Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!Dzisiaj poszłam z małym na szczepienie i niestety ale jak pielęgniarka sprawdziła temperaturę to okazało się że ma 37.2,potem 37.4.Jestesmy umówieni na poniedziałek ,zupełnie niewiem skąd ta temperatura,nie kaszle ,nie ma kataru.Oby tylko nie uszy albo nie coś poważniejszego.Tez zachwalam sobie ten krem Tolpa specjalist.zoo nie jestem pewna czy możesz używać różanych kosmetyków w ciąży. Pamiętam ja jak byłam w ciąży to kupiłam chyba olejek różany i tam pisało że nie mogą używać kobiety w ciąży. O zapach róży właśnie chodziło. Działa niestety poronnie.Oligatorka ja niestety nie pomogę w kwestii suszarki,kompletnie nie znam się na prawach jakie nam konsumentom przysługują.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Zielona
Dzięki, zupełnie tego nie sprawdzałam. Choć jak się okazało kilka z listy zakazanej mam na koncie w poprzedniej ciąży.

Peonia
Za chwilę mały pingwinek dostanie przyspieszenia ;)

Ja dziś mojego trzy razy wyciagałam z sali z zajęciami. Stawiałam go koło siebie i chciałam włożyć buty. To mi nawiewał do sali :)

MamoWczesniaka
Gratulacje dla chłopaków :)

Odnośnik do komentarza

żoo
pamiętam że pod koniec roku na forum byl trochę wałkowany temat herbatki z liści malin która miała pomagać wywołać poród. Maliny to ta sama rodzina co róże. Może coś w tym jest. Ale nigdy bym nie wpadła na to co pisala Zielona. Wciąż czegoś nowego się człowiek dowiaduje.
Tunio chyba pragnie życia grupowego. Pewnie byłby super żłobkowiczem :-))

Zielona
zdrowia życzymy. Może to np. kolejny ząb w drodze a nie infekcja.

Ja też mam z każdej ciąży coś na koncie z zakazanej listy. Łącznie z targaniem drzew w pokaźnych donicach bo jakiś ogród urządzałam zanim zorientowałam się że najstarszy w drodze.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny

Peonia
Moja też rozchodziła się to jest takie słodkie mnie to bardzo rozczula starsza na początku chodziła na kolanka plecki wyprostowane pomimo, że umiała na nóżkach, a ta z pozycji czworaczej od razu wstała na nóżki nie ma tego przejścia i nawet bardzo rzadko teraz raczkuje :-)))

Ja nie mam syna więc nawet nie wiedziała bym jak się za to zabrać dla mnie wyższa szkoła jazdy.

Mamawcześniaka
Tatusiowie umieją zaskakiwać super :-))

Zoo
Ale wczoraj miałaś jazdy - dzielna jesteś bo ja bym pewnie wysiadła i zdrówko dla kota

Zielona
Może faktycznie zęby u mojej starszej tak utrzymywała się temperatura, ale innych objawów brak nawet robiłam mocz i wszystko dobrze wyszło

Milena przespała całą noc w łóżeczku owszem były 4 pobudki na cyca, ale później dała się odłożyć do łóżeczka, wczoraj na wieczór sama usnęła w łóżeczku trochę się kotłowała, śpiewała, gadała :-) aż w końcu usnęła jeden minus muszę stać przy łóżeczku :-))

Poza tym od wczoraj ma ciśnienie na książeczki -wczoraj wzięła sobie książeczké poszła do salonu siadła na sofie i oglądała sobie, a jak mnie zobaczyła to dała ręki i musiałam czytać w sumie łącznie ze 3 godz :-)) ja jej tłumaczę, a ona tym paluszkiem przesuwa po obrazku :-)))

A dziś wzięła sobie kanapkę ze stołu ( pół) i zjadła :-)))

Teraz ten wiek jest najpiękniejszy przynajmniej dla mnie :-))) jak te klapki się otwierają i zaskakuje mnie swoim zachowaniem :-))) nie mówiąc już o kucaniu takiego maluszka no cudo :-))))

