Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Skakanka
A może Julka się przegrzała. U nas raz była taka sytuacja. W nocy młody miał 38,5. Schłodziłam mu pokój i jego i po godzinie było ok.

Oby się nic nie kluło. Zwłaszcza, że długi weekend.

Mnie raz fryzjerka obcięła na czeskiego piłkarza. Zgadnijcie czy do niej wróciłam ;)

MamoWczesniaka
Górna granica normy to nadal norma. Usg zawsze trochę przełamuje a i teraz jest czas na maksymalną ilość wód płodowych.
Z tego co pamiętam to od tego momentu łożysko będzie się starzeć a ilość wód płodowych zmniejszać.

Odnośnik do komentarza

Skakanka
No to słabocale się na Was uwzięło

Mokka
A jak gardło?

Zielona
Pisałaś, że Gabryś mało mówi ale przecież on jest dwujęzyczny. To podobno normalne, że dwujęzyczne dzieci później mówią.

U nas niby sukces, pierwsze siku w nocnik ale widzę, że zupełny przypadek. Młody nic nie jarzy.

Za to dziś powiedział papuga, to pierwszy trzysylabowy wyraz :))))

Odnośnik do komentarza

żoo
Młody nie daje sobie oglądać gardła, tyle co udało mi się zajrzeć to nic nie widziałam. Niania mi napisała, że znowu ma 37,5. Sama już nie wiem co z tym zrobić. Iść jeszcze do lekarza czy nie. Jutro mamy wyjeżdżać i nie wiem co z tym wyjazdem.
A na dodatek mózg mi się gotuje w robocie. Zapowiadają u nas 35 stopni.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
w szpitalu był tylko jedną noc a oficjalnie trzy doby :-))
Warunki bardzo dobre i bardzo miły personel. Nikt nas nie ganiał, wyjaśniali wątpliwości. Pokój z łazienką, bardzo czysto. Wczasy prawie...

Teraz będzie trzy dni bo rodzaj badań wyklucza wykonanie ich ambulatoryjnie. Ewentualne leczenie hormonem w warunkach domoych pod kontrolą poradni.

żoo
Wiek kostny dobrze rokuje. Hormon podaje się do okolo 14 roku zycia lub do osiągnięcia 170 cm wzrostu u chłopca.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Ale hormon podają tylko wtedy gdy wyjdzie obniżony?
Pamiętam, że za naszych czasów jakoś tak do początku liceum podawali.

U nas dziś z temperaturą masakra. Teraz spadło do 29 stopni. Cały dzień było 34. Do tego ta wściekła wilgotność. Pranie mi schnie od 2 dni i pomimo temperatury nie może wyschnąć. Że o pomalowanych szafkach nie wspomnę.
Do tego jak jest taka wilgotność to nie mogę oddychać i tętno mam ok 100 na leżąco.

Żoo z robo już nie będzie więc pewnie też będę mniej pisać.

Odnośnik do komentarza

MamoWczesniaka
Ja poprzednio niby miałam wody w normie ale ten pomiar był coś nie bardzo bo w czasie porodu się okazało, że wód miałam bardzo dużo. To tłumaczyło wielką ruchliwość synala.
To samo z wielkością, był niedoszacowany o 300 g

Więc spokojnie, usg też trochę oszukuje i trzeba do niego spokojnie podchodzić.

Zobaczysz teraz wszystko bedzie dobrze i jeszcze się załapiesz na listopad ;)

Ja za tydzień będę podglądać :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!U nas nuda,pogoda w kratkę. Koleżanka też miała wody w górnej granicy,lekarz kazał jej zrezygnować z pracy (praca fizyczna).Poród o czasie,dziecko zdrowe,tak więc nie ma się co przejmować. Tak jak zoo pisała maszyny też mają jakąś granice błędu. Zoo,uprzedzano mnie,że mały będzie później gadał że względu na kontakt z więcej niż jednym językiem. Faktycznie podobno tak bywa.Jednak jak piszecie ile te wasze dzieciaki gadają i jakie słowa to wydaje mi się że jesteśmy jeszcze bardzo,bardzo daleko w tyle.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Wracajac do tesciowych to one zawsze sa mądrzejsze niż ustawa przewiduje i muszą mieć ostatnie zdanie. Takze no, teges... juz na Marcoerczkach zapowiedzialam, ze jak któraś sie wychyli i bedzie miala zakusy na teściowa jak nasze to im nakopie. Wam tez :D :-P

Zoo, Ty na zwolnienie idziesz? Musze to zapisać w pamiętniku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...