Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość żoo z robo

Mi właśnie położna nagadała, że już powinnam iść na zwolnienie. Bo niby z szyjką ok ale to drugi poród więc szyjka bardziej podatna itd....
Potem internistka mi nagadała, że mam się nie garbić przed kompem tylko ćwiczyć żeby kręgosłup ratować.

Najgorsze jest to, że jak mi się mówi idź na zwolnienie to moja wewnętrzna przekora broni się rękami i nogami.

Po mnie przyjedzie koleżanka z robo i zawiezie do pracy to tylko muszę sobie poradzić z powrotem do domu ale mam w planie iść do domu o 15. A pod stacją mam samochód.
A leje ciurkiem bez przerw. Ale tym razem mam pelerynę po kostki.

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Mokka
Fajnie że przypomniałaś bo miałam Wam napisać o naklejkach.
W Rossmanie kupiłam fajną książeczkę z naklejkami ubierz misia tam jest 200 naklejek i obrazki.
Młody zachwycony przyklejaniem. Oczywiście ja mu pokazuję jak ubrać misia z sensem ale miś dostał niekonwencjonalne ubranko.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaWczesniaka

Strrrunka
No wlasnie zaraz mlody sie obudzi I lecimy do diagnostyki prywatnie.

Nic sie nie pojawia na skorze. Ale goraczka spada tylko na 2-3 godz.

Goraczkowal bez iinych obijawow juz jeden raz przez 2 dni. Ale wtedy ladnie mu spadala temp. I wysypki nie dostal

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękuję Wam za kolejne życzenia, bardzo mi miło :-)

Niestety szpadel u inne sprzęty ogrodnicze to są tylko moje zabawki więc nie sądzę żeby kiedykolwiek małżonek zaszalał na rodos... No nic, grunt że mnie sprawia radość grzebanie się w ziemi, poszaleje sobie bez niego...

Młody upodobał sobie w żłobku jednego kolegę. Milosc objawia niestety gryzieniem...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...