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Heja:-)

A ile pączków zjadłyście już ?:-)

Żoo
U mnie też wzrok poleciał w ciąży. Niedługo będě nosic denka od słoików:-(

Oligatorka
Julka tez tak chodzi na kolankach, tylko że ona nie umie na nogach:-) chociaż coraz częścuej się puszcza i robi 2-3 kroczki.
Ja też się zachwycam nowymi umiejętnościami Julki, czasem jest śmiesznie bo coś pokazuje, a ja nie wiem co to jest, a potem się okazuje że czegoś uczyli się w żłobku i podłapała :-) ostatnio na spacerze, dawała rączki do góry i machała nimi, i okazało się że panie w złobku uczyły dzieciaki jak szumią drzewa :-))

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Ja jeszcze ani jednego muszę iśc na zakupy to wtedy się będę rozkoszować, abym dobrego kupiła :-))

Zoo
Dużo dopłacają super :-)

Dziś idę na warsztaty dla rodziców nie wiem może mi się coś rozjaśni w głowie na temat buntu trzylatka - na necie przeczytałam, że takie zachowania są normalne w tym wieku no, ale to nie na moje nerwy :-((

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja to serum różne mam z bielendy. Kiedyś mnie skusiło jak promocja była. Skóra robi się po nim gładka, delikatna. Ale rewelacja to jakaś specjalna nie jest. Jak zacznę używać serum z wit. C to napiszę o odczuciach.
skakanka
U mnie pączków zero. Jestem uziemiona z małym i nie mam jak wyjść do sklepu. A robić nie umiem. Zresztą nie bardzo bym miała jak, bo młody ciągle do nogi przyklejony.
Zaczęliśmy zachęcać młodego do chodzenia tak jak ty kiedyś pisałaś. Stawiamy go na nogi i wyciągamy do niego ręce. Robi wtedy 3,4 kroczki. Potrafi już obejść całe mieszkanie trzymając się ścian, ale nadal nie puszcza.
peonia
Gratulacje dla pingwina, też bym takiego chciała mieć :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Moje ostatnie dwa tygodnue należą do jednych z najcięższych w życiu. Pisałam Wam, że mój tato był w szpitalu. Zmarł w ubiegły wtorek. Bardzo ciężko to przeżywam. Niby Jaś skutecznie zajmuje czas ale głowa to co innego.
Jak się uporam to będę się odzywać częściej. Wszystkim choruszkom życzę zdrówka a mamom siły i cierpliwości. Mam nadzieję, że z wiosną wszystko się poprawi i ułoży.

Odnośnik do komentarza

Forum mi szwankuje, trzeba mieć cierpliwość żeby coś napisać.
bamcia dzięki, ale właśnie chciałam napisać o faworkach. A bardziej to o mężu, bo mnie rano tak wprowadził z równowagi, że już dawno tak nie było.
Byłam wczoraj wieczorem u koleżanki. Miałyśmy taki babski wieczór z robieniem faworków w tle. Jak to na takich wieczorach było wino, do domu wróciłam o 23. Mąż zachęcał mnie do wyjścia, gadał że to dobrze mi zrobi itd. W związku z tym miał przejąć obowiązki związane z młodym, w tym nocne. W końcu po alkoholu nie będę dziecka obsługiwać. Młody o 5 postanowił wstać. Mąż mi go przyniósł i stwierdził żebym się nim zajęła, bo on do pracy idzie i poszedł spać. Tak mi to ciśnienie podniosło, że go prawie rozniosłam. Po niecałych 6 godzinach snu i z bolącą głową wylądowałam z dzieckiem. Ale ja mu tego nie daruje. W następny weekend mąż chce wyjechać z kolegami łącznie z nocowaniem. No to się zdziwi.
oligatorka
Fajnie, że idziesz na takie warsztaty. Może coś podpowiedzą. Mój brat ma bardzo charakterną córkę. Od drugiego roku życia mają z nią problemy, a ma pięć lat. Z zalecenia przedszkola chodzą z nią do psychologa.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

mm3
Bardzo mi przykro, smutne wiadomości. Jak się już ogarniesz to wracaj do nas bo bardzo Cię potrzebuję jako ciężarowego wsparcia.

