Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Kompulsywnie to ja mogę do Was pisać.

Dobra spadam, następne wiadomości z pociągu :)

Wiecie już się przepracowałam. Przyszłam na 10 to już wystarczy :)

Coś jeszcze miałam którejś napisać ale zapomniałam.
Czas się przewietrzyć.

Kaisuis
Gratulacje, ja mam w planie poczekać aż młody zacznie jeść na dworze. Tam sobie będzie syfił ile chce :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Zośka bardzo lubi "jeść" sama i czasem daje jej żeby sobie podłubała w talerzu. W innym wypadku strzela focha i płacze. Zwykle zostawiam jej trochę jogurtu w kubeczku bo wtedy jest najmniej syfu. No ciężko to jeszcze nazwać efektywnym jedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Bamcis
No pewnie tylko ktoś z komputera musi wysłać wiadomość no z telefonu się nie da.

Ja mojemu też pozwalam jeść samodzielnie. Najlepsze są kopytka. Tylko on sam chciałby jeść buraczki. Albo coś równie brudzącego.

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Ja Julce też pozwalam samej jeść, buraczki i zupę również, nie rusza mnie już różnokolorowa podłoga, patrze tylko czy jedzonko nie przykleiło do ściany :) mamy taki fartuszek jak do malowania z rękawkami, i on nam ratuje ubrania.

Mokka
Nie martw się, zrobiłaś co musiałaś :( Ja nie mam doświadczenia z nianiami, ale chyba zrobiłabym im test. Nawet po tym jak zmienia pieluchę, karmi bobasa czy do niego mówi, wydaje mi się że widać czy ma doświadczanie i podejście do dzieci.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Bamcia
oczywiście juz Ci wysłałam :))
kto jeszcze był zapomniany czy pominięty proszę się odzywac, bo przymroczona jestem :)))
tylko niezalogowanym nie moge nic wysłać, może zalogujcie się, co?

Ale dziś sie wyćwiczyłam i nakarmiłam prądem. Od czasu skierowania do teraz noga sie usprawniła sama a tylko kregosłup cierpi, więc fizjoterapeuta obiecał zająć sie głównie nim :)))

a czy pod prądem bedę miała więcej energii ?;)))))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
jak do nas przyszła niania to po pierwsze patrzyłam jak nawiązuje kontakt z dzieckiem i jak ono na nią reaguje. I czy w ogóle potrafi sie zajmowac dzieckiem.

Pierwsze dni spędziłam z nią w domu, aby dzieci sie z niania oswoiły a ja obejrzała co sie dzieje, wtedy na spokojnie ją zostawiłam.

Dla mnie palacze tez odpadaja, nie znosze zapachu papierosów, pomijając juz inne ich "atrakcje"...

najlepiej w sumie rozesłać wici wśród znajomych, może ktos polecony sie znajdzie, bo jednak ta osoba będzie w Twoim domu.
Jak tak sie nie uda to przyznam, ze w dzisiejszych czasach chyba pokusiłabym sie o zamontowanie kamery....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedzi. Dyrektorka żłobka zadzwoniła do mnie i poleciła swoją byłą pracownice z przedszkola (ma żłobek i przedszkole). Ukrainka całkiem dobrze mówiąca po polsku. Z doświadczeniem w przedszkolu i matka dwójki dzieci. Zapowiada się fajnie, jutro mamy się spotkać.
peonia
O kamerze oczywiście myślimy. Moja kuzynka już 7 lat temu nagrywała nianię i kilka niefajnych rzeczy wyłapała.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Ja się do tej pory śmieję bo wpis był tak absurdalny, że nie mogę przestać.
A z drugiej strony to przerażające, że ktoś lepiej zna mój rozkład dnia niż ja ;)

Mi by się jakieś prądy przydały bo mi się ciążowa rwa kulszowa odezwała.
Ha, ha ciąża też pewnie urojona ;)

A w ogóle to się muszę z nopów wyspowiadać. Plamy nadal są ale już tylko na łydkach, przedramionach i pośladkach. Za to humor rewelacyjny. Oddali mi w końcu moje dziecko.

My z tym samodzielnym jedzeniem jesteśmy trochę na bakier. Młody z fotelika wychodzi wierzchem więc i tak muszę łapać miskę. Albo potrafi sobie usiąść na blacie od krzesełka. I takie tam.... Łapać dziecko i jedzenie to dla mnie za dużo.
Trochę jak z nocnikiem, nawet nie próbuję bo widzę nocnik założony na głowę.

Dzisiaj ulubioną zabawką było wiadro od mopa. Co on z nim wyprawiał....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...