Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaWczesniaka

Dziewczyny, dziekuje wszystkim za wsparcie podczas trzydniowki. Nie wiedzialabym bez was o tej chorobie.
Jedna babcia do tej pory uwaza, ze chorowal, bo zjadl lody (czytaj pusty wafelek posmarowany lodami od mamy),a druga - ze to odra (jest zaszczepiony).

Zoo
Czuje sie bardzo dobrze. Strasznie boli mi kregoslup jak maz wraca pozdno I mi nie pomaga z synkiem. Poza tym mlodszy kopie w brzuchu I tylko raz cos mi tam twardnialo. Ze starszym bylo o wielie gorzej, milam kamienny brzuch prawie caly czas I myszlalam ze tak trzeba.

Odnośnik do komentarza

MamoWczesniaka
Widzisz, teraz będzie dużo lepiej :)
Może nawet będziesz musiała zmienić nick na MamaPrzenoszonego ;)))))
Mnie po zeszło tygodniowych akcjach też już brzuch nie twardnieje ale za to młodzian dorósł do żołądka więc teraz będę ograniczać jedzenie.

Oj z tymi dzieciakami to trzeba teraz uważać. Ja muszę pilnować sąsiedzkich sadzawek, niby małe ale głębokie na 0,5 m. Wolałabym aby się nie skąpał.
A pomysły co chwilę nowe.

Zakropkowana
Oj to akcje szpitalne macie przećwiczone. Ja ostatnio patrzyłam jak moją mamę przyjmowali do szpitala. 20 godzin na sorze potem kolejne 12 godzin na oddziale a potem po nocy ściągali lekarza do zabiegu na cito. Ręce opadają.
Ale widać z dziećmi trochę lepiej to wygląda.

Odnośnik do komentarza

zakropkowana
Gratulacje :) sami chłopcy nam się na forum objawiają
laryngolog powiedział, że to nie jest woskowina tylko wysiękowe zapalenie ucha i pediatra się nie poznała.
mamawcześniaka
A to się strachu najadłaś. Znajomi z którymi jedziemy na urlop wymyślili żeby wynająć dom z basenem w ogrodzie. Oczami wyobraźni już widziałam jak młody wpada do tego basenu. Za takie luksusy podziękowaliśmy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

zakropkowana
Dzięki dziewczyny :)

I wiecie, naprawdę mamy zagwozdkę z imieniem, bo już z Ryśkiem było ciężko :). Chociaż dzisiaj, tak jak napisała strunka, powiedziałam, że może Leon, bo to lew a mamy już jednego kota (w sensie rysia) w domu ;)

mi pierwsze co (jak bramcia napisala ze teraz macie wyzwanie z imieniem) skojarzylo sie ze Daniel, taka pierwsza mysl. Rys i Daniel :)

Moze najmlodszy sam wybierze :)

Bo ja bym poszla za ciosem i do Antoniny i Antoniego ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...