakładki, bo Leon mocno ssie, do tego te włókniaki na piersiach i pod pachami, no i te nieszczęsne zapalenia...

Odnośnik do komentarza

Zakropkowana
Koparka mieszka od nas od 3 tygodni, smoczkowa wróżka przyniosła ;)
I jestem dumna z syna bo jak widzi smoczek Sipka to mu podaje :) tyle że Sipek ma je w nosie....eh... woli co innego ;)
http://allegro.pl/lena-jezdzik-koparka-ruchoma-lyzka-mega-mocna-50kg-i5573625029.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_DCK_plaean_dziecko&ev_adgr=Dziecko&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMIpMralrTu2QIVzmwbCh1nXwQ4EAQYASABEgIr1PD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CPKV_pi07tkCFY6IdwodMIELAQ

Zakropkowana
A czytałaś o grzybicy piersi? To co dziewczyny na październiku pisały?
Ktoś mądry oglądał te włókniaki?

Odnośnik do komentarza

Heh, mi też się rzuciły w oczy te buty. Będą super przy odpieluchowaniu, umyje się je i po sprawie ;).

No właśnie muszę poczytać o tej grzybicy piersi. Pierwsze zapalenie miałam przy nawale, zaraz po porodzie, więc to akurat norma, drugie zapalenie miesiąc temu w lewej piersi i teraz w prawej. Włókniaki macał ginekolog na wizycie i powiedział to, co położna, że jak skończę kp, to możemy pomyśleć o diagnostyce. W sumie do wizyty większość guzków się wchłoniło. Ostatnio to częściej wyskakują pod pachami.

Jak zobaczyłam tę koparkę to zaczęłam żałować, że mam już prezent na Wielkanoc. W sumie kupiłam w sieci 'zestaw małego ogrodnika' - podobny jak ten w Kauflandzie, tylko 2 razy droższy... eh... czasami prezenty lepiej kupować na ostatnią chwilę ;)

Odnośnik do komentarza

My w drodze powrotnej. Młody nie marudził, jednak jestem ciekawa jak zareaguje na nas pi powrocie. W zeszłym roku zdawał się sytuację zlewać zupełnie:-))

Mm3
Każdy urlop dobrze robi:-)) fajnie, że mąż o Tobie pomyślał.

Zakropkowana
Oj panowie poczuli moje błyskawice... Ucichli na jakiś czas po czym zgodnie stwierdzili, że był czad... Chyba wolą na szczęście kobiety z temperamentem :-))
Mąż przed kolegami udawał bohatera, ale trafiło, bo wieczór poświęcił na udobruchanie gradowej chmury...

A co do umiejętności, to zaczęłam się uczyć jeździć po 30-stce. po paru latach zaczęłam nadążać za dzikami... Czarnych tras tak czy owak nie polubię, wystarczająmi czerwone czy niebieskie, bo za adrenaliną nie tęsknię... Jeszcze wszystko przed Tobą :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaDwojki

Moj nadal drze sie bez mamy. Teraz ma temp 37.4. Chyba jutro bedzie w domu.
Zaczal kazac po-polsku :niema mamy, niema jogurta, niema pociaga.
Jak mlodszy dzis sie rozplakal, to powiedzial ze braciszek placze jak ja w przedszkolu...

Odnośnik do komentarza
Gość MamaDwojki

Maz z nami, tyle ze dalej "obok". Dziwnt facet. Dzis podal starszemy 5 ml paracetamolu zamiast 8, bo "strzykawka jest na 5ml". Goraczka mu nie spadla, a rosla I on dopiero po godzinie powiedzial ze j ie dodal leku.

Odnośnik do komentarza

Zakropkowana
Niby przy czym przydadzą się te buty ;))))) odpieluchowania to ja nie widzę.
Chyba Sipek się prędzej odpieluchuje bo mu jedno siku przeszkadza

MamoDwojki
Ale musi Ci być ciężko. Trzymaj się.
Kiepski moment na wprowadzanie do przedszkola bo starszak zbiera wszystkie wasze emocje. Ale trudno, kiedyś będzie dobrze. Trzymam kciuki aby ta sytuacja trwała jak najkrócej.

