Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Noc kiepska. Współlokatorka na przemian jęczała, płakała i chrapała. Mama rzeczywiście średnio sobie z tym radziła. Tata spał podobno na holu. Pielęgniarki zamknęły drzwi i nie mógł w nocy wchodzić na oddział. Ja trochę się przespałam w drugiej części nocy. A mały niestety wybudzał mi się kilka razy z płaczem i musiałam go na nowo usypiać. Wypisują ich koło południa i mam nadzieję, że nikogo już nam dzisiaj nie dokopcują to noc będzie lepsza.
W ogóle to na oddziale jest masa dzieci do wycięcia migdałów.
Niedługo ma przyjechać babcia, a ja jadę do domu się przespać.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to ja jestem młoda, tylko mój pesel się zestarzał.
Wasze dzieciątka są prześliczne. Ja teoretycznie nie mogę pokazywać zdjęć moich dzieci, ale później wrzucę po jednym, chyba mnie nie zakapujecie :)
Żoo
Parasolka jest złym pomysłem. Dziecko przyjmuje niewłaściwą pozycję, może to mieć wpływ na jego kręgosłup, albo powodować trudności w oddychaniu. Gdzieś to przeczytałam.

Odnośnik do komentarza

Bamcia
Ja to samo mówię o peselu, że co złe to on. I tak mam w planie do 90 tki :)

Eh, zmusiłyście mnie do odpalenia lapka ale przy okazji wykopałam kilka archiwalnych zdjęć :)

Oligatorka
Widać, że starsza to niezłe ziółko ale lepiej mi napisz co ty masz za jasno szare szafki :)

Mokka
Jeszcze tylko do jutra. Macie już te wyniki posiewu?
Swoją drogą to szkoda tamtych rodziców bo jakoś słabo to wygląda. A ta pani nie jest zdominowana przez małżonka?

Peonia
Śniło mi się, że Cię odwiedziłam w domu. Miałaś bardzo dużo kiepskich mebli trochę takich jak w programie "nasz nowy dom" ale za to miałaś salon z widokiem na przepiękne jezioro a do tego z mieszkania było bezpośrednio przejście do hangaru gdzie stał Twój jacht :))))))
I do tego uraczyłaś mnie straszną, niejadalną breją.

Odnośnik do komentarza

czy wreszcie będzie wiosna????

Mokka
a kiedy Was wreszcie wypuszczą?

Oligatorka
byleby jej nie odwaliło.... wzrost samooceny może być niekontrolowany :))
U nas wszystkie czwórki naraz idą, więc też sajgon.

Tez miałam napisać, że po twojej starszej od razu widac, że charakterna dziewuszka :) moja córka ma wygląd aniołka, a za skórą diabełek mieszka....

Kaisuis
czyli u was opcja z łokcia też działa. U nas tez chrapanie jest związane ze zmęczeniem, wtedy częsciej nieswiadomie zarzuca te łapy nad głowę i chrapanie jak złoto :)

Dzieki za komplementy dla Niunia :0)
Najmłodszy jako jedyny bardziej podobny do mnie. Od nosa w góre moja kopia. Dół troszkę przemieszany.
Córka co prawda blondynka o niebieskich oczach, ale podobno tez podobna z oczu do mnie.

żoo
ok, mój to waga piórkowa przy Twoim zawodniku sumo :)) bo w sumie nasz jest drobny.
Natomiast tak jak Tunio długo wyglądał moja córka. śmialiśmy się, że to nasz ludzik Michelin :))

Bamcia
az nieprawdopodobne, jak dysproporcja rozmiarów przy układzie wiekowym Twoich podopiecznych.
Kapselek to nawet na fotce wygląda na takiego słodziaka do kochania:)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Oj tam , oj tam co wy tak z tym chrapaniem. U nas w domu piłują wszyscy (najmniej syn). Jak córa była mała ok 4 lata i pierwszy raz spała z nami w pokoju obudziła się i zapytała: tata co tak warcy, bo spać nie mogę. A to tylko zmęczona mamuśka wydawała rozkoszne odgłosy.
Dzisiaj zajrzałam Rudaskowi do "paszczęki" a tam już 7 i trochę zęba.

