Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

MamoWcześniaka
nie przejmuj się, tak naprawdę luz tatusiów jest niezbędny. matki za bardzo się spinają, miałam to samo. wiem ile luz tatusiowy nerwów kosztuje, ale do tego, że to potrzebne doszłam dopiero przy drugim maluchu, spokojnie, pewnie też kiedys do tego podejdziesz bardziej spokojnie :))

Skakanka
miło, że za mna tęskniłas :))) wakacje bywają po prostu niezbędne....

a ten Smyk to dawno juz tu orzekłyśmy, że oszukuje.... ja ostatsnio tam zakupy tylko przypadkiem zrobiłam....

żoo
po wpisie czy po zdjęciu wnioskujesz, że to nie polska ziemia? :))) lemury były urocze, jeden młodemu chciał smoka zabrać :)
no tak, tym razem byłam daleko i bardzo sobie ten wybór chwale, bo całe dwa tygodnie mojego urlopu padało, pada i ma padać.... byłabym wsciekła kiblując w taka pogodę na urlopie....

bamcia
wszystkiego co najlepsze dla Dzidzia!!!!

zakropkowana
super, że Rysio zdrowy. na wakacjach u nas non stop wiało - taka uroda miejsca (fakt, że ciepły wiatr) -więc wciąż bałam się o uszy, bo raz juz chore były... także rozumiem doskonale.

mój mąż nie chciał sie zgodzić na Antoniego. ale jak sie urodził, to pierwszy krzyczał, że na imie ma Antek :)) poczekaj, powierć dziurę w brzuchu.... może będzie efekt :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
We Wrocławiu lemury mają bardzo ładny wybieg ale w sumie w Warszawie też mają teraz fajną wyspę.

Muszę zabrać młodego do zoo tylko jak ja się tam będę toczyć.

Jestem coraz bardziej zmęczona. To chyba efekt ucisku na przeponę. Nie dość, że nie mogę jeść bo już mi się nic nie mieści to i nie mogę oddychać.
Ja rozumiem, że to są trudności trzeciego trymestru ale żeby tak od razu od pierwszego dnia.....

Bamcia
Jak czytam o tych Twoich dzieciach to zawsze mam mieszane uczucia.
Ja nie wiem czy tacy rodzice się zmienią trwale i gdzie byli ci super ciepli dziadkowie gdy wnukowi działa się krzywda. Niby można się zmienić ale dysfunkcja gdzieś tam pozostaje.
Brawo dla Ciebie bo taka praca to wyzwanie. A do tego ponosisz konsekwencje decyzji sądu. Tyle pracy i emocji wkładasz w tą pracę a później może Ci się nie podobać wyrok.

Jejku, nie piszcie tak o nieodpowiedzialnych ojcach bo się czuję jak matka wariatka.
Moje dziecko ostatnio taplało się w błocie w kałuży a bratanek nie mógł.
Żeby nie było pestki wyjmuję ;)

Z tymi uszami to już się trochę psychoza robi ;))))
Pewnie większość dzieci ma ostre zapalenie uszu a nie wysiękowe ale przez niechęć lekarzy do robienia badań dodatkowych robi się taka spirala nakręcania się.

Peonia
A jak tk?

Odnośnik do komentarza

Mam dziś wizytę u lekarza i się zastanawiam czy iść na zwolnienie.
Jak rano jeżdżę do pracy to sobie myślę, że jeszcze chętnie trochę pojeżdzę ale jak wracam to jestem tak padnięta, że zawsze sobie mówię, że to ostatni raz.....
Ale w pracy klima i super wygodne krzesło.
Eh, dogodzić kobiecie w ciąży.

Ha, ha huragany to mam w domu, nigdzie nie muszę jeździć ;)

Odnośnik do komentarza

Żoo
Pisałyśmy w tym samym czasie. Byłam w afrykarium jak Jaś miał pół roku. I już wtedy mu się podobało. Mnie też. Duża różnorodność gatunków. I ciekawie wszystko skomponowane. Tylko tłumy chyba zawsze. Warto kupić bilety online- omija się przynajmniej jedną kolejkę do kasy. I nie dla kobiet w ciąży. W niektórych częściach tropikalnych duchota straszna.

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

mm3
mnie wyprawa do zoo bardzo korci. Tylko teraz to wiadomo wakacyjne tłumy i gorąco.
A na jesieni to już będę się toczyć.

Muszę sobie jakąś konferencję we Wrocławiu znaleźć i pojechać. Ale to już jak w komplecie będziemy. Pewnie wiosną

Odnośnik do komentarza

żoo
Z tk wynika że niedosłuch nie jest wynikiem otosklerozy więc pewniej nie zabieg a aparat. W poniedziałek idę do audiologa to się dowiem.

W zoo zazwyczaj oglądam zwierzaki zza ogrodzenia czy szyby. Tu można było wejść do ich zagrody i jak ktoś im się spodobał to jak na moim synu jeździły na ludzkich plecach i ramionach. Fajne doświadczenie :-)

mm3
na Krecie był to wietrzyk w porównaniu do doświadczeń z tej wyspy. Morze Śródziemne jednak łagodniejsze niż ocean. Starszaki szalały w obłędnych falach a młody ich się bał.

Tak piszecie o zmianach po 3 mcu życia a ja ich za bardzo nie widziałam. Fakt że u nas kolek nie było. Ale najmłodszy okres a'la noworodkowy przeciągnął sobie do prawie pól roku. Taki był namolny i nieodpępowiony...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Pozostałą część urlopu wykorzystuję na zakupy i lekarzy... Dziś jeden pan doktor mnie zaskoczył bo wyglądał jak chłopak a tu 43 lata i też niespełna 1,5 roczny maluch :-))

A w Smyku stacjonarnym zakupiłam wielką torbę ciuchów dla dzieci. Co dziwne :-) no ale ceny były bardzo oplacalne... W hm bylo jeszcze 20% off od przecen to też coś dokupiłam. W jednym sklepie chciałam zakupić sukienkę i jakież było moje zdziwienie bo pani mówi że jak Wędzikowska (czy Wendzikowska...) sie w takiej pokazała to małe rozmiary zeszły jak świeże bułki...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

To jednk wracam do pracy. Trzy dni jeszcze muszę wytrzymać ;)
Dzięki strrunka :)

Peonia
Martwiłam się Twoim tk bo koleżanki siostra miała niedosłuch i w tk wyszedł guz. Niby łagodny ale duży. Po operacji jest tragedia afazja, padaczka, duże upośledzenie psychoruchowe. Dziewczyna 33 lata.
Pewnie, że lepiej gdyby można było zrobić zabieg i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza

Lea
Zapomniałam wcześniej napisać, że u nas Ulica Czereśniowa też jest w cenie. Mamy wiosnę i lato, a teraz zamówiłam jesień i zimę na bonito.pl - jest promocja i można osobiście odebrać w wielu miastach.

Bamcia
Mnie też bardzo podoba się imię Filip, niestety mężowi nie..

Odnośnik do komentarza

kostka

Bamcia
My mamy taką. Myślę, że ona na wiele żyć. Najczęściej się nią bawił od ok roku do wiosny. Teraz też ją czasem wyciąga ale teraz w ogóle prawie nie bawi się zabawkami tylko biega ;)
Najbardziej lubi tą część z drutami.
Ale to jest chyba jedna z najlepszych zabawek.

U nas Filip nieśmiało na tapecie ;)
Całe szczęście kolega fajny ;)))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...