A z tymi facetami to jak zawsze ciężki temat. Mój ostatnio przy odkurzaniu nie podniósł z podłogi magnesu ze znikopisu tylko go objechał dookoła odkurzaczem. Patrzyłam i nie wierzyłam :)

Odnośnik do komentarza

żoo
Plan był od soboty do piątku, ale w czwartek zaczął tak sypać śnieg, że nie było sensu wychodzić na stok, bo byłaby orka a nie przyjemność. Miało tak być do niedzieli, wiec przy śniadaniu kolektyw zdecydował, że wracamy. Dziki się najeździły, szaleńcy napili, mamuśki już tęskniły za dziećmi... No...
Mina młodego, jak mnie rano zobaczył - bezcenna. Nie obraził się, poszedł ochoczo do żłobka, po powrocie był moim prywatnym wisielcem. Mimo, że nie marudził jak mnie nie było to jednak po swojemu tęsknił. Łagodziła to na pewno obecność rodzeństwa, był u siebie w domu z ukochaną ciocią, która bardzo często u nas bywa, ze dwa razy nawet u niej nocował.

Zakropkowana
Crocsy są świetnym rozwiązaniem na lato, nie tylko przy odpieluchowaniu. Warto inwestować w oryginał, mniej się brudzą i przetrwają lato w całości. Czasami bywają w Lidlu w fajnych cenach.

MamoDwójki
Trudno zrozumieć o co chodzi Twojemu mężowi...
A starszak bystry maluch, mam wrażenie że on po części doskonale wie jaki efekt ma płacz. Dzieci są często zaskakującymi negocjatorami :-))
Zdrówka dla synka :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaDwojki

Oj mam mamoze w domu. Nie moge zniknac z pola widzenia, bo wlacza sie "niema mamy". Oczywiscie chodzi o starszego. Zakatarzony na maksa, ale raczej wirus, wiec nie idziemy do lekarza.

Wczoraj mi uzuneli jeszcze jedbnego zeba, trzeba stawic implanta, ktos mial do czynienia z tym?

Odnośnik do komentarza

MamoDwojki
Jestem w trakcie implantacji. Górna szczęka więc dlugi czas, we wrześniu wkręcono mi implanty, trwa stabilizacja w kości, w kwietniu -maju wreszcie będą ząbki:-)) po usunięciu zęba musiałam odczekać 3 mce do wkręcania implantu.

Młody dziś po przebudzeniu około 7 rano wylądował u nas. Wtulił się i spał, ja wstałam o 9 a on nic... Miał iść do babci, wiec o 10 go obudziłam.
Wyspałam się jak na urlopie bez dzieci;-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry :-)
Peonia
Jaki szalony wyjazd:-) Super że wykroiliscie trochę czasu tylko dla siebie :-)

Zakropkowana
Julka też zawsze "podgladala" rówieśników w teolecie :-))

U nas od weekendu katar, ale narazie nic więcej. Cieszę się, bo pomimo zapchanego nosa noce są coraz lepsze. Średnio co druga noc bez pobudki, a i nocne imprezki gdy się zdarzają to łatwiej poskromic.
Czyżby mi dziecko wydoroślało?:-)

Dziewczyny dorazdzie coś w kontekście majtek które w razie wpadki trochę wchloną?W prawdzie puki co wpadki nam się nie zdarzają, ale w weekend idziemy na kinderparty do jakiegoś małpiego gaju, i boję się że Julia z wrażenia nie zawoła na czas. Zresztą nawet jak na dłużej idziemy ma spacer, to mam stracha :-)-Chciałam kupić majtki treningowe w Tesco, to one takie wielkie, szerokie,z ogromnymi naszywanymi wzorami ma pupie, że nie wiem jak do ubrać pod spodnie.Żoo- coś mi się kojarzy że Ty kupowałaś treningowki, dobrze pamiętam?:-)

Wogóle bywacie z dziećmi w takich centrach zabaw? Julka nigdy nie była, bo jakoś nie przepadam za tego typu miejscami. Ciekawa jestem jak zareaguje :-))Zresztą basen z kulkami ma w żłobku( u maluchów- ostatnio regularnie chodzi tam za karę), a trampoliny robi sobie z kanapy, to może jest szansa że się odnajdzie :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

https://www.mlekolandia.pl/mila-majteczki-treningowe-piesek-269-k-3256-3313-p?gclid=EAIaIQobChMI98ayk5r62QIVksqyCh2vjggBEAQYASABEgIvLfD_BwE
Te są bawełniane z cienkim wkładem z mikrofibry. Też mają naszywkę na pupie ale w sumie nie przeszkadza.

http://bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe.html
A to są pieluchy wielorazowe. Są nieprzemakalne z wyściółką albo z mikropolaru albo minky. Do tego w zestawie jest wkład chłonny. Wysyłają błyskawicznie więc może zdążysz do weekendu.

Tak na szybko...
Celowałabym w bobolidera bo nadaje się też na basen. I fajne wzory. A cena ludzka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...