Skakanka
2 Blikle i jeden niedobry

Mokka
To się małżonek zdziwi.
Najgorzej jak tak znienacka robią takie numery.

Oligatorka
Nie wiem czy Cię to pocieszy ale koleżanka pedagog też ma taką córkę. Kiedyś 4 godziny czekała aż sprzątnie klocki. I bywa agresywna do innych dzieci. A matka niby wie jak sobie poradzić a tu d....

Odnośnik do komentarza

mm3
bardzo mi prykro

Mokka
zastanawiam się nad psychologiem no zobaczymy

żoo
w przedszkolu jest grzeczna i lubiana przynosi naklejki i pieczątki na rączce nie wiem o co chodzi z przedszkola wychodzi zadowolona w drodze do domu też spoko ładnie trzyma się wózka, a jak tylko przekroczy próg domu to dramat - wczoraj np po przyjściu mówi tak - mamo chciałam cukierka, a ja pokazuję jej banana i mówię może chcesz banana to ta z awanturą i krzykiem podleciała do mnie wyrwała banana zaczęła machać rękami i krzyczy, że chce cukierka no nie dałam jej tłumaczę tak siak , żeby poszła do pokoju uspokoiła się dobra przyszła przeprosiła i chwile było spokoju, a do wieczora miała jeszcze kilka akcji,- Milena bardzo to przeżywa ja przy niej wogóle nie krzyczę, ale starsza w sekundzie mnie wytrąca z równowagi, a Milena boi się i kurczowo trzyma mi się nogi i na ręce się pcha

ehh no bardzo ją kocham, ale mnie wykańcza :-(( nie wiem jak mam do niej dotrzeć

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mm3
Trzymaj się Kochana, domyślam się jak Ci ciężko; -(

Skakanka
Ja zjadłam dziś jednego pączka. Muszę trzymać formę; -)
Schudłam od nowego roku 3,5kg:-)

Ja w ciąży też uzywałam olejku z róży damasceńskiej. Ciągle je wąchałam zachwycając się jego zapachem;-) Do głowy by mi nawet nie przyszło, że może powodować jakieś skutki uboczne.

Nocki mamy dalej ciężkie. Zosia się budzi i płacze. Za to pospała dziś do 8.40. Ponad 12 godzin. Tyle, że nie chciała zasnąć w dzień. Padła dopiero przed chwilą.

Żoo
Te kosmetyki z Biochemii są jakoś trudne do ogarnięcia jeśli chodzi o mieszanie tych składników? Można coś podkręcić? Przyznam, że kusi mnie to serum z vit c...

Odnośnik do komentarza

Hej. U nas ciągle urwanie głowy. Młodemu zęby bardzo dokuczaja ( i mnie przy okazji). W zeszłym tyg.mielismy ciągle gości, do tego remont, próby i czas ucieka nawet nie wiadomo kiedy.. Masz racje Peonia bagno nadal mnie wciąga. Ta kobieta mnie wykańcza psychicznie.. Do tego malzon nadal nie zauważył, że został ojcem. Przez to wszystko odezwały się moje problemy z serduchem, więc jeszcze muszę się do kardiologa wybrać.
To tak w skrócie.
I to cholerne forum nie chce mi chodzić. Ciągle mają jakieś przerwy albo mi błędy wywala.

Mm3
Bardzo współczuję. Trzymaj się dzielnie.

Peonia
Masz bardzo madre dzieci. Chyba swojego Małża podeślę do nich na nauki jak się dzieckiem zajmować: )

Żoo
Jeszcze od nas gratulacje:)!!! Niech fasolka zdrowo rośnie.

Wszystkim dzieciaczkom gratuluje postępów; ) a chorym szybkiego powrotu do zdrowia !

Aaa na pocieszenie zezarlam 4 pączki, naiwnie licząc, ze pójdą w cycki i tyłek : )

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj44jd8qe32bl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...