Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
U nas kolejna ciężka noc. Zośka obudziła się po północy i zasnęła po 4.00. Wstała przed 6.00 jakby nigdy nic i oczywiście gotowa do zabawy. A ja się czuje jakbym całą noc imprezowała:-/

Peonia
Cały dzień masz wolny, czy tylko wyszłaś z pracy na badanie?

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Kaisuis
odpisałam ale pobieżnie bo nie mam czasu.

TK tomografia komputerowa

U nas też burzowe chmury, zapowiedziałam wystawienie walizek. Ja rozumiem, że małżonek poddenerwowany ale nie życzę sobie być workiem treningowym.

Odnośnik do komentarza

Witam

Kaisuis
Ja też ledwo patrzę na oczy - latałam do Mileny choć nie było takiej potrzeby trochę się wierciła i spała na sofie ze starszą siostrą tylko, że z brzegu niby zasłoniłam łóżeczkiem, ale stresa miałam bo już spadła ze 3 razy

Wiesz, że ja też się zastanawiam nad kursami hehe i w tym samym czasie co Ty tu napisałaś - ja potrzebuję kurs exela ooo bo już wszystko zapomniałam, a poza tym nie miałam takiej stycznosci

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Współczuje choroby i życzę Julce szybkiego powrotu do zdrowia. Jak to bostonka to i pewnie Was nie ominie:-/

Oligatorka
Ach, jak ja nie znoszę Excela;-))) Gość z którym miałam statystyke na studiach mówił, że program jest tak rozbudowany, że ludzie uczą się go całe życie; -)))

A mój mąż ostatnio podejrzanie dobry;-)))

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Ha, ha ja jak porzuciłam mój macierzysty zawód to następnego dnia musiałam zrobić tabelę w exelu.
Oczywiście nigdy nie miałam z exelem do czynienia.
Ale metodą prób i błędów jakoś dałam radę.
Teraz niby jestem po jakimś bardziej zaawansowanym kursie ale i tak pamiętam tylko to z czego korzystam.

Odnośnik do komentarza

Żoo
Jakieś proste tabelki to i ja ogarniam ale jak sobie przypomne te wszystkie permutacje, wariancje i inne kwartyle to mam normalnie ciarki;-))

A miałam taką koleżankę która ledwo ogarniała obsługę komputera a w ankiecie o przyjecie do pracy pisała, że obsługa Excela na poziomie b.dobrym;-)))

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Mnie kiedyś koleżanka z pracy namówiła na kurs ktory był realizowany pod nadzorem WUP w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki. Kurs był darmowy i obejmował miedzy innymi MS Office, Photoshopa, j.angielski, warsztaty motywacjno-interpersonalne i inne tego typu atrakcje. Może podpytaj w swoim miescie czy aktualnie nie mają jakiś darmowych szkoleń.

Odnośnik do komentarza

Zoo
Ty w temacie jesienno- ubiórowym jesteś ;-) a ja mam pytanie z zimowego ubioru ;-))
Teraz spodnie ocieplane są tanie i tak się zastanawiam czy czasem nie wziąć ;-)

a jeśli chodzi o ubiór to ja nakupował podkoszulek, legginsów 9 jak były wyprzedaże) to moja starsza gwiazda nie będzie chodzić bo ona jest dziewczynką, a dziewczynki chodzą w sukienkach i legginsy przeleżały ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Chyba 92 bo doszłam do wniosku, że najwyżej będą trochę za krótkie ale to i tak do śniegowców.
Kurtkę też mam na 98.
Ta kurtka to się taka duża mi wydawała.
Ja to w lutym kupowałam.
Wolę kupić na wyprzedaży bo wtedy te ceny jakieś takie normalne ;)

Te legginsy z wyprzedaży to można przeboleć niechęć ;)

Teraz kupiłam wszystko na 86, głównie tshirty bo w sumie niewiele było w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Taaaaa na 86 kiedy to było;)

Oczywiście na 98.
Mam dziś koszmarny dzień. Najpierw pojechałam na badania i utknęłam na 40 minut w kolejce. Musiałam zrezygnować z badań bo już dłużej nie mogłam czekać a jak ktoś wchodził to na 15 minut. Ja już nie miałam tych 15 minut.
Potem pożarłam się z mężem. A potem strułam się jakimś jedzeniem.
Teraz wracam z robo z bardzo twardym brzuchem.
Do kitu to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Żoo
Ja dla Mileny spodnie wezmę 86 są po 30 zł :-)
Ja też wszystko prawie kupuję na wyprzedaży :-) lub coś okazjonalnie :-) bo bym poszła z torbami ;-)

Acha ja też na morze jadę tam gdzie Żoo się nie podoba :-) tzn 6 km od tej miejscowości jedziemy z siostrą męża i jej bandą ( rodziny z dzieciaki) i też jeżdzą od kilku lat w to samo miejsce

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...