Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

No u nas odruch moro powoduje, że się budzi często z płaczem, a przy żywiołowym bracie to bywa niestety często. Będę coś kombinować :). Dzięki dziewczyny za informacje :).

Bambcia - to kontakt z rodzicami dzieci nadal masz? Skoro się upierają, że dzieciom nic nie jest?

Żoo - oby nie zeszło niżej. Mam nadzieję, że jak w szpitalu, to trzymają rękę na pulsie. Zwiększyli Wam dawkę sterydów chociaż wziewnie?

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko wciąż ćwicz moją cierpliwość... Ostatnio mam wciąż tak niskie ciśnienie że energię trudno wykrzesać, a tu trzeba za nim latać...
W domu ma cholery kulinarne, a w żłobku podobno wszystko je. No.. W sumie po dwóch tygodniach jak chodzi od przerwy, naprawdę widać jak się tłuszczykiem obłożył, pultasy większe. Kupy ogromne... Więc wyraźne dowody, że je dużo. :-))

Zakropkowana
Moją córkę wybudzały własne rączki, dopiero otulenie ich w pozycji embrionalnej ją uspokajało. Nóżki mogły być wolne :-))

żoo
Kiedy do domu Was wypuszczą?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Tosia wybudzała się szybko, właśnie przez odruch moro otulania nie lubiła, śpiworków też, ale całkiem przypadkiem odkryłam, że lubi spać na brzuchu, to eliminuje odruch moro, miała gdzieś miesiąc jak tak zaczęła zasypiać. W dzień spała ciągiem nawet 3 godziny na brzuchu. Na noc układałam ją na brzuchu, a jak szłam spać to na boczek, dość szybko zaczęła przesypiać noce.

Odnośnik do komentarza

Dziś byłam w Biedronce sama, więc skoro nikt mnie nie gonil to przekopałam cały kosz z książkami i znalazłam to "uwaga to niebezpieczne". Kupiłam, ale mam wrażenie że to może być kopalnia trudnych pomysłów. Na razie czytamy "kolory" , "ciało" itp a ta niech poczeka. U nas dużym zainteresowaniem cieszy się książeczka z dźwiękiem dzikich zwierząt. Bardzo dziecku przypadła do gustu :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jak obejrzałam tę książeczkę to też tak pomyślałam. Wyobraziłam sobie jak Jasiek pakuje Majkę do pralki. Zwłaszcza, że obydwoje uwielbiają ten sprzęt. Jaś pomaga wypakowywać a Majkę hipnotyzuje kręcenie się prania.
U nas babcia zaszalała i kolekcja wzbogaciła się o sporo tytułów. Teraz ulubiona to strażacy.
Dzisiaj Jasia pochłonęła ciastolina na cały dzień. Już dawno nic go tak nie zainteresowało. Oczywiście Miśka też musiała trochę skubnąć.

Odnośnik do komentarza

Heh, mm3 ja też jak zobaczyłam ten obrazek z pralką to od razu sobie wyobraziłam jak Rysiek pakuje Leona do bębna ;).

U nas na brzuchu to na razie jest płacz, więc kładę go na chwilę przed karmieniami. Zobaczymy z tym otulaniem. Mam gdzieś kawałek 75x100cm tetry bambusowej to coś uszyję. Tylko na razie energii i sił brak.

Jutro musze się z rana wcisnąć z Leonem do dzieci zdrowych, bo martwi mnie, że nadal nie przeszła mu żółtaczka fizjologiczna, a tu już 6tyg za nami.

Żoo- jak u Was?

Odnośnik do komentarza

Drogie Grudnióweczki 2015!

Na imię mam Dagmara / Marcoweczka2016 :)
Jestem mamą niespełna dwuletniego Conrada. Będąc mamą dużego, choć jeszcze tak młodego, miłośnika książek, stałam się również mamą blogerką. Jestem autorką bloga Libraszki www.libraszki.pl , w którym aktualnie piszę o książeczkach dla najmłodszych, zachęcając do wspólnego czytania. Serdecznie zapraszam Was na naszą stronę! Wierzę, że znajdziecie tam inspirację, że łatwiej będzie Wam odnaleźć wartościową książeczkę w morzu książek jakie są dostępne w księgarniach.
Jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, aktualnych konkursach, a także podejrzeć co nowego w Libraszkach, proszę polubcie i obserwujcie nas na Facebooku: www.facebook.com/libraszki

Do zobaczenia!
Dagmara i Conrad (Libraszki)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mmvoelmoe3.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaDwojki

Wypierdzielilam meza z domu. Nie bede pisac powodow.
Dwie nocy go nie bylo, dzis przyszedl zabral starszaka na basen. Zobaczymy co z tego bedzie. Chyba koniec naszemu malzenstwu.

Zoo, tesknimy juz za toba. Trzymajcie sie tam

Odnośnik do komentarza

MamoDwójki
Silna babka z Ciebie. Z takimi maluszkami mało która kobieta zawalczyłaby o siebie. Trzymaj się! Czasami zimny prysznic sprawia pozytywny zwrot akcji. Trzymam kciuki, żeby tak było. Może przemyśli. Faceci najczęściej nie znoszą mysli, że inny facet może np przejąć ich miejsce i wychowywać ich dzieci. Może powinien to sobie uświadomić w samotności....

Skakanka, a gdzie Ty?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...