Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zasadzie też tylko na wyprzedażach się zaopatruje. Dla siebie też w ten sposób kupuje i ciuchy i kosmetyki.

Oligatorka
Długo Ci Milena śpi. Moja panna też dziś prawie 3 h spała ale ona to nocke odsypiała;-) Aż się boje co będzie dzisiaj, oby bez imprezki.

Odnośnik do komentarza

żoo
worek treningowy... No właśnie jakbym o swoim czytała. Może się umówili chłopaki że będą nam krew psuć?? ;-)
Jestem twarda i nie odpuszczam. On tańcuje ale nic to dopóki nie odbędzie się sensowna rozmowa.

Moje dziecko to się agresor zrobil... W żłobku anektuje bujak i z niego zejść nie chce. A jak konkurencja się zbliża to gryzie każdego.... Noż co ja mam z nim zrobić? A taki był z niego kiedyś pacyfista...

Skakanka
Zdrówka dla Julci !! Bostonka to wredna sprawa i baaardzo zaraźliwa. U nas w żłobku panuje ospa ale u nas na razie spokój.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dziękujemy za życzenie zdrowia,oby się spełniły chociaż w 10% to będę szczęśliwa:-)

Peonia
A Twój mąż ma świadomość jak bardzo Cię zranił i jak Ty się z tym czujesz? Jak tańcuje zamiast porozmawiać jak dorosły facet, to może nieświadomy powagi sytuacji?

No paskudna choroba, Julcia ma owrzowony język, dziąsła i gardełko, nic nie je 3 dzień, pić jej daje na siłę, a śliny nie połyka, tylko leci z niej jak z buldoga. Wiem że zaraźliwe cholerstwo, zeszłą całą noc Julka podawała mi do całowania i dmuchania skropkowane stópki, więc tylko czekam na moją kolej.

Oligatorka

Ja mam dużo ubrań dla Julki z drugiej ręki, po sąsiadce starszej o 8 miesięcy. Korzystam puki mogę, bo niedługo dziewczynom pewnie zrówna się rozmiar:-)

Żoo

Podpowiesz czy dawanie Neosine przy bostonce to dobry pomysł?

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Nie dacie posiedzieć ;)
Małżonek miał wredne zapalenie gardła, ewidentnie wirusowe. Dałam mu neosine celem sprawdzania skuteczności i lipa. Dalej mu się ciągnęło.

Pyrosal ma korę wierzby a wierzba zawiera aspirynę, której dzieciom nie wolno dawać.

Odebrałam zamówienie ze smyka. O dziwo tym razem nic nie pomylone i bez dziur.
Są już wyprzedaże niby 50%. Dorzuciłam parę pajacy dla młodszego już stacjonarnie.

Oligatorka
Daj znać jak to żelazko. Też myślałam nad czymś takim. Nienawidzę prasować a tym bardziej rozkładać deski.

Peonia
Tylko że mój małżonek to krzykacz i jak mu mówię od kilku dni, że się stresuje (był wezwany ba świadka w sprawie swojego expracodawcy) i niech się na mnie nie wyrzywa to nie słucha. Dopiero jak sobie wczoraj zmierzył ciśnienie i mu mocno podskoczyło to dopiero zrozumiał, że faktycznie mam rację.
Najważniejsze, że zeznał co musiał i dziś wrócimy do sielanki.

A Ty się tam trzymaj i nie odpuszczaj.

O chrypce przy zębach nic nie wiem, nie widziałam ;)

Odnośnik do komentarza

U nas też dziś słaba noc. Lało, grzmiało i waliło w dach więc budziło młodego. Ale potem wstał dopiero po 8.
Mnie boli głowa, powinnam jechać zrobić badania, których wczoraj nie zrobiłam ale mi się nie chciało.
Za to sobie pojechaliśmy z młodym do smyka ;)

Peonia
Masz już wynik tk czy będziesz czekać kilka tygodni

Odnośnik do komentarza

Żoo
To mnie zaskoczyłaś z tym Pyrosalem bo to pedriatra dała Julce i jest informacja, że od 3 lat

Ja nienawidzę prasować widziałam to kiedyś w śniadaniówce są rózne ja już mam wizję, że nawet na suszarce suche pranie dmuchne tym i pi" zawodach" lub na wieszakach teraz w końcu dorobię się miejsca na ciuchy

Zoo
Jak dla mnie teraz nie ma wyprzedaży to są takie same ceny jak tydzień czy dwa tyg temu już bardziej się opłacało - 30 % i smsa dostałam na dodatkowe 20 %
Ja czekam jak faktycznie będzie - 50%

Ma, któraś garderobę?? Chodzi mi co potrzeba w takiej szafie oprócz wieszaków - szuflady, myślałam o półce wysuwanej na buty i co jeszcze??

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...