Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Oligatorka
No widzisz nie pomyślałam o tym. No może...

Moje dziecko odkryło radość chodzenia. Ostatnie dwa tygodnie wciąż chodził na kolanach. Aż od dwóch dni wreszcie chodzi stabilnie i to dosłownie w kółeczko :-)) byle tylko chodzić.

I tak jak starszaki stopniowo chodzenie osłabia mamozę. Mam nadzieję że proces będzie postępował :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Żoo
Z niedzieli na poniedziałek o 24.30 policja przywiozła mi z interwencji 1 miesięcznego chłopczyka, ale sad się pośpieszył i już wczoraj o 19,00 poszedł do rodziny zastępczej (już w tej rodzinie są jego 2 siostry i brat. A dzisiaj kolejna interwencja i ten kawaler. Będzie ciężko bo trzeba z nim na rehabilitację jeździć i do tysiąca lekarzy specjalistów. Mam nadzieję że dam radę.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaWczesniaka

Bamcia
Szacunek ci za twoja prace

Zoo
Gratulacje dla juniora.

U nas wz zlobku panuje jelitowka. Mojego tez dopadla, wiec sie napracowalam I jestem w domu do konca tygodnia.
Robilizmy badania kupy I nie sa to rota ani adenowirusy. Mlody ze trzy razy mial biegunke I nigdy mu rotawirus nie wyszedl. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

MamoWczesniaka
Odstawiłam jak się tylko o ciąży dowiedziałem. Ale u nas kp było tylko rano i wieczorem i młody miał je w nosie więc łatwo poszło.

Dzisiaj też robiłam usg piersi i w sumie już śladu po mleku nie ma.

A może sprawdź robaki. Tylko, że robaki nie byłyby takie gwałtowne.

A jak u Ciebie samopoczucie. Ja jestem cały czas zmęczona a od 18 to jedyna rzecz o której marzę to spanie.
I wieczorem mi się mdłości nasilają.

Odnośnik do komentarza

Witam

Oligatorka
Ja już pije drugą kawę bo u nas ostatnio pobudki między 5.00 a 6.00. Coraz krócej śpi to moje dziecko. No nic, mamy teraz dłuuugi dzień...

Żoo
Gratuluję:-) To który to już tydzień?

Peonia
U nas jak Zocha zaczęła chodzić, to też robiła okrążenia między kuchnią a pokojem. Teraz chodzi za mną i wyciąga rączki żeby ją nosić:-/

Bamcia
Skąd Ty masz tyle siły żeby ogarnąć taką ekipę?

Mamowczesniaka
Zdrówka dla synka.

Odnośnik do komentarza

Oligatorka

Ostatnio śpi ok. 1,5 h dziennie. To jedyny moment kiedy mogę coś w domu zrobić inaczej nie ma szans. No niekiedy zdarza się, że śpi tylko 20 min i wtedy można zwariować ale tak na szczęście rzadko bywa.

Odnośnik do komentarza

No u nas nie jest lekko. Zosia rzadko się sama zabawi. Muszę być ciągle przy niej a i tak wciąż wyrzuca mi wszystko z szafek. Ostatnio odwrocilam się żeby tylko zupe zamieszać a ona już zdarzyła rozsypać po kuchni całą sól i mąkę:-/ No i ogóle włazi tam gdzie jest najmniej bezpieczne. W zeszłym tygodniu nabiał sobie na czole guza wielkości śliwki.

Odnośnik do komentarza

My wróciliśmy z zajęć. Młody w łóżku czekam aż zaśnie i chyba sama się położę bo się zmęczyłam. Niech już ta senność minie bo mocno utrudnia życie.

Kaisuis
8 tydzień
Ja mam wszystkie niebezpieczne rzeczy z dolnych szafek poprzekładane wyżej. Przegląd szuflad i szafek jest u nas dokonywany na bieżąco. Sprzątam wieczorem jak ojciec kąpie młodego. Wcześniej nie ma sensu bo po sekundzie jest to samo a czasem synal sam coś do szafki z powrotem schowa.
Tyle że już nie mam gdzie chować wyżej więc mam okap cały obstawiony. Nie wygląda to urodziwie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...