Odnośnik do komentarza

żoo
No właśnie nie wiem czy do jutra czy do piątku. Wyniki krwi się poprawiły. O posiew pytam się codziennie i codziennie jest odpowiedź, że jeszcze nie widziała i sprawdzi. Generalnie się tym nie przejmują. Weź mnie uświadom dlaczego ten posiew jest ważny? Bo ja w tym temacie nic nie wiem. Po trzech dniach mówienia, że dziecko kaszle, dzisiaj przepisała inhalacje.
Co do tego małżeństwa to nie widzę tam niczego złego. Chyba ojciec ma po prostu do małej lepsze podejście.
kaisuis
Babcia przyjeżdża tylko w sytuacjach awaryjnych. Więc mogę oddać babcie razem ze szpitalem. Nawet chętnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Ten posiew nie jest w tej chwili taki ważny. Myślałam, że coś nie tak idzie leczenie i czekają na informację czy antybiotyk trafiony. Ale skoro jest lepiej to znaczy, że trafiony.

U nas małżonek też chrapie ale nie zawsze. A ostatnio albo on nie chrapie albo ja padam i nie słyszę.
U nas to działa tak, że nie zasnę jak on chrapie ale jak już śpię to mi chrapanie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

żoo
Bamcia
Ja to samo mówię o peselu, że co złe to on. I tak mam w planie do 90 tki :)

Peonia
Śniło mi się, że Cię odwiedziłam w domu. Miałaś bardzo dużo kiepskich mebli trochę takich jak w programie "nasz nowy dom" ale za to miałaś salon z widokiem na przepiękne jezioro a do tego z mieszkania było bezpośrednio przejście do hangaru gdzie stał Twój jacht :))))))
I do tego uraczyłaś mnie straszną, niejadalną breją.

no tak, ja też udaję, ze nie widze cyferek pesel, na co dzień twierdzę, że mam 10 lat mniej....

hmmm....
ciekawe masz sny :)))))

no to dementuję:
- mieszkam nad rzeka, a nie nad jeziorem
- jachtu niestety brak :((
- podobno baaardzo dobrze gotuję
- ludzie masowo twierdzą, ze mam bardzo gustownie urządzone mieszkanie i fajne meble :))))) ostatnio próbowano nas zmusić do urządzania czyjegoś mieszkania, ale to nie nasza specjalizacja.

wiesz co, najlepiej byłoby, jakbyś mnie odwiedziła :))
kto jeszcze chętny?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Bamcia
Naprawde masz w domu super chłopaków:-)
Żoo
Tunio na tym zdjęciu w plenerze, to faktycznie trochę jak zawodnik sumo wygląda;-))
Mokka
Do nas babcia nawet w sytuacjach awaryjnych nie zagląda hehe
A spać mi się chce dziś niemiłosiernie :-/

A odnośnie chrapania jeszcze, to ja po porodzie jak wróciłam do domu też podobno dawałam nieźle czadu;-)

Odnośnik do komentarza

Bamcia
Śliczne dzieciątka :-)) mnie najbardziej ujęło najmniejsze bo wyglądowo tak wygląda :-))

Żoo
Tam za łóżkiem rupieciarnia mojego męża ( gutrocoptery i inne cuda - mamy w planach oddzielić to ścianą rozsuwaną, albo coś w tym stylu dlatego tak mamy ustawioną werselkę - więc meble bez szału - białe raczej styl łazienkowy a ta cienka szafka dorabiana na zamówienie

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze pytanie. Mam taki kłopot, że zwolnienie na dziecko dostanę w dniu wypisu (pewnie w piątek) i na czas pobytu w szpitalu. Dzięki uprzejmości rządzących mam pracującą sobotę. Oczywiście jest mi bardzo nie na rękę iść w sobotę do pracy. Myślicie że jak pójdę w sobotę do lekarza rodzinnego to wypisze mi zwolnienie?

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Mokka, moim zdaniem bez łachy powinnas dostać L4. U nas by dali.

żoo, to masz mnie po drodze.
jakby co to zapraszam :))

hehe, ja te z mam część mebli szarych :))
kolory to tylko u starszaków. młody ma białe z groszkowym i niebieskim.
syn ma oczywiście jak fan - FC barcelona, a córka białe z fioletem z wzorem orchidea. ostatnio jedna babka w gościach chciała takie do sypialni :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...