Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,

Meldujemy się z domu...uff... w końcu :). Co prawda jeszcze antybiotyk przez 5 dni, ale lepiej go brać w domu jak siedzieć w szpitalu.
Luby na koncercie, Rysiek śpi już, a ja zamówiłam pizzę i delektuję się tv ;)

Peonia, mam nadzieję, że ciemne chmury szybko miną. Tak jak żoo pisze, czasami tym naszym facetom przyda się porządny strzał w ich 'męskie łepetynki' ;)
My ze Słupska, z tego, co kojarze to Wy z Jagodą chyba Trójmiasto? Kawałek jest :)
W nocy trafiła do nas do pokoju mama z 7 tyg synkiem, która pracuje w przedszkolu i mówiła, że adrenaliny nie mogłaby podać w razie w. Ale mówiła, że rzeczywiście dzieci dzieci alergiczne są bardziej pilnowane.

Kaisuis - lepiej już z tym bólem kręgosłupa, czy w czym tam Ci strzeliło? Twoja Zośka to naprawdę ranny ptaszek. Rysiek na szczęście jak się nad ranem przebudzi to wtula się we mnie i śpimy dalej... do 6 ;)

Żoo- dobrze, że lepiej się czujesz :) ja właśnie oglądam Przyjaciół i Rachel właśnie odeszły wody, heh. Pooglądam sobie i poprzypominam jak to było ;)

Odnośnik do komentarza

żoo, zakropkowana
sęk w tym że z moim chłopem od jakiegoś czasu nie da się gadać. Postawa typu "moja prawda jest najmojsza" to jego drugie imię. Kiedyś tak nie było. I tu jest problem. Do tego dopasowuje sobie rzeczywistość do swoich potrzeb. Ja mam dość i zmęczyło mnie machanie ręką...

Zakropkowana
my z Jagodą z Bydgoszczy :-)) Trójmiasto to moje miasto rodzinne.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Bamcia - no to może i my czasami się nawet mogłyśmy na rehabilitacji spotykać, bo ja z Ryśkiem do maja chodziłam, ale już dostaliśmy wypis. Jak już Rysiek wyzdrowieje to wpadaj na kawkę, bo my niedaleko szpitala właśnie mieszkamy :)))

O widzisz Peonia, my do szpitala im. Jurasza jedziemy na wizytę teraz w poniedziałek :). Bo tam mamy naszą alergolog :)
Może męża dopada jakiś kryzys? Nowy samochód, nowe zasady i nie przyjmowanie niczego do wiadomości. Taki trochę kryzys wieku może? ;)

Żoo- jak po pracy? My od 5 na nogach, ale zasnęłam jakoś po 21 i cała noc przespana. Jak się ułożyłam, tak się obudziłam :)

Odnośnik do komentarza

Żoo
Ty to masz siłę...

Rysiek i Mikuś ranne ptaszki nie pozwalają dłużej pospać nawet w weekend. A my dziś wyjątkowo spaliśmy do 7 :-)

Peonia
Trzymam kciuki żeby mąż się ogarnął, albo żeby dostał obuchem w łeb i wrócił do właściwej rzeczywistości. No faktyczne trochę to brzmi jak andropauza!

My się powoli zbieramy, i jedziemy w góry.
Dobra, zabieram się za pakowanie. Miłego dnia mamusie :-))))

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, święte słowa że jakaś andropauza chyba mu miesza w glowie. Wszak za chwilunię 50-tka stuknie. Do tego uwielbienie jego rodziców dla synka robi swoje. No i zwyczajnie mu odbija w takim srodowisku.
Nawet coś próbuje sie od wczoraj naprawić. Jednak słowa padły i trzeba je wyjaśnić bo tu zamiatanie pod dywan nic nie zmieni a z nich wynikał totalny brak szacunku dla mnie. Na to się nie piszę.

Oj, przynajmniej dziecko lepiej śpi. I przestało wrzeszczeć w kąpieli. Ostatnio nie dało się go po prostu umyć. Zawsze to coś :-)

Babcia
Pierwszy mąż miał zapędy leczenia kompleksów moim kosztem. Drugi raz niestety nie mam ochoty na podobne jazdy.
Szukam właśnie substytutu tej patelni. Jak coś mi wpadnie na myśl to przygrzmoce konkretnie. Jak pójdzie mu dym z czachy może otrzeźwieje. Ostatnio najlepiej zadziałało uświadomienie że życie nie znosi pustki i jak z głupoty swej stworzy wakat to może się zdarzyć że ktoś inny będzie wychowywał jego dzieci i dbal o jego żonę...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !Dzisiaj dopiero nadrobilam wasze wpisy. Z racji ,że u lubego zawirowania w pracy,postanowiliśmy pojechać na tydzień do Gdańska. Wróciliśmy w środę, było fajnie ,pogoda dopisała. Gabryś nadal boi się nośnika,jak np Saddam to albo wieje od razu ,albo robi się sztywny ,łapie mnie kurczowo za bluzkę i zaczyna płakać. Pije tylko wodę przez słomkę. Mleko z butli ze smoczkiem rano i wieczorem. Bardzo się cieszy jak widzi butelkę,biegnie wtedy co sił w nogach .W nocy nie pije nic.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny

Weekend spędziliśmy rodzinnie ;-) i okropnie gorąco ;-)

Peonia
Przykro mi,że jest u Was konflikt mam nadzieję,że się dogadacie i doskonale Cię rozumie

Skakanka
Zazdroszczę ;-)

Zoo
Też czekam na wyprzedaże w smyku - teraz były do niedzieli -30 % i dodatkowo -20% śledzę te ceny więc jakby się coś zmieniło to dam znać ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...